21 Mart 2011, Pazartesi 08:02:36

LİMAK KOSOVA'DA DOLUDİZGİN

Priştine'nin Adem Jashari Uluslararası Havalimanı yeni sahipleri, "Limak-Aeroports de Lyon" konsorsiyumu yöneticileri, Lipjan belediyesinden inşaat ruhsatı başvurusunda bulundular.
  • selam ben prizren kosova dan uncelikle limak holdinge kosova da basarilar dilerim her zaman turk firmalariyla gurur duyduk ..ben daha unde ben tercuman olarak calistim tas oran firmasinda bektel ebnka dil TURKCE ARNAUCA SERPCA dilinde tecrubeliyim ve is yunetimnde formen olarak calistim prizren prishtine kosova ve en son sizin firmanizda calismak isterdim saygilar
  • Gercekten cok buyuk bir basari . Bu Cografyada bu tarz bir isi basaran firmanin bilegi kolay kolay bukulmez.Insaat isleri bir seviye daha kolay ve kisa vadeli. Konu isletmesi oldumu heleki havalimani isletmesi oldumu, her zaman gozonunde olursunuz. Yolcuyu, lokal otoriteleri, lokal personeli mutlu etmek cok ama cok zor. En ufak hata, soylenti, huzursuzluk ve eziyet veriyor firmaya.Ozellikler Balkan insanini uzun yillardir tanirim cok iyi ve oldukcada hassas insanlardir . Boyle bir cografyada bu isi basarmis limak sirketini ve diger turk sirketlerini tebrik eder. Bu tarz baska sirketleride balkanlarda gormek isterim.
  • SADECE KOSOVADA DEĞİL ORTADOĞUDADA LİMAK VAR!! HAYIRLI OLSUN KAHİRE HAVALİMANIDA LİMAKDA !!!! DARISI MEDİNE VE CİDDE HAVALİMANLARI İÇİN!!
  • Limak kosovo ekibini tebrik eder basarilarinin devamini dilerim. Bir Turk firmasi daha yurt disinda havalimani isletiyor. Ulkemiz Havacilik sektorunde ozellikle isletme ve yapim alanlarinda dunya markasi olma yolunda. Tekrar tebrik ederiz.
Priştine'nin Adem Jashari Uluslararası Havalimanı yeni sahipleri, Lipjan Belediye Başkanı Shukri Buja bu haberi Koha Ditore gazetesine teyit ederken, havalimanı şirketi yöneticilerinin, havaalanı inşaat çalışmalarının bir an evvel başlaması için, prosedürlerin hızlandırılması talebinde bulunduklarını açıkladı.

"Limak-Aeroports de Lyon" konsorsiyumunun inşa edeceği objenin büyüklüğünün yaklaşık 30 bin metre kare olacağını duyuran Buja, projeyi çok kısa zamanda şirketin kendilerine ulaştıracağı ümidini dile getirdi. "Limak" yöneticileriyle proje hakkında yakın işbirliğinde bulunacaklarını duyuran Başkan Buja, olası prosedür anlaşmazlıkları konusunda bu tür işbirliğinin önemli olduğuna vurgu yaptı.

Priştine Uluslararası Havalimanı kapsamında, mevcut objeler hariç, inşa edilecek yeni objelerin Belediye Düzenlemeleri'ne tabii tutulacağını ifade eden Buja, şirket yöneticilerinin ruhsat ödemelerini gerçekleştirme hazırlığı belirttiklerini kaydetti. Belediye ekibini onların hizmetine sunduğunu açıklayan Lipjan Belediye Başkanı Shukri Buja, çok yakın bir gelecekte "Limak" Şirketi!nin inşaat ruhsatına sahip olacağını bildirdi.

"Limak" şirketi ile taksi sorunun da halledildiğini vurgulayan Buja, yeni şirket sahipleriyle taksi şoförlerin Lipjanlı ya da bu belediyeden yeni bir taksi hizmeti şirketinin seçilmesi konusunda uzlaştıklarını ifade etti.
LİMAK KOSOVA'DA DOLUDİZGİN

Yorumlar

vali ~ 11 yıl önce
selam ben prizren kosova dan uncelikle limak holdinge kosova da basarilar dilerim her zaman turk firmalariyla gurur duyduk ..ben daha unde ben tercuman olarak calistim tas oran firmasinda bektel ebnka dil TURKCE ARNAUCA SERPCA dilinde tecrubeliyim ve is yunetimnde formen olarak calistim prizren prishtine kosova ve en son sizin firmanizda calismak isterdim saygilar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Gercekten cok buyuk bir basari . Bu Cografyada bu tarz bir isi basaran firmanin bilegi kolay kolay bukulmez.Insaat isleri bir seviye daha kolay ve kisa vadeli. Konu isletmesi oldumu heleki havalimani isletmesi oldumu, her zaman gozonunde olursunuz. Yolcuyu, lokal otoriteleri, lokal personeli mutlu etmek cok ama cok zor. En ufak hata, soylenti, huzursuzluk ve eziyet veriyor firmaya.Ozellikler Balkan insanini uzun yillardir tanirim cok iyi ve oldukcada hassas insanlardir . Boyle bir cografyada bu isi basarmis limak sirketini ve diger turk sirketlerini tebrik eder. Bu tarz baska sirketleride balkanlarda gormek isterim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
SADECE KOSOVADA DEĞİL ORTADOĞUDADA LİMAK VAR!! HAYIRLI OLSUN KAHİRE HAVALİMANIDA LİMAKDA !!!! DARISI MEDİNE VE CİDDE HAVALİMANLARI İÇİN!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Limak kosovo ekibini tebrik eder basarilarinin devamini dilerim. Bir Turk firmasi daha yurt disinda havalimani isletiyor. Ulkemiz Havacilik sektorunde ozellikle isletme ve yapim alanlarinda dunya markasi olma yolunda. Tekrar tebrik ederiz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000