23 Eylül 2023, Cumartesi 14:36:04

Ahmet Bolat THY'nin büyüme hedeflerini anlattı

Türk Hava Yolları (THY) her geçen gün yolcu trafiğini artırıyor. THY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat, büyüme hedeflerini açıkladı.
  • AHMET BEY BU IS BÖYLE OLMAZ EN ACIL SEKIL DE PERSONELI MUTLU EDIN YEMEK KARTLARI YATMIYOR ZAMANIN DA HABER VERMEDEN ZORLA MESAI YAPTIRIYORLAR GIRISIN CIKISIN BELLI DEGIL BU ISE EL ATIN BÖYLE GIDERSE O OPERASYONLAR BIR GÜN SAATLERCE DURUR O ZAMAN SIRKET KALITESI CIKAR ORTAYA !!!!!!
  • Allah bunun hesabını sorar .
  • Geçinemiyoruz,öldük,mahvolduk,baskı var falan diyenler çoğunuz oyu sömürü,tehdit,mobbing,torpil sisteminin uzmanı akapeye verdiniz sonra da muhalefet kaybetti diye adeta göbek attınız o yüzden şimdi hiç ağlamayın boşuna...Bunlar daha iyi günler seneye daha da kötüsü geliyor ona göre... Dost acı söyler.
  • İştirak şirkette zulüm var Ahmet bey 6 gün çalışmamı olur izinsiz geceden işten çıkıyoruz sabah eve 9 da geliyoruz öğün izinliyiz böyle izin mi olur .. nerdesiniz zulüm var zulüm
  • Her geçen yıl korkunç biçimde düşüyor. Şirkete giren orta düzey memur, teknisyen, kabin memuru kendini çok kissa, 5 yıl para biriktirse bir otomobil zor alır. Ev hiçbir zaman alamiyacak
  • GE-CI-NE-MI-YO-RUZ
  • Ucaklar pistten cikiyor...bir kaza yolda ....buyuyun ama bunlari goz ardi etmeyin
  • Beni övme bana para ver. Sene başında enflasyona karşı maaşlarda çok düzgün bir şekilde düzenleme yapılması şart
  • Neden açıklama yok hala hakkımızı neden vermiyorsunuz
  • Kavun karpuz bile yata yata büyür botaş

Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat, büyüme hedefini açıkladı.

İstanbul üzerinden 5 kıtayı birbirine bağladıklarını belirten Bolat, Türkiye varışlı yabancı yolcu trafiğini de artırmayı hedeflediklerini söyledi. Bolat, "Varış noktası Türkiye olan daha fazla yolcuyu taşıyarak artırmayı hedefliyoruz." dedi.

THY 5 KITAYI BİRBİRİNE BAĞLADI

Tanıtım faaliyetleri için ABD'de bulunan Bolat, CNN International kanalına röportaj verdi. İstanbul üzerinden 5 kıtayı birbirine bağladıklarını belirten Bolat, Türkiye varışlı yabancı yolcu trafiğini de artırmayı hedeflediklerini söyledi. THY'nin mevcut pazar payında ABD destinasyonunun çok önemli bir yere sahip olduğunun altını çizen Bolat, halihazırda 12 destinasyona haftalık 139 uçuş gerçekleştirdiklerini belirtti.

DÜNYANIN EN ÇOK ÜLKESİNE UÇAN HAVA YOLU

THY'nin dünyanın en çok ülkesine uçuş yapan hava yolu şirketi olduğuna vurgu yapan Bolat, "Başarımızın ana unsurlarından biri, kapsamlı uçuş ağımız. Dünyanın en geniş uluslararası uçuş ağına sahip hava yolu şirketi olarak öncelikli hedefimiz insanları birbirine ulaştırmak. Yoğunluk ve kapasite bakımından dünya sıralamasında üst sıralarda yer alan transfer merkezimiz üzerinden yolcularımıza en iyi aktarma olanağını sunuyoruz." ifadelerini kullandı.

DÜNYANIN VARIŞ NOKTASI: TÜRKİYE

THY'nin Türkiye ekonomisine sağladığı katkıyı büyütmeyi hedeflediklerini anlatan Bolat, "Ülkemizin ulusal bayrak taşıyıcısı olarak, ülkemiz ekonomisine sağladığımız katkıyı, varış noktası Türkiye olan daha fazla yolcuyu taşıyarak artırmayı hedefliyoruz." dedi.

Bolat, ABD'lileri, Şanlıurfa'daki Göbeklitepe ve çevresindeki 11 arkeolojik alandan oluşan Taş Tepeler'i görmeleri için Türkiye'ye davet etti.

Ahmet Bolat THY'nin büyüme hedeflerini anlattı

Yorumlar Tüm Yorumlar (64)

Tgsli ~ 10 ay önce
AHMET BEY BU IS BÖYLE OLMAZ EN ACIL SEKIL DE PERSONELI MUTLU EDIN YEMEK KARTLARI YATMIYOR ZAMANIN DA HABER VERMEDEN ZORLA MESAI YAPTIRIYORLAR GIRISIN CIKISIN BELLI DEGIL BU ISE EL ATIN BÖYLE GIDERSE O OPERASYONLAR BIR GÜN SAATLERCE DURUR O ZAMAN SIRKET KALITESI CIKAR ORTAYA !!!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Derin Tgs ~ 10 ay önce
Allah bunun hesabını sorar .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
eyy çalışanlar ~ 10 ay önce
Geçinemiyoruz,öldük,mahvolduk,baskı var falan diyenler çoğunuz oyu sömürü,tehdit,mobbing,torpil sisteminin uzmanı akapeye verdiniz sonra da muhalefet kaybetti diye adeta göbek attınız o yüzden şimdi hiç ağlamayın boşuna...Bunlar daha iyi günler seneye daha da kötüsü geliyor ona göre... Dost acı söyler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TGS ~ 10 ay önce
kardeş geçim sıkıntısı tgs de yaşanıyor dışarıda en kötü fabrika 23 bin TL maaş veriyor bunu siyasete bağlamanın ne anlamıvar sende ey çalışanlar derken sen içimiz de olmadığına göre sende onlardansın tok açın halinden ne anlar birkere siyasi baktınzaman ise tayib den öncesinide çok iyi biliyorum kardeş bu havalimanında yiyiciler den işçi ye fırsat kalmıyor
Doco ~ 10 ay önce
İştirak şirkette zulüm var Ahmet bey 6 gün çalışmamı olur izinsiz geceden işten çıkıyoruz sabah eve 9 da geliyoruz öğün izinliyiz böyle izin mi olur .. nerdesiniz zulüm var zulüm

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Benim alım gücüm ~ 10 ay önce
Her geçen yıl korkunç biçimde düşüyor. Şirkete giren orta düzey memur, teknisyen, kabin memuru kendini çok kissa, 5 yıl para biriktirse bir otomobil zor alır. Ev hiçbir zaman alamiyacak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tgs ~ 10 ay önce
GE-CI-NE-MI-YO-RUZ

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Millet yorgun ~ 10 ay önce
Ucaklar pistten cikiyor...bir kaza yolda ....buyuyun ama bunlari goz ardi etmeyin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tgs ~ 10 ay önce
Beni övme bana para ver. Sene başında enflasyona karşı maaşlarda çok düzgün bir şekilde düzenleme yapılması şart

Yanıtla

Kalan karakter 1000
PAZAR MESAİLERİ ~ 10 ay önce
Neden açıklama yok hala hakkımızı neden vermiyorsunuz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ff ~ 10 ay önce
Kavun karpuz bile yata yata büyür botaş

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000