31 Mart 2021, Çarşamba 10:37:30

Fransa ve İspanya uçuşları askıya alındı

Fas, korona salgını ile mücadele kapsamında Fransa ve İspanya ile uçuşların askıya alındığını açıkladı.
  • Acil türkiye de böyle karar almalı baksanıza vaka sayısı 37000 i gectı mutant vırus hızla yayılıyor. Daha ne kadar olması gerekıyor önlemlerin alınması için

Fas, korona salgını ile mücadele kapsamında Fransa ve İspanya ile uçuşların askıya alındığını açıkladı.

Korona virüs salgınında önlemlerini arttıran Fas, Fransa ve İspanya ile uçuşları askıya aldı. Fas Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, Fransa ve İspanya'ya gidiş-dönüş seferlerin 30 Mart gece yarısı itibarıyla durdurulacağı aktarıldı. Kararın korona virüs salgınının yayılmasına karşı önleyici tedbirler kapsamında alındığı ifade edildi. Fransa ve İspanya'dan yapılacak özel uçuşların da Faslı yetkililer tarafından belirlenen sağlık protokollerine uygun olarak gerçekleştirileceği bildirildi.

Fas, bugüne kadar 39 ülkeden uçuşları durdurmuştu. Uçak seferlerinin askıya alındığı ülkeler arasında Arjantin, Botsvana, Bosna-Hersek, Kamerun, Mozambik, Hırvatistan, Norveç, Finlandiya, Polanya, Yunanistan, Lübnan, Kuveyt, Mısır, Cezayir, İtalya, Belçika, Türkiye, İsviçre, Avusturya, Almanya, Hollanda, Portekiz, Çekya, Ukrayna, İsveç, Avusturalya, Brezilya, İrlanda, Yeni Zelanda, Birleşik Krallık, Danimarka ve Güney Afrika yer alıyor.

Fas hükümeti korona salgını ile mücadelede önlemleri arttırıyor. Ülke genelinde iki hafta sürmesi beklenen önleyici tedbirler bugün yürürlüğe girdi.

Fransa ve İspanya uçuşları askıya alındı

Yorumlar

CP1 ~ 3 yıl önce
Acil türkiye de böyle karar almalı baksanıza vaka sayısı 37000 i gectı mutant vırus hızla yayılıyor. Daha ne kadar olması gerekıyor önlemlerin alınması için

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000