19 Eylül 2011, Pazartesi 08:10:25

"KENDİ UÇAĞIMIZI MUTLAKA YAPACAĞIZ"

Yalova’da gemi indirme törenine katılan Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, 2023 yılı hedeflerini açıkladı...
  • DİYE BAĞIRIP MALATYAYA FÜZE ÜSSÜ KUR, LİMANLARI, MAYINLI ARAZİLERİ, BANKALARI DEVLET KURULUŞLARINI YAHUDİYE SAT. NATONUN LİBYADA NE İŞİ VAR DİYE BAĞIR 3 GÜN (ÜÇ GÜN) SONRA LİBYAYA SAVAŞ GEMİSİ GÖNDER. ESAT İLE KANKA OL SONRA ABD İSTEDİ DİYE SOPA GÖSTER. ERMENİSTANLA MAÇ AYAĞINA AZERBAYCANI KÜSTÜR, GÜRCİSTANDA SAVAŞ ÇIKAMASINA RAMAK KALSIN BOĞAZLAR KANUNU HİÇE SAY ULUSLAR ARASI REZİLLİĞE SEBEP OL. SONRA ÇIK UZAYA ÇIKACAZ FEZAYI FETH EDECEZ DE. AMA ÖKÜZ YETİŞTİREME. ÖKÜZÜ URUGUAYDA BUL AL VE DE Kİ FEZAYI KEŞFEDECEZ, UÇAK YAPACAZ. KARDEŞİM ÖNCE Bİ OTOMOBİL YAPSAK, NE BİLEYİM HADİ ABARTSAK OTOBÜS FALAN YAPSSAK... YOK UÇMALIYIZ Kİ VİZYON SAHİBİ DESİNLER.
  • yaparsın yaparsın ancak maketini yaparsın...çok güzel öğrenmişsiniz bu işleri...hala ülkemin uçak ürettiğini zanneden akıllılar var....çene bolda icraat yok maalesef
  • Bir çok yorumu kendi görüşünden yada farklı sebepten hakaret var diye yayınlamıyorsunuz ama adam %58 için doğrudan hayvan demiş.... Bunu nasıl yayınlıyorsunuz. Böyle ahlaksız, kendisini bilmez, saldırgan, pervasız, insanlıktan uzak, tek derdi çekememezlik olup yapamadığı her şeyi ahlaksızlığı ile bastırmaya çalışan edepsizlerin yorumlarını yayınlıyorsunuz. Adam(!) memleketin %58'ine hayvan demiş. %60 aptal pervasızlığı ve edepsizliğinden çok daha büyük ahlaksızlık ve seviyesizliktir bu ve siz bu yorumu yayınlayıp, kendinize uymayan ve içerisinde asla hakaret olmayan cevap yorumları yayınlamıyorsunuz. Tebrikler size ve yazıklar olsun çekemediği %58e hayvan diyen garibana....
  • Negatif yorum yapana kiziyorsunuz ama adam bir tesis bile kurmamis. Nereden cikacak bu ucaklar arkadaslar? Biraz sorun ya? Yapabilirmiyiz yapamazmiyiz meselesi degil. Madem yapacagiz sorun bakalim "beyim fabrikalarin nerede?" "En azindan yeri belli mi?" Daha projesi yoksa biryerinden atiyor demektir. Bakin Basbakan Kanal Istanbul dedi elinde en azindan cizili bir plan vardi onu sundu. Yapilir yapilmaz ayri dava ama birseyler gosterdi. Bunlar cikmis elde bir proje yok yapacagiz deyip sallayip evlerine gidiyorlar. Obur emekli Tumgeneral cikmis uzaya gidecez diyor. Biraz zahmet edip bir sunum yapsinlar mikrofondan el kol hareketiyle bagirarak olmuyor bu is. Onu bende derim. Maasini haketsin biraz
  • Esasında et ve canlı hayvan ithalatına hiç gerek yok oran %58
  • Bu havacılık sektöründe olumlu düşünen kimse yok mu yahu! İyi kötü bişey yapmaya niyet edenlere destek olmayabilirsiniz ama bari köstek olmayın. Olaylara bide iyimser bakın.
  • ellerine sağlık,yüreğine sağlık yorumun tokat gibi yapıştı herhalde bazı arkadaşların süratına hiç sesleri çıkmıyor :))
  • Hatirlarsaniz milyonlarca dolara bir smilator yapildi, bir tane Kore'ye satildi. Sonra ne oldu bilen varmi? Eskiden yol, hastane yapicaz derler, fabrika temelleri atilirdi. Simdi bu ucak yapicagiz, uzaya gidecegiz moda galiba. Yakinda cennete bilet satilir.
  • yaa kusura bakma ben saf diyerek iltifat etmişim...sözümü geri alıyorum gerçekten bu %58 harbiden a.....l..sen anladın onu hadi gargara yap biraz :))
  • Sayın Bakan'ın çabalarıyla uçak ve yolcu sayısı arttı yeni rekorlar kırılıyor tıpkı Havacılık Tazminatında olduğu gibi kanun çıkalı 15 ay oldu,Bakanımız ''yanlış bir anlaşılma olmuş enkısa zamanda ödenecek'' demesinden bu yana da 7-8 ay geçti hala para yok,yok,yom ama bu da bir rekor.....
Yalova’da gemi indirme törenine katılan Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, 2023 yılı hedeflerinin uçakla 350 milyon yolcuya erişmek olduğunu söyledi. Bakan Yıldırım, "2023 hedeflerimizi koyduk. 350 milyon yolcuya erişeceğiz. 750 tane, büyük ve orta gövdeli uçağımız olacak. Kendi uçağımızı yapacağız. Türkiye havacılıkta da, denizcilikte de, hava yollarında da dünyanın 10 büyük ekonomisi arasına girecek" dedi.
 
Norveç firması ’Havyard Group’ tarafından Faroe Adaları firması ’Supply Services’ için Yalova’nın Altınova İlçesi’ndeki Cemre Tersanesi’ne yaptırılan ’Sjoborg’ adlı platform destek gemisi suya indi. Cemre Tersanesi’ndeki törene Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Yalova Valisi Esengül Civelek, Denizcilik Müsteşarı Hasan Naiboğlu, Tersaneler Genel Müdürü Yaşar Duran Aytaç, Altınova Belediye Başkanı Metin Oral, Beşiktaş Tersanesi Sahibi İhsan Kalkavan, Çevre ve Orman eski Bakanı Osman Pepe, Yalova-Altınova Tersane Girişimcileri Yönetim Kurulu Başkanı Hakkı Kan ve Havyard Group CEO’su Geir Johan Bakke ile Supply Service Genel Müdürü Jens Meinhard Rasmussen katıldı. Törene deniz yoluyla gelen Bakan Yıldırım, Bursa Mehter Takımı’nın yaptığı gösterilerle karşılandı.
 
Bakan Yıldırım, ulaştırma alanında 2023 hedeflerini açıkladı. Türkiye’nin havacılık, denizcilik ve havayollarında dünyanın 10 büyük ekonomisi arasına gireceğini belirten Bakan Yıldırım, şöyle dedi: "Türkiye’de iç hatlarda uçakla seyahat eden yolcu sayısı 8.5 milyondu. Şu anda 52 milyon oldu. Şimdi artık gözümüzü 2023’e diktik. 2023’te 350 milyon yolcuya erişeceğiz. Hava taşımacılığında 750 büyük ve orta gövdeli uçağımız olacak. Kendi uçağımızı ve kendi uydumuzu yapacağız. 60 milyon yolcu kapasiteli en az 1, 30 milyon yolcu kapasiteli en az 2, 15 milyon yolcu kapasiteli de en az 3 hava limanımız olacak. Türkiye havacılıkta da, denizcilikte de, hava yollarında da dünyanın 10 büyük ekonomisi arasına girecek. Bir ülkenin ihtiyacı olan her türlü gelişmeyi, altyapıyı eksiksiz tamamlayacağız.

Haber3
"KENDİ UÇAĞIMIZI MUTLAKA YAPACAĞIZ"

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Misafir ~ 13 yıl önce
DİYE BAĞIRIP MALATYAYA FÜZE ÜSSÜ KUR, LİMANLARI, MAYINLI ARAZİLERİ, BANKALARI DEVLET KURULUŞLARINI YAHUDİYE SAT. NATONUN LİBYADA NE İŞİ VAR DİYE BAĞIR 3 GÜN (ÜÇ GÜN) SONRA LİBYAYA SAVAŞ GEMİSİ GÖNDER. ESAT İLE KANKA OL SONRA ABD İSTEDİ DİYE SOPA GÖSTER. ERMENİSTANLA MAÇ AYAĞINA AZERBAYCANI KÜSTÜR, GÜRCİSTANDA SAVAŞ ÇIKAMASINA RAMAK KALSIN BOĞAZLAR KANUNU HİÇE SAY ULUSLAR ARASI REZİLLİĞE SEBEP OL. SONRA ÇIK UZAYA ÇIKACAZ FEZAYI FETH EDECEZ DE. AMA ÖKÜZ YETİŞTİREME. ÖKÜZÜ URUGUAYDA BUL AL VE DE Kİ FEZAYI KEŞFEDECEZ, UÇAK YAPACAZ. KARDEŞİM ÖNCE Bİ OTOMOBİL YAPSAK, NE BİLEYİM HADİ ABARTSAK OTOBÜS FALAN YAPSSAK... YOK UÇMALIYIZ Kİ VİZYON SAHİBİ DESİNLER.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
yaparsın yaparsın ancak maketini yaparsın...çok güzel öğrenmişsiniz bu işleri...hala ülkemin uçak ürettiğini zanneden akıllılar var....çene bolda icraat yok maalesef

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Bir çok yorumu kendi görüşünden yada farklı sebepten hakaret var diye yayınlamıyorsunuz ama adam %58 için doğrudan hayvan demiş.... Bunu nasıl yayınlıyorsunuz. Böyle ahlaksız, kendisini bilmez, saldırgan, pervasız, insanlıktan uzak, tek derdi çekememezlik olup yapamadığı her şeyi ahlaksızlığı ile bastırmaya çalışan edepsizlerin yorumlarını yayınlıyorsunuz. Adam(!) memleketin %58'ine hayvan demiş. %60 aptal pervasızlığı ve edepsizliğinden çok daha büyük ahlaksızlık ve seviyesizliktir bu ve siz bu yorumu yayınlayıp, kendinize uymayan ve içerisinde asla hakaret olmayan cevap yorumları yayınlamıyorsunuz. Tebrikler size ve yazıklar olsun çekemediği %58e hayvan diyen garibana....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Negatif yorum yapana kiziyorsunuz ama adam bir tesis bile kurmamis. Nereden cikacak bu ucaklar arkadaslar? Biraz sorun ya? Yapabilirmiyiz yapamazmiyiz meselesi degil. Madem yapacagiz sorun bakalim "beyim fabrikalarin nerede?" "En azindan yeri belli mi?" Daha projesi yoksa biryerinden atiyor demektir. Bakin Basbakan Kanal Istanbul dedi elinde en azindan cizili bir plan vardi onu sundu. Yapilir yapilmaz ayri dava ama birseyler gosterdi. Bunlar cikmis elde bir proje yok yapacagiz deyip sallayip evlerine gidiyorlar. Obur emekli Tumgeneral cikmis uzaya gidecez diyor. Biraz zahmet edip bir sunum yapsinlar mikrofondan el kol hareketiyle bagirarak olmuyor bu is. Onu bende derim. Maasini haketsin biraz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Esasında et ve canlı hayvan ithalatına hiç gerek yok oran %58

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Bu havacılık sektöründe olumlu düşünen kimse yok mu yahu! İyi kötü bişey yapmaya niyet edenlere destek olmayabilirsiniz ama bari köstek olmayın. Olaylara bide iyimser bakın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
ellerine sağlık,yüreğine sağlık yorumun tokat gibi yapıştı herhalde bazı arkadaşların süratına hiç sesleri çıkmıyor :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Hatirlarsaniz milyonlarca dolara bir smilator yapildi, bir tane Kore'ye satildi. Sonra ne oldu bilen varmi? Eskiden yol, hastane yapicaz derler, fabrika temelleri atilirdi. Simdi bu ucak yapicagiz, uzaya gidecegiz moda galiba. Yakinda cennete bilet satilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
yaa kusura bakma ben saf diyerek iltifat etmişim...sözümü geri alıyorum gerçekten bu %58 harbiden a.....l..sen anladın onu hadi gargara yap biraz :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Sayın Bakan'ın çabalarıyla uçak ve yolcu sayısı arttı yeni rekorlar kırılıyor tıpkı Havacılık Tazminatında olduğu gibi kanun çıkalı 15 ay oldu,Bakanımız ''yanlış bir anlaşılma olmuş enkısa zamanda ödenecek'' demesinden bu yana da 7-8 ay geçti hala para yok,yok,yom ama bu da bir rekor.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000