22 Eylül 2023, Cuma 13:28:52

Pegasus'tan yüzde 30 indirimli uçuş fırsatı

Pegasus Hava Yolları yeni yurt içi uçuş kampanyasıyla ilgili açıklama yaptı.
  • Çalışanların bile kaçmaya çalıştığı Pegasusla uçmak mı…?Bir daha düşünün derim

Pegasus’tan yüzde 30 indirimli kampanyaya ilişkin yapılan açıklama şöyle:

Biletlerini 24 Eylül’e kadar flypgs.com ve Pegasus Mobil uygulamasından al, 16 Ekim- 28 Aralık 2023 tarihleri arasında Salı, Çarşamba, Perşembe günleri Kıbrıs ve yurt içinde vergiler hariç %30 indirimle uç!

Satış Tarihi: 22-24 Eylül 2023 (Türkiye yerel saatine göre 22 Eylül 2023 saat 08:00’dan itibaren 24 Eylül 2023 saat 23:59’a kadar satışın, ödemenin ve biletlemenin tamamlanmış olması şartıyla geçerlidir.)

Uçuş Tarihi: 16 Ekim- 28 Aralık 2023 (Kalkış saati Türkiye yerel saatine göre 16 Ekim 2023 saat 00:01’den itibaren 28 Aralık 2023 saat 23:59 tarihine kadar olan Salı, Çarşamba, Perşembe yurt içi uçuşlarında geçerlidir.) (Kampanya 10 Kasım – 20 Kasım 2023 tarihleri arasında geçerli değildir.)

Kampanyanın Geçerli Olduğu Satış Kanalı:flypgs.com ve Pegasus Mobil uygulamasından satın alınan biletlerde geçerlidir.

Kampanyanın Geçerli Olduğu Hatlar: Salı, Çarşamba, Perşembe günü olan Yurt içi ve Kıbrıs uçuşları

Kampanya İndirim Oranı: Vergiler hariç %30 İndirim (Vergiler ilgili tarifeli uçuşlar ile ilgili olarak seyahat gerçekleştirilen havalimanı/terminal işletmecisine geçerli tarifeler uyarınca ödenen yolcu servis ücreti veya benzer içerikli maliyet/vergi kalemlerini kapsar.)

Ödeme adımına doğru ilerleyip, ilgili kampanyalar başlığı altındaki flypgs.com ve Pegasus Mobil uygulamasından “Salı, Çarşamba, Perşembe %30 İndirimli” butonuna tıklandığında, söz konusu indirim bilete yansıyacaktır.

Kampanyadan yararlanmak isteyen tüm misafirlerimizin Pegasus BolBol üyesi olması ve yolcu bilgileri girilirken her bir misafirimizin kendi Pegasus BolBol üyelik numarasını (üyelikte kayıtlı olan cep telefonu numarası) girmesi gerekmektedir.

Henüz Pegasus BolBol üyesi olmayan misafirlerimiz kampanya süresi içinde Pegasus BolBol üyesi olarak kampanya kurallarına uygun biletleme yaptıkları takdirde kampanyadan faydalanabilirler.

Kampanyadan bebek yolcular (0-2 yaş) yararlanamaz. Kampanyadan çocuk misafirlerimiz ise 18 yaşından büyük bir üyemiz üzerinden bağlı üyelik oluşturarak faydalanabilir.

İndirim kapsamında düzenlenecek olan iç hat biletleri Eko paket ücret içeriğini kapsar. İç hatlarda Eko paket dışındaki paketler için sadece bilet fiyatı üzerinden vergiler hariç %30 indirim uygulanacaktır. Bilet fiyatı üzerine eklenecek ek hizmetler (koltuk seçimi, yemek, bagaj gibi) ve paketler ayrıca ücretlendirilecektir.

İndirim kapsamında düzenlenecek olan Kıbrıs biletleri Süper Eko paket ücret içeriğini kapsar. Kıbrıs uçuşlarında Süper Eko paket dışındaki paketler için sadece bilet fiyatı üzerinden vergiler hariç %30 indirim uygulanacaktır. Bilet fiyatı üzerine eklenecek ek hizmetler (koltuk seçimi, yemek, bagaj gibi) ve paketler ayrıca ücretlendirilecektir.)

Kampanya sadece Pegasus’un taşıyıcı olduğu uçuşlarda geçerlidir. Farklı hava yolları ile ortak icra edilen uçuşlar kampanya kapsamı dışındadır.

Kampanya kapsamında düzenlenen tüm biletler ile ilgili değişiklik, iptal ve iade kuralları ilgili ücret sınıfı için Pegasus Genel Kurallarında belirtilen değişiklik, iptal ve iade şartlarına tabidir.

Burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.

Pegasus, kampanya süresince kurallarda tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya şartları, değişiklik öncesinde gerçekleştirilmemiş işlemler ile ilgili olarak herhangi bir hak oluşturmaz. Böyle bir durumda kazanılmış hak iddiasında bulunulamaz.

Pegasus'tan yüzde 30 indirimli uçuş fırsatı

Yorumlar

Graz ~ 10 ay önce
Çalışanların bile kaçmaya çalıştığı Pegasusla uçmak mı…?Bir daha düşünün derim

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000