08 Temmuz 2024, Pazartesi 17:32:14

Fatih Altaylı’dan Ajet uyarısı: Sakın binmeyin!

Gazeteci Fatih Altaylı, Ajet hava yolu şirketinin yolcularından gelen şikayetleri ve yaşanan teknik sorunları gündeme taşıdı. Altaylı, uçuş sırasında uçağın üç kez elektriğinin kesildiğini ifade etti.
  • Tanercim valla hayretler icinde okuyorum buralari. Kalite Direktörü degil misin arkadasim:)
  • Sakın bu adamı izlemeyin okumayın ürettiği hiç birşey yok kaosdan beslenen tiplerden gibi
  • Ajet hakkında çok ciddi peşkeş ve satış iddiaları var,yargı zaten akapenin elinde,muhalefet de bu konunun üstüne gitmiyor veya gidiyor da gücü yetmiyor,devletin,milletin malı yeniyor her zaman ki gibi. İyi ki bu ülkeyi dini bütün,alınları secdeye değen,haramı helali bilenler yönetiyor!!!
  • Seni gidi seniii
  • nasıl olsa her yer babalarının çiftliği. 18.000 tl ye hostes ile alıp hiç bir kurala tabi tutmadan maraba gibi uçuran şirketin diğer can alıcı derecede önemli bölümlerini siz düşünün. ben bir yorum yapmayayım. hergün yaşanan aksaklıklar ortadayken tercih eden etsin.
  • Akape ve torpilli tosuncuklarının boyaları bir bir dökülüyor ülke günden güne her alanda iyice kötüye gidiyor sorumlusu da bunlara para ve çıkar için oy verenlerdir...
  • Bir Şirket düşünün,YK Başkanı Sn Bolat,GM Sn Sarp !
  • Evet kesinlikle abartmıyorum malasef durum ortada Türkiye Cumhuriyeti Tarihi'nin EN BAŞARISIZ ULAŞTIRMA BAKANI'NI ne kadar daha iktidar tutacak. Gerçekten çok merak ediyorum. Bu yaptığı yanlışlarla daha çok oy ve seçim kaybedecek çok yazık.
  • Hadi bakalım bay bolat.. marka değerimiz düşüyor, haksız rekabete yol açıyorlar diye ver mahkemeye.. yoksa sadece airporthabere mi gücün yetiyor..?
  • Liyakatsiz, planlama yetisi olmayan sektörsen bir haber ama tepeden inme olduklarını unutup kendilerini sektörün duayeni zanneden yöneticiler yüzünden sektör ve sektörden ekmek yiyen emekçiler zarar görüyor. Vatandaisa parasıyla mağdur ediliyor. BUNA KİMSENİN HAKKI YOK! OLAMAZ DA!...

Son günlerde uçuşlardaki rötarlar, yolcuların valizlerinin kaybolması gibi sorunlar gündeme geliyor. Geçtiğimiz günlerde gazeteci Fatih Altaylı, Ajet hava yolu şirketinin yolcularından gelen şikayetleri ve yaşanan teknik sorunları gündeme taşıdı.

Altaylı, ekip arkadaşının Ajet yolculuğunu anlatarak uçuş sırasında uçağın üç kez elektriğinin kesildiğini ifade etti. Altaylı, “Uçak Yunanistan’ın üzerinde bir yer de geri dönmeye karar veriyor. Uçağın neden geri döndüğüne ilişkin yolculara verilmiş herhangi bir bilgi de yok. Sonra da denizin üzerinde alçak uçuşla bir buçuk saatte İstanbul’a geri dönüyorlar” dedi.

Ajet’ten bilet almayın diyerek yurttaşları uyaran Altaylı, “Böyle bir hava yolu yok. Bu bir hava yolu değil bu bir rezillik. Büyük bir ihtimalle Türk Hava Yolları’nın alt yapısından farklı bir şey yaptılar” dedi.

Fatih Altaylı’dan Ajet uyarısı: Sakın binmeyin!

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

Ilginc ~ 4 gün önce
Tanercim valla hayretler icinde okuyorum buralari. Kalite Direktörü degil misin arkadasim:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sakın bu adamı izlemeyin okumayın ~ 6 gün önce
Sakın bu adamı izlemeyin okumayın ürettiği hiç birşey yok kaosdan beslenen tiplerden gibi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sana mı soracağız ~ 6 gün önce
Kimi okuyalım ülkemizi her bakımdan mahveden akapenin yandaşlarını mı?
Ajettt ~ 6 gün önce
Ajet hakkında çok ciddi peşkeş ve satış iddiaları var,yargı zaten akapenin elinde,muhalefet de bu konunun üstüne gitmiyor veya gidiyor da gücü yetmiyor,devletin,milletin malı yeniyor her zaman ki gibi. İyi ki bu ülkeyi dini bütün,alınları secdeye değen,haramı helali bilenler yönetiyor!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
:) ~ 6 gün önce
Seni gidi seniii

Yanıtla

Kalan karakter 1000
low cost tan da öte değişik birşey deniyorlar ~ 7 gün önce
nasıl olsa her yer babalarının çiftliği. 18.000 tl ye hostes ile alıp hiç bir kurala tabi tutmadan maraba gibi uçuran şirketin diğer can alıcı derecede önemli bölümlerini siz düşünün. ben bir yorum yapmayayım. hergün yaşanan aksaklıklar ortadayken tercih eden etsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sorumlu belli ~ 7 gün önce
Akape ve torpilli tosuncuklarının boyaları bir bir dökülüyor ülke günden güne her alanda iyice kötüye gidiyor sorumlusu da bunlara para ve çıkar için oy verenlerdir...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
HAVACILIK OTORİTELERİ ~ 7 gün önce
Bir Şirket düşünün,YK Başkanı Sn Bolat,GM Sn Sarp !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TÜRKİYE YÜZYILI ~ 6 gün önce
Cahillik edip anlayamamışız demek ki Türkiye Yüzyılı böyle bir şey miş…
Düşünüyorum ~ 6 gün önce
çok başarılı bir ikili muhtesem bir performans çıkacak. Tabiki Avrupa hava sahasında yaşanan problemlerin olumsuz etkileri ile beraber yeni var oluşun sıkıntıları birleşti ve biraz çok sıkıntı oldu ama en kısa zamanda bu iki yönetici tarafından düzene koyulacak ve nur topu gibi bir şirketimiz markamız var olacak.
Turkiye Cumhuriyeti Tarihinin ~ 7 gün önce
Evet kesinlikle abartmıyorum malasef durum ortada Türkiye Cumhuriyeti Tarihi'nin EN BAŞARISIZ ULAŞTIRMA BAKANI'NI ne kadar daha iktidar tutacak. Gerçekten çok merak ediyorum. Bu yaptığı yanlışlarla daha çok oy ve seçim kaybedecek çok yazık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tek başarısız o mu diyosun ~ 6 gün önce
Bakan olarak
MİZAN ~ 6 gün önce
Yirmi yılda yapılanları son bir kaç yılda heba ettiler.Ulaştırmada en üstten en alt yöneticisine kadar tel tel dökülüyor. Çok acil müdahale gerekli… MAYDAY..! MAYDAY..! MAYDAY..!
Adalet savaşçısı ~ 7 gün önce
Hadi bakalım bay bolat.. marka değerimiz düşüyor, haksız rekabete yol açıyorlar diye ver mahkemeye.. yoksa sadece airporthabere mi gücün yetiyor..?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pilot ~ 6 gün önce
Seni pek bir taraf gördüm hacı!
Hep aynı hatalar ~ 7 gün önce
Liyakatsiz, planlama yetisi olmayan sektörsen bir haber ama tepeden inme olduklarını unutup kendilerini sektörün duayeni zanneden yöneticiler yüzünden sektör ve sektörden ekmek yiyen emekçiler zarar görüyor. Vatandaisa parasıyla mağdur ediliyor. BUNA KİMSENİN HAKKI YOK! OLAMAZ DA!...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000