21 Eylül 2023, Perşembe 17:07:39

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "İSG'deki operasyonları genişletelim"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Malezya Havalimanları’nın performansından memnun olduğunu söyledi.
  • Yolsuzluk,çürümüşlük,rüşvet,suç, mafya,torpil,siyasi güçle sülale boyu haksız kazanç elde etme, feto,tarikat ve cemaatlere karşı operasyonlar yapsan ve genişletsen nasıl olur?
  • Havalimanından önce ülkeyi düşürdüğün durumdan kurtar, millet yine verdi yetkiyi gördü etkiyi ama tersten,ekonomi, adalet,güvenlik,liyakat,eğitim, sağlık vs herşey rezil durumda, yolsuzluk,adaletsizlik,haksızlıktorpil,dışa bağımlılık,sırf avrupadan para gelecek diye ülkeye tıka basa doldurulan milyonlarca ne idüğü belirsiz arap,afgan,gürcü,özbek,afrikalı da cabası hamdolsun...
  • Sabiha Gökçen havalimanı dış hatlar terminali gidiş abartmadan söylüyorum köy kahvesi gibi havasız sıcak ve çok kalabalık
  • Kocaeli-Sakarya-Düzce-Bolu.......C.Topel Havalimanını canlandırmadıklarının;tek sefer olan TZX'İ bile lağvettiklerinin gerekçesi işte bu haber.....Adalet ve Hakkaniyet sizin lügatinizde yook.
  • Dünyanın en kötü havalimanı işetmesi sabiha gökçende oluyor. Acilen başka bir firmaya verilmesi lazım. Cumhurbaskanının bunun farkında olmaması cok uzucu..
  • Satıyorlar mı?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Malezya Havalimanları’nın performansından memnun olduğunu söyledi.

Enver İbrahim gazetecilere yaptığı açıklamada, Türkiye’nin Malaysia Airports’un havalimanı yöneticiliğindeki tecrübesine güveninin tam olduğunu ve 2. pistle birlikte İstanbul Sabiha Gökçen (İSG) Havalimanı'nda operasyonlarını genişletmesine yönelik yeşil ışık yaktığını belirtti.

Enver İbrahim, “Bu muazzam destek aynı zamanda Malezya şirketinin ISG'yi geliştirmesi ve yönetmesi konusunda büyük güven tazelemesidir” dedi.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın New York'taki Türkevi'nde Malezya Başbakanı Enver'i kabul ettiği, görüşmede, Türkiye-Malezya ilişkilerini stratejik ortaklık temelinde daha ileriye taşımak için fikir teatisinde bulunulurken, iki ülkeyi ilgilendiren bölgesel ve küresel meselelerin de ele alındığı belirtildi.

Malezya, 2022'de 4,7 milyar ABD Doları ticaret hacmiyle Türkiye'nin ASEAN Bölgesi'ndeki en büyük ticaret ortağı olmuştur. Malezya’nın Türkiye’deki en büyük yatırımı Sabiha Gökçen Havalimanı olurken, Evyap Sabun ise Malezya’daki en büyük Türk yatırım şirketidir. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "İSG'deki operasyonları genişletelim"

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Operasyon ~ 10 ay önce
Yolsuzluk,çürümüşlük,rüşvet,suç, mafya,torpil,siyasi güçle sülale boyu haksız kazanç elde etme, feto,tarikat ve cemaatlere karşı operasyonlar yapsan ve genişletsen nasıl olur?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kabile reisi ~ 10 ay önce
Havalimanından önce ülkeyi düşürdüğün durumdan kurtar, millet yine verdi yetkiyi gördü etkiyi ama tersten,ekonomi, adalet,güvenlik,liyakat,eğitim, sağlık vs herşey rezil durumda, yolsuzluk,adaletsizlik,haksızlıktorpil,dışa bağımlılık,sırf avrupadan para gelecek diye ülkeye tıka basa doldurulan milyonlarca ne idüğü belirsiz arap,afgan,gürcü,özbek,afrikalı da cabası hamdolsun...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Saw ~ 10 ay önce
Sabiha Gökçen havalimanı dış hatlar terminali gidiş abartmadan söylüyorum köy kahvesi gibi havasız sıcak ve çok kalabalık

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mübarek Cuma ~ 10 ay önce
Kocaeli-Sakarya-Düzce-Bolu.......C.Topel Havalimanını canlandırmadıklarının;tek sefer olan TZX'İ bile lağvettiklerinin gerekçesi işte bu haber.....Adalet ve Hakkaniyet sizin lügatinizde yook.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Unknown ~ 10 ay önce
Dünyanın en kötü havalimanı işetmesi sabiha gökçende oluyor. Acilen başka bir firmaya verilmesi lazım. Cumhurbaskanının bunun farkında olmaması cok uzucu..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gitti gidiyor ~ 10 ay önce
Satıyorlar mı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000