27 Eylül 2022, Salı 08:58:57

Qatar Airways ile British Airways'ten Dev Ortaklık

Güçlerini birleştiren Qatar Airways ile British Airways artık müşterilerine 60'tan fazla ülkede 185 noktayı kapsayan gökyüzünün en büyük uçuş ağını sunuyor.
  • Bu araplarda pek saf. İngilizleri hala tanıyamışlar mı ?
  • Hani THY ile iş tutacaklardı dünya kupasında? Tarih tekerrürden ibarettir.
  • Qatar zaten yalaka İngilzler kurdu bunu
  • Bir arap ve bir ingiliz. Nasıl olacak bu iş. İngilizin çıkarı olmasa arapla birleşir mi? Yeni bir sömürge modeli

Güçlerini birleştiren Qatar Airways ile British Airways artık müşterilerine 60'tan fazla ülkede 185 noktayı kapsayan gökyüzünün en büyük uçuş ağını sunuyor.

Havayolları ortak ağlarına İtalya, Maldivler, Norveç, Singapur ve İsveç dahil olmak üzere 42 yeni ülke ekleyerek yolcularına Avrupa, Orta Doğu, Afrika, Asya ve Okyanusya’ya harika bağlantılarla uçma olanağı sağlıyor.

Yolcular artık Londra ve Doha üzerinden doğrudan uçuşların yanı sıra, yeni bağlantı seçenekleriyle daha da fazla sefer saati ve fiyat alternatifinden yararlanabilecekler. Bu anlaşma Qatar Airways ve British Airways'in küresel uçuş ağlarını ileriye götürmek amacıyla daha önce adımlarını attığı “Birlikte Daha İleriye” projesinin son ayağı oldu.

Dünyanın En İyi Havalimanı seçilen Doha Hamad ile Londra Heathrow Havalimanı üzerinden tek biletle kesintisiz bağlantılı yolculuklar sağlayacak olan iki havayolunun hizmet verdiği toplam uçuş noktası 60'tan fazla ülkede 185'e çıkmış oldu. Ortaklık aynı zamanda dünya çapında en fazla şehre erişim sağlamasıyla küresel ticareti, turizmi, yatırımı ve kültürel bağlantıyı destekliyor.

Misafirler her iki havayolunun sadakat programlarına katılma, ortak para birimleri olan Avios'u kazanma ve harcama konusunda daha fazla özgürlüğe sahip olacak. Avios aktarmak için Qatar Airways Privilege Club ve British Airways Executive Club hesapları sorunsuz bir şekilde bağlanabilir ve her iki program tarafından sunulan ödülleri talep etmek için bakiyeler birleştirebilir. İşbirliği ayrıca, British Airways'in yeni Club Suite ve Qatar Airways'in ödüllü Qsuite kabinleri de dahil olmak üzere tüm bütçelere ve ihtiyaçlara uygun alternatifler sunmanın yanı sıra özel yolcu salonlarına da erişim imkanı sağlıyor.

Qatar Airways Group CEO'su Akbar Al Baker şunları söyledi:

“Qatar Airways ile British Airways arasındaki artan işbirliği, müşterilerimize harika avantajlara sahip benzersiz bir ağ sunmak konusundaki ortak hedefimizin geldiği noktayı gösteriyor. Gezginler artık ortak uçuş ağımız üzerinden seyahat ederken kalite ve hizmette en iyiyi deneyimleyebilirler."

British Airways Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'su Sean Doyle şunları söyledi:

“Bu, müşteri hizmetleri, seçim ve esneklik tutkumuzu paylaşan bir havayolu olan Qatar Airways ile uzun süredir devam eden ilişkimizde büyük bir kilometre taşıdır."

Qatar Airways ile British Airways'ten Dev Ortaklık

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Saf ~ 2 yıl önce
Bu araplarda pek saf. İngilizleri hala tanıyamışlar mı ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Arabistanlı Lawrence ~ 2 yıl önce
Hani THY ile iş tutacaklardı dünya kupasında? Tarih tekerrürden ibarettir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Türk ~ 2 yıl önce
Qatar zaten yalaka İngilzler kurdu bunu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Komedi ~ 2 yıl önce
Bir arap ve bir ingiliz. Nasıl olacak bu iş. İngilizin çıkarı olmasa arapla birleşir mi? Yeni bir sömürge modeli

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cehalet ~ 2 yıl önce
Cahil cahil konus nasilsa atmak serbest burada

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000