15 Haziran 2024, Cumartesi 10:16:32

Austrian Airlines’in Yeni Uçuş Emniyet Videosu Tanıtıldı

Austrian Airlines, uzun mesafeli uçuşları için yeni bir uçuş emniyet videosu geliştirdi. Bu yenilikçi video, Austrian Airlines'ın Boeing 787 Dreamliner uçaklarında ilk kez gösterilecek. Güvenlik kuralları, animasyonlu minyatür figürler aracılığıyla yolculara aktarılıyor.

Austrian Airlines, uzun mesafeli uçuşları için yeni bir uçuş emniyet videosu geliştirdi. Bu yenilikçi video, Austrian Airlines'ın Boeing 787 Dreamliner uçaklarında ilk kez gösterilecek. Emniyet kuralları, animasyonlu minyatür figürler aracılığıyla yolculara aktarılıyor.

Austrian Airlines'tan sorumlu yönetici David Kondo, yeni uçuş emniyet videosunun önemli bilgileri ilgi çekici ve eğlenceli bir anlatımla sunduğunu belirtti. Kondo, "Yeni uçuş emniyet videomuz, Austrian Airlines'ın misafirperverliği ve karakterini yansıtan, ilgi çekici ve eğlenceli bir anlatımla önemli uçuş emniyet bilgilerini sunuyor. Yenilikçi uçuş emniyet videoları için çıta yüksek, ancak ekibimiz ve iş ortağımız Spafax'ın, yolcularımızı seyahatlerinin başından itibaren Avusturya'ya taşıyan benzersiz bir şey ortaya çıkarmalarından gurur duyuyorum" dedi.

1 Ağustos'tan itibaren tüm uçuşlarda yayınlanacak

Yeni uçuş emniyet videosu, öncelikle seçili Austrian Airlines uçuşlarında gösterime girecek. 1 Ağustos'tan itibaren ise tüm uzun mesafeli uçuşlarda yolcularla buluşacak. Bu yeni video, yolcuların emniyetli uçmasını sağlamak için gerekli bilgileri verirken, aynı zamanda seyahatlerini daha keyifli hale getirecek.

Austrian Airlines’ın yeni uçuş emniyet videosu, hem uçuş emniyet bilgilerini etkili bir şekilde sunma hem de yolculara eğlenceli bir deneyim yaşatma hedefiyle, havayolu sektöründe fark yaratmayı amaçlıyor.

©AirportHaber.com

Austrian Airlines’in Yeni Uçuş Emniyet Videosu Tanıtıldı

Yorumlar

Bu haber için henüz yorum gönderilmedi.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000