13 Haziran 2014, Cuma 09:08:54

FRAPORT'TAN 3. HAVALİMANI AÇIKLAMASI

Almanya'daki Frankfurt Havalimanı'nı işleten Fraport şirketinin Yönetim Kurulu Başkanı Stefan Schulte, İstanbul’a yapılacak 3. havalimanının kendileri için üstesinden gelinmesi gereken bir sınama olacağını söyledi.
  • Cok ayip etti Turkiye Almanyaya karsi,bizi Alamnalarin ne kadar cok sevdigini ben cok iyi bilirim. Bir kac yil once Turklerin donerci lokantalari vard diye 8 tane Turku katliyam ettiler.Simdide Turklerin dunyanin en buyuk havalimani var diye almanyadaki tum Turk vatandaslarini katliyam etmesinler.
  • 3. Havalimanı frankfurtu baya zorlar . 3. Havalimanı ihalesinde açılış rakkamında en yüksek teklifi hatta uçuk açılış teklifini fraport verdi. Buda bazı şeyleri açıklamaya yetiyor
  • Adamlar akıllı Atina da yaptıkları hatayı tekrar etmediler. Türkler yapsın işletmeye başlasın baktılar iyi gidiyor önce ortak olur arkasından da hisse artımıyla kontrolü ele geçirirler. Neden milyarlarca Euro riske girsinler. Meraklı arkadaşlar Venizelos hava limanı hikayesini araştırabilirler Saygılar
  • ...kazanamamismi ???...cok üzüldük ama !!!....en sevimsiz hava alani !!!....yerli personel ( yani almanlar ) cok kaba ve ukala...sanki dünyadaki tek hava alani gibi davraniyorlar !!! Stefan`cigim sen baska alternatif ararken birde hayvanat bahcesi üzerinde düsün....yeni bahcende kadro sikintisi cekmezsin !!
  • büyük ihtimalle bitersiniz..artık bizim devrımız başlıyor allahın izniyle 500 uçak filosuyla gumbur gumbur gelucez

Fraport Yönetim Kurulu Başkanı Stefan Schulte, Alman Haber Ajansı DPA’da yer alan haberde, İstanbul’da yeni yapılacak 150 milyon yolcu kapasiteli havalimanının, Frankfurt Havalimanı'nın büyümesine yavaşlatma etkisi yapacağını belirtti. ‘’Bizim için daha düşük büyüme gerçekleşecek. Bu bizim için üstesinden gelinmesi gereken sınama olacak’’ ifadelerini kullanan Schulte, Dubai’daki havalimanının uluslararası dağıtım noktası olarak genişletilmesinin de Frankfurt Havalimanı'nın büyümesini etkileyeceğini kaydetti.

Avrupa’nın üçüncü büyük havalimanı konumundaki Frankfurt Havalimanı'nın durumunun güçlü iç pazardan ve hala insanların seyahat yapma isteğinden dolayı iyi durumda olduğunu ifade eden Schulte, bu yıl ve gelecek yıllarda yolcu sayısında yüzde 2 ila 3 arasında büyüme beklediklerini ifade etti.

Yıllık yolcu sayısı 27 milyonu bulan Antalya Havaalanı'nı da işleten Fraport'un başkanı Schulte, Fraport’un dünyada bir çok havalimanı işlettiğini, başka olanaklara da baktıklarını kaydetti.

Öte yandan Frankfurt Havalimanı'nda mayıs ayında yolcu sayısının 5,3 milyonu geçtiği belirtildi.

Fraport şirketi tarafından yapılan açıklamada, 5,3 milyon yolcu sayısının aşılmasının mayıs ayı için rekor olduğu ifade edildi. Frankfurt Havalimanı'ndan kargo taşımacılığının da bu yılın mayıs ayında 2013 yılının mayıs ayına göre yüzde 6,9 oranında artarak 182 bin 958 ton olarak gerçekleştiği kaydedildi.

Almanya’nın en büyük havalimanı olma özelliği taşıyan Frankfurt Havalimanı, geçen yıl 58 milyon yolcuya hizmet vermişti.

Fraport şirketi İstanbul’da yapılacak yeni havalimanının inşası ve işletmesi için bir Türk partnerle birlikte ihaleye girmiş, ancak kazanamamıştı.

FRAPORT'TAN 3. HAVALİMANI AÇIKLAMASI

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Gurbetci ~ 10 yıl önce
Cok ayip etti Turkiye Almanyaya karsi,bizi Alamnalarin ne kadar cok sevdigini ben cok iyi bilirim. Bir kac yil once Turklerin donerci lokantalari vard diye 8 tane Turku katliyam ettiler.Simdide Turklerin dunyanin en buyuk havalimani var diye almanyadaki tum Turk vatandaslarini katliyam etmesinler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bmx ~ 10 yıl önce
3. Havalimanı frankfurtu baya zorlar . 3. Havalimanı ihalesinde açılış rakkamında en yüksek teklifi hatta uçuk açılış teklifini fraport verdi. Buda bazı şeyleri açıklamaya yetiyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Akıllı ~ 10 yıl önce
Adamlar akıllı Atina da yaptıkları hatayı tekrar etmediler. Türkler yapsın işletmeye başlasın baktılar iyi gidiyor önce ortak olur arkasından da hisse artımıyla kontrolü ele geçirirler. Neden milyarlarca Euro riske girsinler. Meraklı arkadaşlar Venizelos hava limanı hikayesini araştırabilirler Saygılar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
VAH VAH ~ 10 yıl önce
...kazanamamismi ???...cok üzüldük ama !!!....en sevimsiz hava alani !!!....yerli personel ( yani almanlar ) cok kaba ve ukala...sanki dünyadaki tek hava alani gibi davraniyorlar !!! Stefan`cigim sen baska alternatif ararken birde hayvanat bahcesi üzerinde düsün....yeni bahcende kadro sikintisi cekmezsin !!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
thy ~ 10 yıl önce
büyük ihtimalle bitersiniz..artık bizim devrımız başlıyor allahın izniyle 500 uçak filosuyla gumbur gumbur gelucez

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000