20 Ocak 2021, Çarşamba 12:05:44

Malatya'da kış hazırlıkları son sürat

Malatya Havalimanı'nda yoğun kar yağışı nedeniyle ulaşımın aksamaması için gerekli önlemler alınıyor.
  • artislik yapmaya çalışırken gerçeğinin ne olduğunu bi öğren önce, High Vest Jacket diye bir şey yoktur High Visibility Jacket diye bir şey vardır, High Vis diye kısaltılır genelde. bye.
  • Resimdeki gibiyse kapatilsa iyi olur cok gec kalinmadan
  • Bu apronda can yeleksiz dolasanlar kim allah askina
  • bizim elemanlar dediğine göre sende bir müdür adayısın belliki. diyarbakır gibi yerde 22 uçak seferi iptal oldu o gün ama malatyada tüm seferler yapıldı. içindeki müdürlük hırsından saçmalıyorsun farkında değilsin
  • Her yer karla kaplıymış.. o gün bölgede tek açık olan havalimanını da kapatalım mı ? şaka gibisin... o araçları havalimanının envanterine kazandırandan da malatya halkını mağdur etmeyen havalşmanı çalışanlarından da Allah razı olsun
  • Malatya'daki bu başarılarda eski Müdür'ümüzün getirdiği anlayış ve disiplinin büyük payı vardır. Kendisi iyi eğitimli, presjli bir okuldan mezun, karizmatik bir liderdi.
  • O kadar arac heryer kar kapli!, bence kapatin o havaalanini emniyetsiz

Malatya Havalimanı'nda yoğun kar yağışı nedeniyle ulaşımın aksamaması için gerekli önlemler alınıyor.

Kar yağışının aralıklarla sürdüğü kentte pistler, Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğünce gönderilen tam donanımlı iş makineleriyle temizlenerek her an kullanıma hazır tutuluyor.

Yağışa ve tipiye rağmen çalışmalarını sürdüren karla mücadele ekipleri, havalimanı pistinin buz tutmaması için yoğun çaba sarf ediyor.

Bu çalışmalarla yolcuların da hava ulaşımında mağduriyet yaşamalarının önüne geçiliyor.

Yetkililerden alınan bilgiye göre, 18 uzman personel, 6 ileri teknoloji kar temizleme aracı, 18,9 ton buz önleyici ve çözücü araç ile Malatya Havalimanı'nda uçak seferlerinin aksamaması için aralıksız çalışma yürütülüyor.

Malatya'da kış hazırlıkları son sürat

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

van nistelrooy ~ 3 yıl önce
artislik yapmaya çalışırken gerçeğinin ne olduğunu bi öğren önce, High Vest Jacket diye bir şey yoktur High Visibility Jacket diye bir şey vardır, High Vis diye kısaltılır genelde. bye.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Resim ~ 3 yıl önce
Resimdeki gibiyse kapatilsa iyi olur cok gec kalinmadan

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kim bunlar ~ 3 yıl önce
Bu apronda can yeleksiz dolasanlar kim allah askina

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çelebi personeli ~ 3 yıl önce
Yolculara yelek girdireceğiz sanki hahaha
Onun adı ~ 3 yıl önce
Can yeleğimi Allah aşkına:))
Komutan Logar ~ 3 yıl önce
High Vest Jacket olmasin o?!
öylemi ~ 3 yıl önce
bizim elemanlar dediğine göre sende bir müdür adayısın belliki. diyarbakır gibi yerde 22 uçak seferi iptal oldu o gün ama malatyada tüm seferler yapıldı. içindeki müdürlük hırsından saçmalıyorsun farkında değilsin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
malatya44 ~ 3 yıl önce
Her yer karla kaplıymış.. o gün bölgede tek açık olan havalimanını da kapatalım mı ? şaka gibisin... o araçları havalimanının envanterine kazandırandan da malatya halkını mağdur etmeyen havalşmanı çalışanlarından da Allah razı olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Malatya ~ 3 yıl önce
Malatya'daki bu başarılarda eski Müdür'ümüzün getirdiği anlayış ve disiplinin büyük payı vardır. Kendisi iyi eğitimli, presjli bir okuldan mezun, karizmatik bir liderdi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Eski müdür bi düş yakamızdan ~ 3 yıl önce
Genel müdürümüzden Allah bin kere razı olsun senden kurtardı bizi adam hala kendini övüyor
Yolcu ~ 3 yıl önce
Tatar Ramazan misali hala gittiği yerde konuşuluyorsa demekki dokunulmayan bişeylere dokunmuş bu adam gidilen yoldan gitmemiş yeni yollardan gitmiş ki izi kalmış.
Eee ~ 3 yıl önce
O kadar arac heryer kar kapli!, bence kapatin o havaalanini emniyetsiz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hic ~ 3 yıl önce
Temizlenmemis heryer kar, bizim elemanlar bu isi yapamaz heryer ekipman olsa ne yazar, foto gercekse orasi kapatilmali
Zihniyete bak ~ 3 yıl önce
Sizin zihniyetinizden bu ülke çok çekti işiniz gücünüz kapatmak açık havalimanını kapatalım demek çok komik zaten emniyet olmasa o pilot larda sizin kadar bilgi vardır heralde iniş kalkış yapmazlar
İş makinesi sürücüsü ~ 3 yıl önce
Cehalet çok kötü bir şey öğren canım gittiğin yerde lazım olacak önce pist açılır sonra taksi yolu en son apron kar yağarken ancak hiçbirşey bilmeyen tesadüfen müdür Yardımcısı olan sen apronda kar var dersin:)

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000