08 Mayıs 2011, Pazar 19:44:29

TARKİM'İN SAHİBİ BAYINDIR'A ŞOK SUÇLAMA

Tarkim Uçuş Okulu Sahibi Faruk Bayındır'ın MHP'deki kaset skandalının arkasındaki isim olduğu iddia edildi. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, kaset skandalının arkasında Faruk Bayındır'ın olduğunu söyledi.
  • işlerini yaptırmak için her yolu mübah sayan şahıs sıfırdan gelipde 2 senede bu kadar parayı nasıl edindi ve edindiği bu kadar mal varlığının karşısında nekadar vergisini verdi devlet ne kazandı. ayrıca hiçbir kadrosu yokken bakım teknik müdürünün ingilizcesi yokken ve aynı şahıs uçuş öğretmeni iken 4-5 jetin ID TEKNİK BÜLTEN VE BAKIMINI NASIL KOTARIYOR SHGM NASIL YETKİ VERİYOR BENCE BU YÖNLERİ ARAŞTIRILMALI YEDİRMEDEN BU KADAR YETKİ KADI KIZINDA OLUR BENDEN SÖYLEMESİ YALANSA ÇIKSIN VE ARAŞTIRLSIN.HALEN UÇUŞ YAPMADAN LİSANS YENİLEMELERİ NASIL YAPILIYOR ALEM KÖR DEĞİL KAYITLAR ESAS
  • Guru Faruk'a sor.
  • arkadaşlar pilot eğitimi alacağım acaba nereye gitsem enaz öğretemni olan okulamı yoksa adam gibi eğitim veren kaliteli okulamı bilemiyorum param var ama aklı olanlara duyurulur
  • çok saygıninsan maalesef çok mal haramsız çok laf yalansız olmaz birazda ona kuçak açanlara baksınlar
  • süper eğitim!!!duyduguma gore emırates ile işbirliği kurmuş:):):)
  • SHGM neden düşen iki eğtim uçağının ve hayatını kaybeden gençlerin soruşturmasını tamamlayıp kamuoyuna açıklamadığı belli oldu.
  • Çekirge bir sıçrar , iki sıçrar, üçüncü de ülkücü camiaya yakalanır.
  • ÇOK SAYGIN ÇOKKKKKKKK. ONU BİLEN İYİ BİLİR.
  • Ateş olmayan yerden duman çıkmaz faruk bey.
  • Havacılık endüstrisine katkısı olan saygın bir işadamının, resmi dayanağı olmayan ithamlar ile siyaset arenasının çamurlu dünyasına bu şekilde çekilmesi gerçekten üzücü. Umarım Sn.Bahçeli'nin "sorma" şekli ile tabanına hedef göstermesi reel delillere dayanıyordur. Suçlamalar fiktif ise sonuçları MHP yönetimi için üzücü, Bayındır için ise zor bir süreç olacaktır.
MHP lideri Bahçeli, "İbrahim Faruk Bayındır kimdir? AK Parti'ye milletvekili adaylığına müracaat etmiş midir? Sayın Başbakan bunları açıkla. Aşağılık röntgencileri deşifre et aksi takdirde gökkubbeyi başına yıkmaya kararlıyız" dedi.

İstanbul'da seçim çalışmalarını sürdüren MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ikinci kaset olayına kürsüden yanıt verdi.

Bahçeli, şunları söyledi: "Burayı iyi dinleyin! İbrahim Faruk Bayındır kimdir? Bu şahıs Küçükçekmece Belediyesi'nde AK Parti meclis üyeliği yapmış mıdır? Arkasından istifa ederek İstanbul 3. bölgeden milletvekili adaylığına müracaat etmiş midir? Bu kişinin partimizi zan ve töhmet altına alan ve yayınlara ev sahipliği yapan kirli internet siteleriyle ne tür bir bağlantısı vardır? 'Ülkücügazete' isimli fitne yuvasının değişik ülkeler üzerinden yaptığı alçak yayınları bu şahıs ve yüzleri karanlıkta kalan ortakları mı gerçekleştirmektedir? Sayın Başbakan, bunları açıkla. Şerefiniz ve siyasi namusunuz hala biraz varsa bunlara karşılık ver.

Odalar kamera koydurup özel hayatları gözetleyen aşağılık röntgencileri sen de deşifre et ve bize yönelik oyunları tezgahlayanları ortaya çıkar. Aksi takdirde, gökkubbeyi başına yıkmaya kararlıyız

Pisliklerinizi, tuzaklarınızı, kumpaslarınızı yok etmek için sabırsızız. Elbette her dava arkadaşımın davranış ve yaşayışından son derece dikkatli ve özenli olması gerekmektedir. Özel hayatın sınırları içerisinde yer alsa da değerlerimizle, ilkelerimizle, inançlarımızla, ülkülerimizle bağdaşmayan tavır ve hareketleri tasvip etmemiz imkansızdır. Ahlaki zaafları bulanlar, nefislerine teslim olanlar, akıllarını başlarına almalıdırlar. Ve aramızda yer bulamayacaklarını kesinlikle bilmelidirler. Ülkücülüğün değerleriyle ve kabulleriyle bağdaşmayan kim varsa yanımızda asla duramayacaktır.

Ahlaktan, erdemden, edepten, terbiyeden, doğru ve insan iyi olmaktan zerre kadar taviz vermeden Allah'ın izniyle yolumuza devam edeceğiz. Aksi davranışları gösterenleri mutlaka ayıklayacağız. Bütün gözler üzerimizdedir, şaibelere katlanmamız mümkün değildir. Görmezden gelmemiz, hoşgörmemiz ahlakçılık ilkemizle asla uyuşmayacaktır.

Başta iktidar olmak üzere malum odaklar, bölünmeye ve kardeş kavgasına engel olarak gördükleri milliyetçi hareketi çözmek ve işten çökertmek için ellerinden geleni yapacaklardır. Okyanus ötesi fetva makamlarının ve içerideki uzantılarının da tahrik ve provakosyanlarının menzilinde emin olunuz ki siz de varsınız. Evet onlara göre, tehdit olan milliyetçiliktir. Artan tehlike, çığ gibi büyüyen tehlike sizsiniz

Kaynak:Vatan

TARKİM'İN SAHİBİ BAYINDIR'A ŞOK SUÇLAMA

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 13 yıl önce
işlerini yaptırmak için her yolu mübah sayan şahıs sıfırdan gelipde 2 senede bu kadar parayı nasıl edindi ve edindiği bu kadar mal varlığının karşısında nekadar vergisini verdi devlet ne kazandı. ayrıca hiçbir kadrosu yokken bakım teknik müdürünün ingilizcesi yokken ve aynı şahıs uçuş öğretmeni iken 4-5 jetin ID TEKNİK BÜLTEN VE BAKIMINI NASIL KOTARIYOR SHGM NASIL YETKİ VERİYOR BENCE BU YÖNLERİ ARAŞTIRILMALI YEDİRMEDEN BU KADAR YETKİ KADI KIZINDA OLUR BENDEN SÖYLEMESİ YALANSA ÇIKSIN VE ARAŞTIRLSIN.HALEN UÇUŞ YAPMADAN LİSANS YENİLEMELERİ NASIL YAPILIYOR ALEM KÖR DEĞİL KAYITLAR ESAS

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Guru Faruk'a sor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
arkadaşlar pilot eğitimi alacağım acaba nereye gitsem enaz öğretemni olan okulamı yoksa adam gibi eğitim veren kaliteli okulamı bilemiyorum param var ama aklı olanlara duyurulur

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
çok saygıninsan maalesef çok mal haramsız çok laf yalansız olmaz birazda ona kuçak açanlara baksınlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
süper eğitim!!!duyduguma gore emırates ile işbirliği kurmuş:):):)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
SHGM neden düşen iki eğtim uçağının ve hayatını kaybeden gençlerin soruşturmasını tamamlayıp kamuoyuna açıklamadığı belli oldu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Çekirge bir sıçrar , iki sıçrar, üçüncü de ülkücü camiaya yakalanır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
ÇOK SAYGIN ÇOKKKKKKKK. ONU BİLEN İYİ BİLİR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Ateş olmayan yerden duman çıkmaz faruk bey.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Havacılık endüstrisine katkısı olan saygın bir işadamının, resmi dayanağı olmayan ithamlar ile siyaset arenasının çamurlu dünyasına bu şekilde çekilmesi gerçekten üzücü. Umarım Sn.Bahçeli'nin "sorma" şekli ile tabanına hedef göstermesi reel delillere dayanıyordur. Suçlamalar fiktif ise sonuçları MHP yönetimi için üzücü, Bayındır için ise zor bir süreç olacaktır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000