06 Ocak 2011, Perşembe 14:52:23

ESENBOĞA'YA ANADOLUJET DAMGASI

Ankara'yı merkez olarak kullanan Anadolujet'in uçakları Esenboğa'da ilginç görüntüler oluşturuyor.
  • Fake diyenler esb'nin websitesini kontrol edebilirler saat 09.00da 3 adet 09:10 4 adet 09:20 2 adet 09:25 1 09:30 2 09:35 1 adet uçuş yapılıdıgını görebilirler.Yarım saatte 13 sefer yapılıyor ve bu cumartesi yani seferlerin az oldugu bir gün haftaiçine göre yarım saate 13 sefer için körüklerin dolu olması kadar normal bir şey yok . Esb iç hatlar terminali 12 adet körüğe sahip ve resimde kuyrukları sayınca 9 adet uçağın oldugunu görülüyor. Sabah saatlerinde ve akşam 22.00 civarı Esb bu görüntüleri görmek normal daha önce bir çok kez sabah ve akşam uçuşlarında şahsen görmüşlüğüm var.Ankara Esenboğayı base etmiş bir havayolu için garipsenecek bir durum.
  • Öncelikle Ajet ti tebrik ediyorum. Aklıma; Anadolujet projesi açıklandığında bunun tutmayacağını söyleyip THT yi hatırlatanlar geldi birden acaba bu resme bakınca kendilerini eleştirebiliyorlarmıdır?
  • feyk falan değil, sürekli esenboğadan uçuyorum, pegasus, anadolujet öncedende turkuazla ama ne zaman esenboğaya baksam böyle bir görüntü görmek gayet normal birşey. körükler sürekli ajet ile dolu tek tük diğer hava yolları 11 e 1 gibi. base üssü olduğu içinde normal benzer görüntüyü sky yada sunexpress için antalyada görmek mümkün (ard arda sıralanmış 10-15 uçağı görebilirsiniz) özellikle skylar gökkuşağı kuyruklarıyla mükemmel gözüküyorlar.
  • walla ben uctum. 11 yolcuyla gittik, 20 yolcuyla döndük.. tutmadı demek..
  • bence bir atlas jet de esenboğaya damgasını vurmalıydı...veya bir pegasus daha fazla sefer düzenlemeliydi...bir turkuaz'a destek çıklıp batırılmamalıydı...veya aklımıza gelmeye n diğerleri...bunları hepsi Türkiye için acı kayıplar kimse farkında değil...herşeye rağmen anadolu jete teşekkürleri bir borç biliriz ama diğerlerinide unutmamak gerekirdi Ülkemizin menfaati adına...
  • Türk Sivil Havacılığını kutluyorum. Otoritesiyle, girişimcisiyle ve hatta yolcusuyla, herkesin ortak başarısı. DALGA SİSTEMİ önemli bir detay satır arasında. Evet, bu uçaklar yaklaşık aynı saat diliminde varır ve kalkar. Bu da diğer havayollarına doğal bir AKTARMA yapma şansı verir. Tek yapacakları AnadoluJet'in ESB'deki bu uçuşlarına göre ESB'ye uçuş koymaktır. Bu da Ankara'yı Atatürk'ten sonra Türkiye'nin 2. aktarma noktası, HUB'ı yapacak. Aynen devam...
  • ben çok başarılı buluyorum ajet'i . Ankara'da 2-3 sene öncesine kadar thy nin klasik saat başı esb - ist uçuşları, arada sırada bi lufthansa vardı. Şimdi köprüler yetmez hale geldi ki ilk havalimanı yenilendiğinde nasıl dolacak deniliyordu. Şu anda anadolujet yurtdışı uçuyor evet, bir kaç yere, ankara'dan direkt, bu hem tk'nın istanbul atatürk'deki yoğunluğunu azaltıyor, hem de yurtdışından istanbula gelmeyen transit yolcular için iyi bir seçenek özellikle almancıları ist üzerindense esb üzerinden yönleniyor çok güzel şeyler bunlar bence. ESB'den sonra AYT 'de hub olsa ne güzel olmaz mı ? Bu arada ankara'dan TC 'nin başkenti olarak belli başlı ülkelere Ajet'in en azından uçması temennimiz.
  • ajet'in 3 yillik gelisimini tebrik ediyotuz; nihayet baskent ankara tum yurda baglandi ve esb onemli bir aktarma noktasi oldu. bu andan itibaren 2 opsiyon soz konusu; ya ajet uluslararasi ucuslarda da etkin olacak ya da thy'yi esb'de besleyerek, uluslararasi ucuslari buyuk biladerine birakacak. esb ic hatlarda hemen hemen doydu ve sira ankara'yi uluslararasi merkezlere baglamak. ajet'in 2001'deki projelerini merakla bekliyoruz.
  • Anadolu Jet Ankaradan Denizliye neden uçmaz?
  • Bu foronun nesi feyk anlamadım?

Türk Hava Yolları'nın alt markası olarak Ankara merkezli uçuşlar yapan Anadolujet, dalga sistemiyle uçuş yaptığı için Esenboğa Havalimanı'nda ilginç görüntüler oluşturuyor.

Birbirine çok yakın zamanlarda iniş-kalkış yapan uçaklar körüklere bir bir yanaşırken, Esenboğa Havalimanı'nın apronu olduğu gibi AnadoluJet uçaklarıyla doluyor.

AirportHaber'in çektiği bir görüntü de Esenboğa Havalimanı'nın terminallerinin sanki Anadolujet'e özel ayrılmış havası uyandırıyor.

İşte Anadolujet uçaklarının yan yana dizildiği o anlardan bir kare:

ESENBOĞA'YA ANADOLUJET DAMGASI

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

Misafir ~ 14 yıl önce
Fake diyenler esb'nin websitesini kontrol edebilirler saat 09.00da 3 adet 09:10 4 adet 09:20 2 adet 09:25 1 09:30 2 09:35 1 adet uçuş yapılıdıgını görebilirler.Yarım saatte 13 sefer yapılıyor ve bu cumartesi yani seferlerin az oldugu bir gün haftaiçine göre yarım saate 13 sefer için körüklerin dolu olması kadar normal bir şey yok . Esb iç hatlar terminali 12 adet körüğe sahip ve resimde kuyrukları sayınca 9 adet uçağın oldugunu görülüyor. Sabah saatlerinde ve akşam 22.00 civarı Esb bu görüntüleri görmek normal daha önce bir çok kez sabah ve akşam uçuşlarında şahsen görmüşlüğüm var.Ankara Esenboğayı base etmiş bir havayolu için garipsenecek bir durum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
Öncelikle Ajet ti tebrik ediyorum. Aklıma; Anadolujet projesi açıklandığında bunun tutmayacağını söyleyip THT yi hatırlatanlar geldi birden acaba bu resme bakınca kendilerini eleştirebiliyorlarmıdır?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
feyk falan değil, sürekli esenboğadan uçuyorum, pegasus, anadolujet öncedende turkuazla ama ne zaman esenboğaya baksam böyle bir görüntü görmek gayet normal birşey. körükler sürekli ajet ile dolu tek tük diğer hava yolları 11 e 1 gibi. base üssü olduğu içinde normal benzer görüntüyü sky yada sunexpress için antalyada görmek mümkün (ard arda sıralanmış 10-15 uçağı görebilirsiniz) özellikle skylar gökkuşağı kuyruklarıyla mükemmel gözüküyorlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
walla ben uctum. 11 yolcuyla gittik, 20 yolcuyla döndük.. tutmadı demek..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
bence bir atlas jet de esenboğaya damgasını vurmalıydı...veya bir pegasus daha fazla sefer düzenlemeliydi...bir turkuaz'a destek çıklıp batırılmamalıydı...veya aklımıza gelmeye n diğerleri...bunları hepsi Türkiye için acı kayıplar kimse farkında değil...herşeye rağmen anadolu jete teşekkürleri bir borç biliriz ama diğerlerinide unutmamak gerekirdi Ülkemizin menfaati adına...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
Türk Sivil Havacılığını kutluyorum. Otoritesiyle, girişimcisiyle ve hatta yolcusuyla, herkesin ortak başarısı. DALGA SİSTEMİ önemli bir detay satır arasında. Evet, bu uçaklar yaklaşık aynı saat diliminde varır ve kalkar. Bu da diğer havayollarına doğal bir AKTARMA yapma şansı verir. Tek yapacakları AnadoluJet'in ESB'deki bu uçuşlarına göre ESB'ye uçuş koymaktır. Bu da Ankara'yı Atatürk'ten sonra Türkiye'nin 2. aktarma noktası, HUB'ı yapacak. Aynen devam...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
ben çok başarılı buluyorum ajet'i . Ankara'da 2-3 sene öncesine kadar thy nin klasik saat başı esb - ist uçuşları, arada sırada bi lufthansa vardı. Şimdi köprüler yetmez hale geldi ki ilk havalimanı yenilendiğinde nasıl dolacak deniliyordu. Şu anda anadolujet yurtdışı uçuyor evet, bir kaç yere, ankara'dan direkt, bu hem tk'nın istanbul atatürk'deki yoğunluğunu azaltıyor, hem de yurtdışından istanbula gelmeyen transit yolcular için iyi bir seçenek özellikle almancıları ist üzerindense esb üzerinden yönleniyor çok güzel şeyler bunlar bence. ESB'den sonra AYT 'de hub olsa ne güzel olmaz mı ? Bu arada ankara'dan TC 'nin başkenti olarak belli başlı ülkelere Ajet'in en azından uçması temennimiz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
ajet'in 3 yillik gelisimini tebrik ediyotuz; nihayet baskent ankara tum yurda baglandi ve esb onemli bir aktarma noktasi oldu. bu andan itibaren 2 opsiyon soz konusu; ya ajet uluslararasi ucuslarda da etkin olacak ya da thy'yi esb'de besleyerek, uluslararasi ucuslari buyuk biladerine birakacak. esb ic hatlarda hemen hemen doydu ve sira ankara'yi uluslararasi merkezlere baglamak. ajet'in 2001'deki projelerini merakla bekliyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
Anadolu Jet Ankaradan Denizliye neden uçmaz?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
Bu foronun nesi feyk anlamadım?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000