13 Eylül 2023, Çarşamba 16:46:41

Sinop Havalimanı 8 ayda 70 bin yolcuya ulaşamadı!

Sinop Havalimanı'nda Ağustos ayında 12 bin 23 yolcuya hizmet verildi.
  • Almanyadan uçus ekleyin nasılda sayılar artar Almanyadan aktarma gelinmıyor uçus saatleri sabah olduğu için bütün millet otobüslerle gidiyor ve perişan oluyor bıktık bu durumdan
  • Ne demek kapatın gitsin burdanekmek yiyen insanlar var sizin gibi düşünenler işsiz kalırsa inşallah önünü arkasını düşünmeden yorum yapmışsınız inşallah
  • mesut iş yok diyolaaa gel dön yuvana igaya.
  • Yeni uçuşlar koymazsanız tabi ki hedefe ulaşılamaz. İstanbuldan IGA dan sadece thy uçuşu var. saw dan da koysalar daha iyi olabilirdi.
  • Neden yolcu sayısına ulaşmadığını yazayım. Havalimanı şehir merkezi ulaşım ihalesi geç yapıldı yaz boyu. Sadece taksilerle ulaşım var. Yolcuda ekstra 100-150 tl para vermek istemiyor. Akşam kalkan uçakları biraz daha geriye çekip inişi 17 gibi planlansa ilçelere kalkan servisleri yakalamış olur insanlar.
  • kocaeli cengiz topel havalimanı çalıştırılmıyor anadolunun küçük potansiyeli olmayan illerine havalimanı yapılıyor ve çalıştırmak için inat ediliyor..
  • Sinop rize ve orgi siyasi olarak yapılmış meydanlar. Bu durum çok normal. Olan bizim paralara oldu
  • En iyisi bir yil deneme süresi verin sayilarda yükselme olmasa kapatin gitsin , esek arabasina devem etsinler

Sinop Havalimanı'nda Ağustos ayında 12 bin 23 yolcuya hizmet verildi.

Sinop Havalimanı'nın 2023 yılı Ağustos ayına ait hava yolu uçak yolcu ve yük istatistikleri açıklandı. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Devlet Hava İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürlüğü tarafından açıklamaya göre, Sinop Havalimanı'nda ağustos ayında iç hat yolcu trafiği 12 bin 23 yolcuya hizmet verildi.

Ağustos ayında Sinop Havalimanı'na iniş-kalkış yapan uçak trafiği iç hatlarda 110'a ulaştı. Yük (kargo, posta, bagaj) trafiği ise Ağustos ayında toplamda 132 ton oldu.

Yeni terminal binası 2017 yılında hizmete açılan ve 2 milyon yolcu yıllık kapasitesi bulunan Sinop Havalimanı 8 ayda toplam 68 bin 381 yolcu ağırladı.

©AirportHaber.com

Sinop Havalimanı 8 ayda 70 bin yolcuya ulaşamadı!

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Sinoplu ~ 6 ay önce
Almanyadan uçus ekleyin nasılda sayılar artar Almanyadan aktarma gelinmıyor uçus saatleri sabah olduğu için bütün millet otobüslerle gidiyor ve perişan oluyor bıktık bu durumdan

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sinop ~ 10 ay önce
Ne demek kapatın gitsin burdanekmek yiyen insanlar var sizin gibi düşünenler işsiz kalırsa inşallah önünü arkasını düşünmeden yorum yapmışsınız inşallah

Yanıtla

Kalan karakter 1000
fidanım ~ 10 ay önce
mesut iş yok diyolaaa gel dön yuvana igaya.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Uçuş Yok ~ 10 ay önce
Yeni uçuşlar koymazsanız tabi ki hedefe ulaşılamaz. İstanbuldan IGA dan sadece thy uçuşu var. saw dan da koysalar daha iyi olabilirdi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bmx ~ 10 ay önce
Neden yolcu sayısına ulaşmadığını yazayım. Havalimanı şehir merkezi ulaşım ihalesi geç yapıldı yaz boyu. Sadece taksilerle ulaşım var. Yolcuda ekstra 100-150 tl para vermek istemiyor. Akşam kalkan uçakları biraz daha geriye çekip inişi 17 gibi planlansa ilçelere kalkan servisleri yakalamış olur insanlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dadaş ~ 10 ay önce
kocaeli cengiz topel havalimanı çalıştırılmıyor anadolunun küçük potansiyeli olmayan illerine havalimanı yapılıyor ve çalıştırmak için inat ediliyor..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sinop ~ 10 ay önce
Sinop rize ve orgi siyasi olarak yapılmış meydanlar. Bu durum çok normal. Olan bizim paralara oldu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kuzey ~ 10 ay önce
Boş konuşma Sinop havalimanı Amerikan Radarı varken 50 yıl önce yapıldı Her şeyi getirip siyasete bağlamak ne kadar kolay. İşte bunun için halk size inanmıyor.
Thy0PET ~ 10 ay önce
HAKLISINIZ ……. (Durumu anlayan anladı)
Korsanpilot ~ 10 ay önce
En iyisi bir yil deneme süresi verin sayilarda yükselme olmasa kapatin gitsin , esek arabasina devem etsinler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ayancıklı ~ 10 ay önce
Başka emrin, eşek arabasına sen devam et.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000