23 Ocak 2023, Pazartesi 12:10:47

Bakan Kurum'dan Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi paylaşımı

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi ile ilgili resmi sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Türkiye’nin en büyük millet bahçesinin detaylarının anlatıldığı bir video yayımladı.
  • Akıldan yoksun bir proje, yazıklar olsun.
  • Kac km2 alan var o ucube binalari koyabileceginiz...ama siz iki pistin ortasina koydunuz...Demokrasi guzeldir..bir gun gelip insallah bu yaotiklarindan dolayi muebbet ceza alirlar..
  • Millet bahçesinde cami yapmak nedir? Yetmedi mi bu kadar cami yapmak. Bahçede bile ya
  • Türkiye Cumhuriyeti'ni bitirmek istesem aynen bu şahısın yaptıklarını yapardım. Halk anlamasın diye de iki üç tane güzellik yaparım ki düşman olduğumu anlayıp beni yerimden etmesinler. Aklınız yoksa azıcık vicda sahibi olup dökülen onca şehit kanını düşünün vatanın temellerine dinamit koydular patlamaması için son şans bu seçimler Firavun olmuş insandan kurtulup aklın adaletin tekrar galip geleceğini görürüz inşallah.
  • Dünyada daha saçma bir proje görmedim. Tamamen kullanılabilir pistlerin kırıldığı başka bir ülke daha yoktur. Gelişmiş ülkelerde asla pistlere dokunulmaz stratejik önemi vardır. Kullanmasalar bile etrafını müze yapıp savaş olursa faaliyete alınmak için tutulur. Adamlar bu rezaleti olmamış olacak bitecek diye şeylerle savunuyor bir de. Yok ab ı hayat yok bilmem ne? gösterdikleri de 3. sınıf park alanlarının mangal yeri. Bir tane de dandik kamelya. şaka gibi bir ülke cidden.
  • Afet toplanma alanıymış :))) dudak payı bırakmışlar. Olası depremde bütün şehir kıyamet filmi gibi olduğunda, bütün yollar kilit olduğunda bu stratejik noktaya uçaklarla gelicek ekipleri ve yardımları çok ararsınız ama pistlerin yok edildiğini hatırlarsınız. Çok doğa seviyorlar ya 20 yıldır istanbulu beton yığınına çevirirken niye depremi düşünmediniz? Şu olaya ciddi ciddi sevinen birileri varsa şempanze kadar IQ su yoktur.
  • gurur duyun eserinizle kapattiniz tazminat ödendi yeniyi yapmak ici garanti formulü atatürk havalimani yeniden daha güzel ulasim taksi otobüs metro desen altinda sabihagökcende ayni urayada 2ci pisti beceripde yapamadiniz soruyom metro yeni havalimanin neresinde birakildu ucube biyer uctumda biliyom azkaldi millet yeter diycek hersey cok güzel olacak
  • Orası size yar olmayacak. Yolcusunuz yolcu !

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi ile ilgili resmi sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Türkiye’nin en büyük millet bahçesinin detaylarının anlatıldığı bir video yayımladı.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, “Dünyada 5’nci, Türkiye’de 1’nci, Çok yakında!” ifadelerinin yer aldığı sosyal medya mesajıyla Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi’nin detaylarının anlatıldığı bir video yayımladı.

Bakan Kurum’un, paylaştığı videoda, Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi’nin, 2 milyon metrekare alan üzerine kurulu, yeşil alanı bol, içinde sosyal donatıları, 70 bin metrekareye yakın kapalı alanları ve sosyal donatıları olan büyük bir şehir parkı olacağı vurgulandı.

Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi’nin, dünyada bu büyüklükte beşinci sırada, Türkiye’nin de en büyük şehir parkı olma özelliğini taşıyacağı belirtildi.

 

Bakan Kurum'dan Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi paylaşımı

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Can can ~ 1 yıl önce
Akıldan yoksun bir proje, yazıklar olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kac tane ~ 1 yıl önce
Kac km2 alan var o ucube binalari koyabileceginiz...ama siz iki pistin ortasina koydunuz...Demokrasi guzeldir..bir gun gelip insallah bu yaotiklarindan dolayi muebbet ceza alirlar..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Millet bahçesi ~ 1 yıl önce
Millet bahçesinde cami yapmak nedir? Yetmedi mi bu kadar cami yapmak. Bahçede bile ya

Yanıtla

Kalan karakter 1000
E okul yapamaz ~ 1 yıl önce
Yoksa cehalete hükmedemez
Akıl Fikir Vicdan Sahibi ~ 1 yıl önce
Türkiye Cumhuriyeti'ni bitirmek istesem aynen bu şahısın yaptıklarını yapardım. Halk anlamasın diye de iki üç tane güzellik yaparım ki düşman olduğumu anlayıp beni yerimden etmesinler. Aklınız yoksa azıcık vicda sahibi olup dökülen onca şehit kanını düşünün vatanın temellerine dinamit koydular patlamaması için son şans bu seçimler Firavun olmuş insandan kurtulup aklın adaletin tekrar galip geleceğini görürüz inşallah.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
w ~ 1 yıl önce
Dünyada daha saçma bir proje görmedim. Tamamen kullanılabilir pistlerin kırıldığı başka bir ülke daha yoktur. Gelişmiş ülkelerde asla pistlere dokunulmaz stratejik önemi vardır. Kullanmasalar bile etrafını müze yapıp savaş olursa faaliyete alınmak için tutulur. Adamlar bu rezaleti olmamış olacak bitecek diye şeylerle savunuyor bir de. Yok ab ı hayat yok bilmem ne? gösterdikleri de 3. sınıf park alanlarının mangal yeri. Bir tane de dandik kamelya. şaka gibi bir ülke cidden.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
LMFAO :D ~ 1 yıl önce
Afet toplanma alanıymış :))) dudak payı bırakmışlar. Olası depremde bütün şehir kıyamet filmi gibi olduğunda, bütün yollar kilit olduğunda bu stratejik noktaya uçaklarla gelicek ekipleri ve yardımları çok ararsınız ama pistlerin yok edildiğini hatırlarsınız. Çok doğa seviyorlar ya 20 yıldır istanbulu beton yığınına çevirirken niye depremi düşünmediniz? Şu olaya ciddi ciddi sevinen birileri varsa şempanze kadar IQ su yoktur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
IQ ~ 1 yıl önce
ayıp olmuyor mu şempanzelere?
eskisehirli ~ 1 yıl önce
gurur duyun eserinizle kapattiniz tazminat ödendi yeniyi yapmak ici garanti formulü atatürk havalimani yeniden daha güzel ulasim taksi otobüs metro desen altinda sabihagökcende ayni urayada 2ci pisti beceripde yapamadiniz soruyom metro yeni havalimanin neresinde birakildu ucube biyer uctumda biliyom azkaldi millet yeter diycek hersey cok güzel olacak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hahahah ~ 1 yıl önce
havaciliktan bir haver gelmiş yorum yapmişsijiz
Ahl ~ 1 yıl önce
Orası size yar olmayacak. Yolcusunuz yolcu !

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000