12 Haziran 2024, Çarşamba 09:48:20

THY St. Petersburg'da gövde büyütüyor

Rusya'nın St. Petersburg şehrinden Türkiye'ye uçuşlar yoğunlaşıyor. St. Petersburg'dan Antalya, İstanbul, Dalaman ve Bodrum'a haftada toplam 120 uçuş gerçekleştirilecek.
  • Anca iktidar sayesinde muhtaç hale geldiğimiz yabancıya ucuz bilet satsın,kargosunu ucuza taşısın sonra da en çok yere uçuyoruz,şu kadar turist geldi,uçak indi diye tribüne oynasın...

Rusya'nın St. Petersburg şehrinden Türkiye'ye uçuşlar yoğunlaşıyor. St. Petersburg'dan Antalya, İstanbul, Dalaman ve Bodrum'a haftada toplam 120 uçuş gerçekleştirilecek. Türk Hava Yolları (THY), bu hatta talebin yoğun olması nedeniyle St. Petersburg-İstanbul hattında ilk defa geniş gövdeli uçaklar kullanacak.

ATOR bülteninde yer alan habere göre, THY St. Petersburg-İstanbul hattında haftada 21 sefer gerçekleştirecek. Artan talep nedeniyle, 12 Temmuz - 30 Eylül tarihleri arasındaki TK403/404 seferlerinin kapasitesi artırıldı. THY, bu seferleri 232 ekonomi ve 18 business koltuğu bulunan Airbus A330 tipi uçaklarla icra edecek.

Antalya, Dalaman ve Bodrum Uçuşları

St. Petersburg'dan Antalya'ya haftada 4 uçuş gerçekleştirilecek. Bu uçuşlar pazartesi, çarşamba, cuma ve pazar günleri yapılacak. Ayrıca, Ajet havayolu, tur operatörleri adına St. Petersburg-Antalya hattında charter uçuşlar düzenliyor.

Dalaman ve Bodrum'a yönelik uçuşlar da yoğun talep görüyor. St. Petersburg'dan bu popüler tatil bölgelerine düzenlenen uçuşlar, yaz sezonunda turizmi canlandıracak ve iki ülke arasındaki turistik hareketliliği artıracak.

THY'nin Geniş Gövdeli Uçaklarıyla İlk Sefer

THY'nin geniş gövdeli Airbus A330-203 tipi uçakları, St. Petersburg-İstanbul hattında ilk kez kullanılacak. Bu değişiklik, özellikle yaz aylarında artan yolcu talebini karşılamak için yapıldı. Geniş gövdeli uçaklar, daha fazla yolcu kapasitesi ve konfor sunarak, yolcuların seyahat deneyimini iyileştirecek.

Uçuşların Ekonomik ve Turistik Etkisi

St. Petersburg'dan Türkiye'ye yapılan bu yoğun uçuş trafiği, iki ülke arasındaki turizm ve ticaret ilişkilerini güçlendirecek. Türkiye'nin popüler tatil bölgelerine olan uçuşların artması, turizmin canlanmasına ve ekonomik hareketliliğe katkıda bulunacak.

Türk Hava Yolları'nın geniş gövdeli uçaklarla yaptığı bu seferler, yolculara daha konforlu ve keyifli bir seyahat deneyimi sunacak. Ayrıca, bu yoğun uçuş programı, iki ülke arasındaki kültürel ve ticari bağları daha da güçlendirecek.

THY St. Petersburg'da gövde büyütüyor

Yorumlar

Torpil airlines ~ 1 ay önce
Anca iktidar sayesinde muhtaç hale geldiğimiz yabancıya ucuz bilet satsın,kargosunu ucuza taşısın sonra da en çok yere uçuyoruz,şu kadar turist geldi,uçak indi diye tribüne oynasın...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000