28 Nisan 2011, Perşembe 13:32:18

ATLASJET TİCARET MERKEZLERİNE UÇACAK

Uçuş noktalarını her geçen gün artıran Atlasjet, Süleymaniye ve Erbil’den sonra Irak’ın önemli ticaret merkezleri olan Necef ve Basra’ya da tarifeli seferler başlatıyor.
  • Ülkeye turist getiriyor. Yani mescitin dışından içine insan getiriyor. Yurtiçinde THY tarafından boğazı sıkıla sıkıla tüm özel şirketler dışarıya açılmak zorunda kaldı. İçeride uçanlar da, hakikaten özveri ile uçup kendi halkına hizmet verebiliyor. Dışarıda da, hangi hat para kazandırıyorsa THY oraya da giriyor. Diğerleri ise nedense bir türlü izin alamıyorlar. Bence Atlasjet Bağdata da, Türk Cumhuriyetlerine de başlamalıdır.
  • mescidin içi dururken dışı haramdır
  • Bağdat için izin verilecek mi acaba Atlasjet'e?
  • Hep şirketlerin durumlarından bahsedilmekte neden çalışanlarının durumları göz ardı edilmekte?piyasa altı alınan maaşlar neden gündeme getirilmiyor neden yurt dısı base'da calısmak ıcın cabalayan ınsanların hangı kosullarda emek sarf ettıgı neden gundeme getırılmıyor bakın bunların hepsı havada eee nerede gelısım ?nerede adalet nerede tarafsızlık ?hep yuzeysel haberler bıraz derıne ınmekte fayda var.(by-X-plt)

Yüksek hizmet kalitesiyle “yolcusunu en çok seven” havayolu olan Atlasjet, Necef ve Basra’ya tarifeli seferlere başlıyor. Haftada iki gün karşılıklı olarak düzenlenecek Necef ve Basra seferleri Mayıs ayı itibari ile başlıyor

Erbil’den sonra, Irak’ın önemli ticaret merkezlerinin başında gelen Necef ve Basra’ya tarifeli seferlere başlayacak olan Atlasjet, gelişmekte olan Türkiye-Irak ekonomik ve ticari ilişkilerine katkıda bulunmayı amaçlıyor.

Atatürk Havalimanı’ndan gerçekleştirilecek olan seferler ile ilgili olarak değerlendirmelerde bulunan Atlasjet Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy “Türk sivil havacılık sektöründe 10. Yılımızı kutladığımız bu günlerde farklı destinasyonlarla uçuş noktalarımızı artırıyoruz. Geçtiğimiz ay İstanbul'dan Tahran'a tarifeli uçuş yapmaya başlayan ilk Türk özel havayolu şirketi olmanın heyecanını yaşadık. Kısa bekleme süreleri ile İranlı turistleri başta Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti olmak üzere Antalya, İzmir, Bodrum ve Dalaman'a çekmeyi amaçlıyoruz. Ülke ekonomisine havacılık dışında da döviz kazandırmak istiyor, çalışmalarımızı bu yönde şekillendiriyoruz” dedi.

60’a yakın uluslararası havayolu ile yaptığı anlaşmalarla dünyanın dört bir yanına uçuş imkanı sağlayan Atlasjet, 77 santime çıkarılmış ferah koltuk aralıkları, ücretsiz zengin ikramları, 20 kilogram bagaj limiti, ücretsiz otobüs servisleri ile uçuş konforunu uygun fiyatlarla sunuyor.

Boeing ve Airbus’lardan oluşan filosu ile Kuzey Irak ve Tahran’dan sonra Necef ve Basra seferlerinde de yolcularına ‘business class’ ayrıcalığını yaşatacak
Haftada 2 sefer karşılıklı gerçekleşecek olan İstanbul – Necef – İstanbul ve İstanbul – Basra – İstanbul uçuşları tek yön her şey dahil 315 USD’den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.
 

ATLASJET TİCARET MERKEZLERİNE UÇACAK

Yorumlar

Misafir ~ 13 yıl önce
Ülkeye turist getiriyor. Yani mescitin dışından içine insan getiriyor. Yurtiçinde THY tarafından boğazı sıkıla sıkıla tüm özel şirketler dışarıya açılmak zorunda kaldı. İçeride uçanlar da, hakikaten özveri ile uçup kendi halkına hizmet verebiliyor. Dışarıda da, hangi hat para kazandırıyorsa THY oraya da giriyor. Diğerleri ise nedense bir türlü izin alamıyorlar. Bence Atlasjet Bağdata da, Türk Cumhuriyetlerine de başlamalıdır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
mescidin içi dururken dışı haramdır

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Bağdat için izin verilecek mi acaba Atlasjet'e?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Hep şirketlerin durumlarından bahsedilmekte neden çalışanlarının durumları göz ardı edilmekte?piyasa altı alınan maaşlar neden gündeme getirilmiyor neden yurt dısı base'da calısmak ıcın cabalayan ınsanların hangı kosullarda emek sarf ettıgı neden gundeme getırılmıyor bakın bunların hepsı havada eee nerede gelısım ?nerede adalet nerede tarafsızlık ?hep yuzeysel haberler bıraz derıne ınmekte fayda var.(by-X-plt)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000