07 Temmuz 2024, Pazar 14:30:15

Antalya Havalimanı'ndan yeni rekor!

Antalya Havalimanı 6 Temmuz'da yeni bir rekora imza attı.
  • Anormal seviyede boş bir laf. Bu yaz Antalya'ya uçup da gecikmeyen bir uçak yok. Hadi Avrupa'da slot (gecikme) zaten var, artık iç hat uçarken bile 1 saatlik uçuşa 1.5 saat gecikme veriliyor. Sebebi ise çok fazla şirkete uçuş hakkı verilmesi. Frenkansa giriyorsunuz, 200 mil öteden minimum clean speed (en düşük sürat) talimatı veriliyor. Somra ds vatandaş şirketlerin geciktiğini sanıyor. Sabiha Gökçen, bir türlü bitmeyen ikinci pisti sebebiyle ekipleri bezdirmişi şimdi buna bir de Antalya eklendi. Ne diyelim, kamudaki hesap vermezlik vatandaşa eziyet olarak yansır, bu da sonucudur. Yukarıdaki rakam ancak bir müdüre üstlerine şirin görünme şansı tanır tam bizlik.
  • Peygamber efendimizin hadisinde de belirttiği gibi çalışanın hakkını alın teri kurumadan verin.aylarca senelerce bekliyoruz..

Antalya Havalimanı 6 Temmuz'da yeni bir rekora imza attı.

Havalimanı 6 Temmuz günü 206 bin 21 yolcu ve 1.179 uçağa hizmet vererek bu yılın en yüksek rakamına ulaştı.

Rekoru Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürü Hüseyin Keskin duyurdu.

 

Antalya Havalimanı'ndan yeni rekor!

Yorumlar

ÖVÜNÜLECEK BİR ŞEY Mİ? PEKİ GECİKMELER? ~ 8 gün önce
Anormal seviyede boş bir laf. Bu yaz Antalya'ya uçup da gecikmeyen bir uçak yok. Hadi Avrupa'da slot (gecikme) zaten var, artık iç hat uçarken bile 1 saatlik uçuşa 1.5 saat gecikme veriliyor. Sebebi ise çok fazla şirkete uçuş hakkı verilmesi. Frenkansa giriyorsunuz, 200 mil öteden minimum clean speed (en düşük sürat) talimatı veriliyor. Somra ds vatandaş şirketlerin geciktiğini sanıyor. Sabiha Gökçen, bir türlü bitmeyen ikinci pisti sebebiyle ekipleri bezdirmişi şimdi buna bir de Antalya eklendi. Ne diyelim, kamudaki hesap vermezlik vatandaşa eziyet olarak yansır, bu da sonucudur. Yukarıdaki rakam ancak bir müdüre üstlerine şirin görünme şansı tanır tam bizlik.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
A.t.co ~ 9 gün önce
Peygamber efendimizin hadisinde de belirttiği gibi çalışanın hakkını alın teri kurumadan verin.aylarca senelerce bekliyoruz..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000