12 Temmuz 2011, Salı 08:00:21

EMIRATES'TEN ÖZEL AVANTAJLAR...

Dubai merkezli havayolu şirketi Emirates, 13-14 Temmuz tarihlerinde biletlerini www.emirates.com.tr'den alan yolcularına tüm sınıflarda çok avantajlı fiyatlar sunuyor...
  • Arap yine aç kaldı galiba promosyonlara başlamış.
  • Dubai artık eski cazibesini kaybetti. Zengin arapların dışında kimse gitmiyor. Hiç bir özelliği olmayan ve herşeyi suni olan bir ülke.
  • Dubainin son çırpınışlarıdır bunlar.
  • Uzun yıllar dünyaya çin mallarını dayayan dubai dibe vurdu galiba. Çin malları şimdi tüm dünyada.
  • Nedir bu arap reklamları ya ? Fenalık geldi valla. Kim gider artık dubaiye ? Acaba son çırpınışları mı ?
  • sen oyle san dubai mi kalmismis...hayatinda dubai gordu sanki de konusuyor...
  • Dubai mi kaldı arkadaşlar. Tüm dünya alışverişe Türkiyeye geliyor. Dubai bitti. Araplar sizlere ömür.
13-14 Temmuz tarihlerinde www.emirates.com.tr adresinden herhangi bir Emirates uçuş noktasına bilet satın alan First ve Business class yolcuları bilet başına 200 Euro, Ekonomi sınıfı yolcuları ise bilet başına 100 Euro indirimden yararlanma şansı yakalıyor. Ayrıca kampanya dahilinde satın alınan biletler 15 Aralık 2011 tarihine kadar kullanılabiliyor.
 
Tamamı Türkçe içerikli web sitesine sahip tek uluslararası havayolu şirketi olan Emirates, yolcularını www.emirates.com.tr adresinden rahatlık, kolaylık ve hızla buluşturmaya devam ediyor. Emirates'in online müşterileri biletlerini en cazip fiyatlarla Türkçe web sitesinden alarak, işlem kolaylığı sayesinde vakitten de kazanıyor. Türkçe uçuş arama ve fiyatlandırma sistemi ile yolcular, 7 gün içindeki tüm uçuşların en uygun koltuk ve fiyat bilgilerini alabiliyor, böylece bütçelerine en uygun bilet fiyatıyla seyahat edebiliyorlar. 
 
Ayrıca Emirates yolcuları uçağa binmeden önce www.emirates.com.tr adresinden uçuş noktalarıyla ilgili tüm bilgileri önceden alabildiği gibi, uçak içi eğlence seçenekleri, vizyondaki filmlerin fragmanları ve uçak içi ürünlere ilişkin sanal turları da siteden yapabilme olanağına sahip oluyorlar. 
 
Emirates, www.emirates.com.tr adresinden Türkiye çıkışlı promosyonlar, uçuş noktaları, yer hizmetleri, Dubai Uluslararası Havaalanı, uçak tipleri, şoför hizmetleri, vize hizmetleri, bekleme salonları, mönüler, anlaşmalı havayolları, yeme-içme, alışveriş ve çeşitli aktivitelere ilişkin birçok bilgiyi Türkçe olarak kullanıcılarının hizmetine sunuyor. 
 
Emirates, İstanbul – Dubai arasında, genellikle uzun menzilli uçuşlarda tercih edilen, üstün teknolojiye sahip ve geniş Gövdeli Boeing 777 tipi uçaklar ile uçuyor. Emirates, 153 uçağı ile gökyüzünün en genç filolarından birine sahip. Dünyanın en hızlı büyüyen uluslararası havayolu şirketleri arasında yer alan Emirates, yolcularını 66 ülkede 113 noktaya taşıyor.
EMIRATES'TEN ÖZEL AVANTAJLAR...

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 13 yıl önce
Arap yine aç kaldı galiba promosyonlara başlamış.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Dubai artık eski cazibesini kaybetti. Zengin arapların dışında kimse gitmiyor. Hiç bir özelliği olmayan ve herşeyi suni olan bir ülke.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Dubainin son çırpınışlarıdır bunlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Uzun yıllar dünyaya çin mallarını dayayan dubai dibe vurdu galiba. Çin malları şimdi tüm dünyada.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Nedir bu arap reklamları ya ? Fenalık geldi valla. Kim gider artık dubaiye ? Acaba son çırpınışları mı ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
sen oyle san dubai mi kalmismis...hayatinda dubai gordu sanki de konusuyor...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Dubai mi kaldı arkadaşlar. Tüm dünya alışverişe Türkiyeye geliyor. Dubai bitti. Araplar sizlere ömür.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000