16 Eylül 2011, Cuma 08:25:13

SOLO TÜRK HOLLANDA'YA GİDİYOR

Türk Hava Kuvvetleri'ne ait F-16 gösteri ekibi Solo Türk, Hollanda Hava Kuvvetleri'nin 16 ve 17 Eylül tarihlerinde düzenlenecek tanıtım günlerine katılacak.
  • top gun'da f-16 yoktu...
  • Lütfen buraya yorum yazacaklar önce bir kendilerini kontrol etsinler. (Self-check) Daha sonra kendilerini yeterli görüyorlarsa (tercihan kendini gerçekleştirme düzeyi) yorum getirsinler. Yorumcuların bilgi, görgü, zeka seviyesi ile ilgili sorunlarımız olduğunu düşünüyorum. Beyinciği beyninden, dili kulağından büyük şekilde yapılan yorumların hiç kimseye, özellikle havacılara ve havacılıkla ilgilenenlere faydası yok. ABD, Hollanda ve Türkiye de üretimi yapılan ve birçok ülkede kullanılan uçağın gösterisini takdir etmek gerekir diye düşünüyorum.
  • Ben sizlerden utanıyorum .sizler nesiniz yahu ? Bunlar nasıl yorumlar? Ben böyle bir programa davet edilen uçakla ve pilotumuzla gurur duydum.
  • Ne biçim yorum yapıyorsunuz. Uçağımız orada gösteri yapacakmış. Bu konu dışında birbirinize hakaret edip bilgi kıyaslaması yapmanıza ne gerek var. Çok merak eden internetten bilgi arar. Bu sitede bir haber yayınlandığı zaman nedense yorumlar hiç konuyla alakalı olmaz zaten:) Solo Türk TÜrk yıldızlarının yanında tamamlayıcı oldu. İnşallah başarılı bir gösteri olur. MEA
  • sen tam elagözzün ama yinede sen kedini alegöz zannet bakalım..senin kaç yıl havacılık tecrüben varki benimle ..... yarıştırmaya çalışıyorsun.sen f-16 yi ancak topgun da seyretmişindir ....senin gibileri çok gördüm çoookkk bu sektörde..meydanı boş bulunca atar tutarsınız ...bırak adını soyadını secereni yazzan ne yazarrr :))
  • Valla Rick'ciğim, ben erkek gibi adımı soyadımı yazmaya cesaret edebiliyorum. Hatta yayınlayacaklarını bilsem telefon numaramı da verirdim. Bu benim kendime olan güvenimi gösterir. Senin elinde neyin var bakalım? Mis gibi uçağa antika Chevrolet muamelesi yaptığına göre benden üstün değilsin ve dediklerimi de sindirmek zorundasın. Ayrıca okuma yazmanı da geliştir: Elagöz değil. Alegöz.
  • Ya bunlar nasıl yorumdur , uçak modeliyle ne alakası var haberin bizim türkm olarak yeteneklerimiz var ve uçuyoruz uçak eski olsa ne olur bunlar dolmuşmu eskisin ayağımızı yerden kesiyor eee içindekilerinde yeteneği var ben grur duyuyorum aksini itta eden varsa öle yazssın........
  • çok bildiğini zannedip hiçbirşey bilmeyen elagöz kardeşim...belki havacılığın h sini ancak biliyorsundur ama olsun bilmek ayıp değil ögrenmemek ayıptır...bana kompleksli demişsin hiç alakası yok esas kompleksli olan sizin gibi miilete gaz verip vatandaşı uyutmaya çalışan tatlısu uyanıklarıdır..hadi klavye kahramanlığını bırakta işine bak :))
  • Çok bilen Rick arkadaşım, bu F-16C'dir ve Block 40'tır, 1999'a kadar üretilmiştir. Senin gibi aşağılık kompleksli insanlar bir şeyler yazmadan önce çok iyi bildiğinizi sandığınız bu konuda bir şeyler araştırıpta öyle kininizi kusmaya veya kusmamaya karar verseydiniz kendinizi böyle komik duruma düşürmezdiniz. Ahmet Alegöz
  • evet taaaa 30 yıllık son derece teknolojik uçaklardır...ha ha ha
Solo Türk, Leeuwarden Hava Üssü'nde gerçekleştirilecek etkinliklerin ilk gününde bir gösteri sunacak.

"Gelecek havada asılı" sloganı altında yapılacak ve iki gün sürecek gösterilere, Solo Türk'ün yanı sıra Hollanda, Belçika, Danimarka, Polonya, İtalya ve Finlandiya hava kuvvetlerine ait gösteri ekipleriyle uçak ve helikopterler katılacak.

Solo Türk, Türk Hava Kuvvetleri'nin sahip olduğu modern ve yüksek performanslı F-16 uçağının kabiliyetlerini ve kullanımı için gereken yüksek seviyedeki bilgi ve beceriyi izleyicilere gösteri şeklinde sunuyor.
SOLO TÜRK HOLLANDA'YA GİDİYOR

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 13 yıl önce
top gun'da f-16 yoktu...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Lütfen buraya yorum yazacaklar önce bir kendilerini kontrol etsinler. (Self-check) Daha sonra kendilerini yeterli görüyorlarsa (tercihan kendini gerçekleştirme düzeyi) yorum getirsinler. Yorumcuların bilgi, görgü, zeka seviyesi ile ilgili sorunlarımız olduğunu düşünüyorum. Beyinciği beyninden, dili kulağından büyük şekilde yapılan yorumların hiç kimseye, özellikle havacılara ve havacılıkla ilgilenenlere faydası yok. ABD, Hollanda ve Türkiye de üretimi yapılan ve birçok ülkede kullanılan uçağın gösterisini takdir etmek gerekir diye düşünüyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Ben sizlerden utanıyorum .sizler nesiniz yahu ? Bunlar nasıl yorumlar? Ben böyle bir programa davet edilen uçakla ve pilotumuzla gurur duydum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Ne biçim yorum yapıyorsunuz. Uçağımız orada gösteri yapacakmış. Bu konu dışında birbirinize hakaret edip bilgi kıyaslaması yapmanıza ne gerek var. Çok merak eden internetten bilgi arar. Bu sitede bir haber yayınlandığı zaman nedense yorumlar hiç konuyla alakalı olmaz zaten:) Solo Türk TÜrk yıldızlarının yanında tamamlayıcı oldu. İnşallah başarılı bir gösteri olur. MEA

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
sen tam elagözzün ama yinede sen kedini alegöz zannet bakalım..senin kaç yıl havacılık tecrüben varki benimle ..... yarıştırmaya çalışıyorsun.sen f-16 yi ancak topgun da seyretmişindir ....senin gibileri çok gördüm çoookkk bu sektörde..meydanı boş bulunca atar tutarsınız ...bırak adını soyadını secereni yazzan ne yazarrr :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Valla Rick'ciğim, ben erkek gibi adımı soyadımı yazmaya cesaret edebiliyorum. Hatta yayınlayacaklarını bilsem telefon numaramı da verirdim. Bu benim kendime olan güvenimi gösterir. Senin elinde neyin var bakalım? Mis gibi uçağa antika Chevrolet muamelesi yaptığına göre benden üstün değilsin ve dediklerimi de sindirmek zorundasın. Ayrıca okuma yazmanı da geliştir: Elagöz değil. Alegöz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Ya bunlar nasıl yorumdur , uçak modeliyle ne alakası var haberin bizim türkm olarak yeteneklerimiz var ve uçuyoruz uçak eski olsa ne olur bunlar dolmuşmu eskisin ayağımızı yerden kesiyor eee içindekilerinde yeteneği var ben grur duyuyorum aksini itta eden varsa öle yazssın........

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
çok bildiğini zannedip hiçbirşey bilmeyen elagöz kardeşim...belki havacılığın h sini ancak biliyorsundur ama olsun bilmek ayıp değil ögrenmemek ayıptır...bana kompleksli demişsin hiç alakası yok esas kompleksli olan sizin gibi miilete gaz verip vatandaşı uyutmaya çalışan tatlısu uyanıklarıdır..hadi klavye kahramanlığını bırakta işine bak :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Çok bilen Rick arkadaşım, bu F-16C'dir ve Block 40'tır, 1999'a kadar üretilmiştir. Senin gibi aşağılık kompleksli insanlar bir şeyler yazmadan önce çok iyi bildiğinizi sandığınız bu konuda bir şeyler araştırıpta öyle kininizi kusmaya veya kusmamaya karar verseydiniz kendinizi böyle komik duruma düşürmezdiniz. Ahmet Alegöz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
evet taaaa 30 yıllık son derece teknolojik uçaklardır...ha ha ha

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000