07 Temmuz 2024, Pazar 10:30:43

Sabiha Gökçen'deki taksiciyle ilgili açıklama

Sabiha Gökçen Havalimanı'nda bir ticari taksi araçlara ve kaldırımdaki direklere çarparak ortalığı savaş alanına çevirdi.
  • SAWKOP MAALESEF ÇOK KÖTÜ.ŞÖFÖRLER KISA MESAFE YOLCULARINA HAKARET EDİYOR. ARABAYI HIZLI VE TEHLİKELİ KULLANARAK KORKUTMAYA ÇALIŞIYORLAR. RESMEN BİR SONRAKİ SEFER BİNME DİYE. BAŞTAN SONA ELDEN GEÇİRİLMESİ VE DENTLENMESİ GEREKEN BİR DURUM
  • SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI YAZMIŞSINIZ , ORASI KASABA OTOGARI TADINDA BİR YER.
  • Aksu çıkıp kalp krizi geçirmiş falan der artık
  • Nedense bu cümleleri taksiciler odası başkanı konuşmuş gibi okudum. O da aynı şekilde istanbulda taksi sorununu çözmek istemiyor. Kendi mafya örgütünün elinde kalsın bütün sermaye bunu istiyor. Bir dönem HEAŞ eski genel müdürlerinden birisine ziyarete gitmiştim makamında. Ben ofisinden çıkarken bana şöyle demişti ' Sen gidiyosun şimdi birazdan mafyalar gelecek, mafya ile toplantı yapıcaz' demişti. Kim onlar dedim. Kim olabilir sence dedi.. Taksicilerden bahsediyor. Adamlar koskoca otoriteye bile operasyon çekebiliyor. SAW Koop taksilerine binmeyin, bindirmeyin arkadaşlar. Sabihada metro var, otobüsle gidemeyeceğiniz yer çok az. Mecbur değilsiniz bunlara.

Sabiha Gökçen Havalimanı'nda bir ticari taksi araçlara ve kaldırımdaki direklere çarparak ortalığı savaş alanına çevirdi. Olayın basına yansımasının ardından Sabiha Gökçen Havaalanı Taşıma Ve İşletme Kooperatifi tarafından yapılan açıklamada, olayı gerçekleştiren taksi şoförünün kooperatiften şoför kartı alamadığı ve şoförün kooperatif bünyesinde çalışmadığı belirtildi.

Sabiha Gökçen Havalimanı'nda bugün sabah saatlerinde yaşanan olayda, iddiaya göre ticari taksi şoförü Süleyman K., araçlara ve kaldırımdaki direklere çarparak ilerledi. Şoför, ortalığı savaş alanına çevirdikten sonra olay yerinden uzaklaştı. Olayın basına yansımasının ardından Sabiha Gökçen Havaalanı Taşıma ve İşletme Kooperatifi, olaya ilişkin açıklamada bulundu.

Sabiha Gökçen Havaalanı Taşıma ve İşletme Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çavuş, olayı gerçekleştiren taksi şoförü Süleyman K.’nın 4 gün önce kooperatife başvurarak şoför kartı çıkarttırmak istediğini, fakat kooperatif tarafından şahsa şoför kartı çıkarılmasının uygun görülmediğini ve kart verilmediğini, şahsın kooperatif bünyesinde çalışmadığını belirtti.

Ahmet Çavuş, “Bu olaydaki şoför, olaydan 4 gün önce şoför değişikliğinden dolayı bize müracaat etti, şoför kartı çıkartmak istedi. Yetkili olan arkadaşlar kıyafeti uygun olmadığından dolayı bu kişiye kart vermediler, çalışmasına müsaade etmediler. Bu araç 4 gün boyunca bu şoförle beraber dışarıda çalıştı. Araç sahibinin verdiği bilgi bu şekilde. 4 gün sonrasında da bu olay gerçekleşti. Kamera kayıtlarına baktığımızda araçlara vurmuyor, ters yönden geliyor, yayalara yol veriyor. Bilinçli bir şekilde kooperatifin hedef alındığı açıkça ortada, çünkü kooperatifin demir başlarına zarar veriyor. Bu olayla ilgili olarak bana araç sahibinin verdiği bilgi şu; şoför araç sahibini arayarak ‘Ben bunu düşmanlarıma karşı yaptım sizinle bir ilgisi yok’ diyor. Konuyla ilgili emniyet konuyu araştırıyor. Biz bu kişinin çalışmasına müsaade etmediğimizden dolayı, veya arkasında başka bir sebep var mı, bilinçli bir şekilde mi yaptırıldı, araştırmalarda ortaya çıkacak. Biz de bunun takipçisi olacağız” dedi.

Sabiha Gökçen'deki taksiciyle ilgili açıklama

Yorumlar

AYKUT ~ 7 gün önce
SAWKOP MAALESEF ÇOK KÖTÜ.ŞÖFÖRLER KISA MESAFE YOLCULARINA HAKARET EDİYOR. ARABAYI HIZLI VE TEHLİKELİ KULLANARAK KORKUTMAYA ÇALIŞIYORLAR. RESMEN BİR SONRAKİ SEFER BİNME DİYE. BAŞTAN SONA ELDEN GEÇİRİLMESİ VE DENTLENMESİ GEREKEN BİR DURUM

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yanlış bilgi ~ 8 gün önce
SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI YAZMIŞSINIZ , ORASI KASABA OTOGARI TADINDA BİR YER.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ahmet ~ 8 gün önce
Aksu çıkıp kalp krizi geçirmiş falan der artık

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TAKSİ Terörü ~ 9 gün önce
Nedense bu cümleleri taksiciler odası başkanı konuşmuş gibi okudum. O da aynı şekilde istanbulda taksi sorununu çözmek istemiyor. Kendi mafya örgütünün elinde kalsın bütün sermaye bunu istiyor. Bir dönem HEAŞ eski genel müdürlerinden birisine ziyarete gitmiştim makamında. Ben ofisinden çıkarken bana şöyle demişti ' Sen gidiyosun şimdi birazdan mafyalar gelecek, mafya ile toplantı yapıcaz' demişti. Kim onlar dedim. Kim olabilir sence dedi.. Taksicilerden bahsediyor. Adamlar koskoca otoriteye bile operasyon çekebiliyor. SAW Koop taksilerine binmeyin, bindirmeyin arkadaşlar. Sabihada metro var, otobüsle gidemeyeceğiniz yer çok az. Mecbur değilsiniz bunlara.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000