16 Kasım 2023, Perşembe 12:38:31

Sancak Catering Sunexpress'i bırakıyor; İhtarname gönderildi!

Sunexpress'in ikram hizmetini veren Sancak Catering Sunexpress ile olan sözleşmesini feshediyor.
  • Yeni anlaşacağınız firmaya söyleyin de menülere beyin salatası koysunlar
  • Düne kadar müşterilerinden Sunekspress yoktu tüm tesisleri açıktı, gene de açık olacaktır.
  • Sancak a diyelim de menülerine beyin salatasını ilave etsin...
  • ..ve Sancak bıktı, usandı çekti resti Helal Olsun.. Birşey söylemek gerekirse Sancak a hiç birşey olmaz düne kadar Sunekspress yoktu bundan sonra da olmasa da olur...Size bir tavsiyem ortada kalmayın...!!!(Sunekspress)
  • DO CO nun Türkiye de anadolu jet, THY ve Sunekspress operasyonunu kaldıracak tesisleri yok özellikle de AYT de...Sancak tan fiyat düşüreceğiz diye bir maceraya atılmasının sonuçlarını bekleyip göreceğiz...Sunekpress ekiplerine reva görülen ekip yemeklerinin en ucuzunun seçilmesi Sunekpress Yönetiminin seçimidir. Bence Sancak a söylenen tüm söylemleri söyleyenler tesislerini ziyaret ettikten sonra yorumlarını bir daha gözden geçirmelidirler..
  • Kurye gibi çalışan , kalkışa 10 dakika kala gelen siparişi onaylayıp uçağa yetiştirmeye çalışan Sancak eğer Sunex den vazgeçiyorsa ; Sancak işini bilir , bir bildiği vardır bunu unutmayın.
  • Her iki şirkette ,Doco ve Sancakta çalışan bır personel olarak aradaki tek fark,Doco nun Sun ex'in bunca nazı ve egosunu çekemeyeceğidir. Kısa zamanda Sancağı mum ile arayacaklar ama iş işten geçmiş olacak
  • Helal olsun sancak catering e. Alkışlıyorum. Kendini beğenmiş sunexe atmış tekmeyi . En büyük asagilamayi yapmış. Sen bana iftira mi atarsın git ne halin varsa gör ben seni istemiyorum demiş kurumlar içinde büyük hareketlerdir bunlar. Kendini begenmislere ders olsun. Kendini nerelerde goruyorlarsa artik
  • SuneXpress calisanlari olarak en sonunda kaliteli bir yerden gonul rahatligiyla yemek yiyebilecegiz. Ucuslarda bu sefer yilan mi cikar akrep mi cikar korkusundan popkek yiye yiye kilo aldik.
  • Sunexpres gibi bir firmanın, ülkenin önde gelen catering firmasını bu gibi küçük oyunlarla fiyat kırma politikası devam etmektedir. Do&co ile görüşmenin ayyuka çıkarılması bunun için olabilir mi? bi düşünmek gerekir.

Sunexpress'in ikram hizmetini veren Sancak Catering Sunexpress ile olan sözleşmesini feshediyor.

AirportHaber'in edindiği bilgiye göre; Geçtiğimiz yıl uçak içi ikram yemeklerinde haşere çıkmasıyla gündeme gelen ve iki şirkerin de birbirini suçladığı süreç sonrası yeni bir gelişme yaşandı.

Sancak Catering, Sunexpress'e Noter aracılığı ile bir ihtarname göndererek sözleşmeyi 90 gün içinde feshedeceğini bildirdi. Buna göre; Sancak Catering artık Sunexpress'e ikram hizmeti vermeyecek.

SUNEXPRESS'İN DO&CO İLE ANLAŞACAĞI İDDİASI

Sancak Catering, iddiaya göre Sunexpress'in DO&CO ile görüştüğünü ve anlaşacağını tespit etmesinin ardından sözleşmeyi feshetme kararı aldı. Böylece Sunexpress ve Sancak Catering'in uzun yıllardır devam eden ikram anlaşması sona erdi.

NE OLMUŞTU?

Geçtiğimiz yılın yaz döneminde Sunexpress uçaklarına yüklenen ve uçuş ekibinin tükettiği yemeklerden yılan başı ve salyongoz gibi inanılmaz şeyler çıkmış ve yemeklerin ayrıca küflü olduğu gözlenmişti. 

Söz konusu süreç sonrası taraflar birbirini suçlamış ve Sancak Catering, yemeklerin 200 derece ısıda piştiğini ve bu tip canlıların bu kadar diri olarak yemeklerin içinde bulunmasının imkansız olduğunu açıklamıştı. Şirket yönetiminden yapılan açıklamada 'komplo' iddiası gündeme gelmişti.

Sancak Catering'in sözleşmeyi feshetme kararının arkasında ise bir 'komplo' olabileceği tedirginliği yattığı öğrenildi. Şirketin, Sunexpress'in DO&CO ile görüşme sürecinde Sancak Catering'in ikram yemeklerinde olumsuz bir görüntü servis edilebileceği konusunda çekindiği ifade edildi.

®AirportHaber

Sancak Catering Sunexpress'i bırakıyor; İhtarname gönderildi!

Yorumlar Tüm Yorumlar (46)

Catering ~ 8 ay önce
Yeni anlaşacağınız firmaya söyleyin de menülere beyin salatası koysunlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsimsiz ~ 8 ay önce
Peki Sancak mevcut çalışmaları ne olacak?
Catering ~ 8 ay önce
Düne kadar müşterilerinden Sunekspress yoktu tüm tesisleri açıktı, gene de açık olacaktır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Catering ~ 8 ay önce
Sancak a diyelim de menülerine beyin salatasını ilave etsin...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Catering ~ 8 ay önce
..ve Sancak bıktı, usandı çekti resti Helal Olsun.. Birşey söylemek gerekirse Sancak a hiç birşey olmaz düne kadar Sunekspress yoktu bundan sonra da olmasa da olur...Size bir tavsiyem ortada kalmayın...!!!(Sunekspress)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Catering ~ 8 ay önce
DO CO nun Türkiye de anadolu jet, THY ve Sunekspress operasyonunu kaldıracak tesisleri yok özellikle de AYT de...Sancak tan fiyat düşüreceğiz diye bir maceraya atılmasının sonuçlarını bekleyip göreceğiz...Sunekpress ekiplerine reva görülen ekip yemeklerinin en ucuzunun seçilmesi Sunekpress Yönetiminin seçimidir. Bence Sancak a söylenen tüm söylemleri söyleyenler tesislerini ziyaret ettikten sonra yorumlarını bir daha gözden geçirmelidirler..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
VGML ~ 8 ay önce
Kurye gibi çalışan , kalkışa 10 dakika kala gelen siparişi onaylayıp uçağa yetiştirmeye çalışan Sancak eğer Sunex den vazgeçiyorsa ; Sancak işini bilir , bir bildiği vardır bunu unutmayın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 ay önce
Her iki şirkette ,Doco ve Sancakta çalışan bır personel olarak aradaki tek fark,Doco nun Sun ex'in bunca nazı ve egosunu çekemeyeceğidir. Kısa zamanda Sancağı mum ile arayacaklar ama iş işten geçmiş olacak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Doco ~ 8 ay önce
Doco işini yapacağı için Sunexpress naz niyaz peşinde koşmaz meraklanma
he he ~ 8 ay önce
doco thy uçuşlarında full olarak omlet sandviç yüklemiş bir şirket. üç uçuşumda yaşadım. yumurta keskin bir alerjendir. yumurta da o kadar kişiye yapılınca leş gibi kokar. bunu düşünemeden birçok uçuşa yükleme yapan bir iş bilici... yav he he
Ben ~ 8 ay önce
Helal olsun sancak catering e. Alkışlıyorum. Kendini beğenmiş sunexe atmış tekmeyi . En büyük asagilamayi yapmış. Sen bana iftira mi atarsın git ne halin varsa gör ben seni istemiyorum demiş kurumlar içinde büyük hareketlerdir bunlar. Kendini begenmislere ders olsun. Kendini nerelerde goruyorlarsa artik

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sxs ~ 8 ay önce
SuneXpress calisanlari olarak en sonunda kaliteli bir yerden gonul rahatligiyla yemek yiyebilecegiz. Ucuslarda bu sefer yilan mi cikar akrep mi cikar korkusundan popkek yiye yiye kilo aldik.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ayşe ~ 8 ay önce
Firmanız size bunu reva görüyor seçimi yapan onlar. Bu kadar cesursanız uçuşlarınızda yöneticilerinize karşı tepki verin :) sizin ne yiyeceğinizi sancak değil sxs seçiyor. Hangi şirkette çalıştığınızı bilmeniz gerekiyor bence :D üzgünüm ama şirketiniz size bunu layık görmüş demekki..
~ 8 ay önce
Gidin Ahl deki üretim yerini görün kalitemiiiii o da ne orhanldan bahsetmiyorum bile
Gelde Gülme ~ 8 ay önce
Sunexpres gibi bir firmanın, ülkenin önde gelen catering firmasını bu gibi küçük oyunlarla fiyat kırma politikası devam etmektedir. Do&co ile görüşmenin ayyuka çıkarılması bunun için olabilir mi? bi düşünmek gerekir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000