04 Ağustos 2011, Perşembe 07:50:06

CENAZE UÇAKTAN ÇIKMAYINCA...

Suudi Arabistan'a geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitiren 32 yaşındaki Gökhan Gökpınar'ın cenazesi uçağa yüklenmeyince ailesinin memleketi Hatay'ın İskenderun İlçesi'nde açtığı mezar boş kaldı...
  • Kardesler THY ucagi olsaydi kesin isim yazilirdi, merak etmeyin...Bosuna sevinmeyin yani...
  • KESİN başlıklı arkadaşa çamur atmadan konuş cargo çalışanları işini bilerek yapanlardırki bunu sen bilmiyorsun bu kesin bilmediğin işe burnunu sokma bence hata karşı tarafın hem sen apronda olan bitenleri habrlere yansıymanın cezasının olduğunu bilmiyormusun hatalısın hatalı
  • Mübarek günde -- baskasinin günahini almak.. Egitim sart.. bu kadar kisi hakkini helal etmesze bakalim bunun hesabini nasil vereceksin ..
  • kesin thy ile geliyordur .... geçen gün thy kargocuları apronda kayıp kargo ararken tesadüfen bir cenaze buldular ....hey gidi thy hey..kimlerin eline kaldın???
Suudi Arabistan'a geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitiren 32 yaşındaki Gökhan Gökpınar'ın cenazesi uçağa yüklenmeyince ailesinin memleketi Hatay'ın İskenderun İlçesi'nde açtığı mezar boş kaldı. 
 
Medine kentinde mermer atölyesi işleten Gökhan Gökpınar, 24 Temmuz'da geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etti. Cenazesinin Türkiye'ye getirilmesi gecikince, aile durumu Hataylı Adalet Bakanı Sadullah Ergin'e bildirdi. Bakan Ergin'in girişimleri sonucu, Gökhan Gökpınar'ın cenazesi, işlemler tamamlanarak, kendisiyle birlikte aynı ülkede çalışan kardeşi Metin Gökpınar'a teslim edildi. 
 
İddiaya göre, nakil işlemlerinin ardından Suudi Arabistan'dan bugün saat 03. 00'da kalkan uçak ile ağabeyi Gökhan Gökpınar'ın cenazesinin Türkiye'ye getirilmesi için izin alan Metin Gökpınar, cenazeyi havaalanındaki kargo görevlilerine teslim etti. 

CENAZE UÇAKTAN ÇIKMADI 
 
Gökpınar, sabah saatlerinde ulaştığı İstanbul Atatürk Havalimanı'nda, cenazenin kargo listesinde olmasına rağmen uçaktan çıkmaması üzerine şok yaşadı. Seferi gerçekleştiren uçağın yetkililerine ulaşmaya çalışan Metin Gökpınar, "Sorunu çözmeye çalışıyoruz, bir sonraki seferde cenaze getirilecek" bilgisi üzerine durumu da İskenderun'daki ailesine bildirip İstanbul'da beklemeye başladı. 
 
'10 GÜNDÜR CENAZE BEKLİYORUZ'
 
İlçeye bağlı Akçalı Beldesi Mezarlığı'nda mezar açtırıp cenaze hazırlığı yapan aile de haberle birlikte şok yaşadı. . Eşinin cenazenin Suudi Arabistan'da unutulduğunu öğrenen 3 çocuk annesi Gülsen Gökpınar, "Eşimin cenazesini 10 gündür İskenderun'a getirmeye çalışıyoruz, bugün gelecekti, hazırlık yaptık, mezar açıldı ama cenaze yok. Kimse ne olduğunu bilmiyor. Cenaze 10 gün bekletilir mi?" dedi. 
 
Cenaze işlemlerini yürüten ailenin yakını Avukat Naim Gökpınar ise, Medine Valiliği ile bütün yazışmaları tamamladıklarını, her şeye izin verildiğini, evrak eksikliklerinin olmadığını, yanlışlık veya eksikliğin nereden kaynaklandığını araştırdıklarını söyledi.
CENAZE UÇAKTAN ÇIKMAYINCA...

Yorumlar

Misafir ~ 13 yıl önce
Kardesler THY ucagi olsaydi kesin isim yazilirdi, merak etmeyin...Bosuna sevinmeyin yani...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
KESİN başlıklı arkadaşa çamur atmadan konuş cargo çalışanları işini bilerek yapanlardırki bunu sen bilmiyorsun bu kesin bilmediğin işe burnunu sokma bence hata karşı tarafın hem sen apronda olan bitenleri habrlere yansıymanın cezasının olduğunu bilmiyormusun hatalısın hatalı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Mübarek günde -- baskasinin günahini almak.. Egitim sart.. bu kadar kisi hakkini helal etmesze bakalim bunun hesabini nasil vereceksin ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
kesin thy ile geliyordur .... geçen gün thy kargocuları apronda kayıp kargo ararken tesadüfen bir cenaze buldular ....hey gidi thy hey..kimlerin eline kaldın???

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000