06 Temmuz 2024, Cumartesi 14:55:43

Vatandaşların AJet çilesi devam ediyor!

Türk Hava Yolları'nın (THY) AnadoluJet ismiyle hizmet veren alt markasını AJet adıyla bağımsız bir şirkete dönüştürmesinin ardından yaşanan aksaklıklar devam ediyor.
  • İŞ BİLMEYEN ADAMLARI BÜNYESİNE ALIRSA BÖYLE OLUR TABİ. İŞ BİLEN ADAMLARADA DÜŞMANLIK YAPIYOLAR :))
  • Tecrübe sıfır, iş bilgisi sıfır, OPERASYON YÖNETİMİ SIFIR kişilerle operasyon yapılmaz. Havaalanının yanından geçeni işe almışlar. Bu işin profesyonelleri yerine daha karar vermeyi bilemeyen kişilere birde istasyon yetkilisi olarak getirmişsiniz. havacılığın sadece H harfini öğrenmek tecrübe demek değildir. Kendiniz çok biliyormuş gibi birde işi bilen insanları beğenmiyorsunuz
  • Ajet ikinci bir tgs vakasıdır. Nasıl hergün bi tgs olayı duyuyorsak şimdi de ajet olayı duyuyoruz. Liyakatsız yöneticiler tgs den sonra şimdi de ajeti bitiriyor.
  • Kendi vatandaşınıza yaptığınızı elin yabancısı bile yapmaz.Aldığınız maaşlar haram haram
  • Türk havayollari ekiplerinin başarısı bu gecikmeler bu rezaletlerle ortaya çıkıyor! Ne tgs ne teknik ne pilot. Thy Kabin ekibi kalitesi ortada!

Türk Hava Yolları'nın (THY) AnadoluJet ismiyle hizmet veren alt markasını AJet adıyla bağımsız bir şirkete dönüştürmesinin ardından yaşanan aksaklıklar devam ediyor.

Ankara Esenboğa Havalimanı'nda dün meydana gelen yeni olayda, Şanlıurfa'ya gitmek üzere hareket etmesi gereken AJet uçağı, belirtilen saatte kalkamayarak yolcularını mağdur etti.

Saat 19:45'te planlanan kalkışıyla Şanlıurfa'ya 21:00'de varması beklenen uçak, beklenmedik bir şekilde 1 saat 15 dakika rötar yaptı.

Gazete İpekyol'da yer alan habere göre; Esenboğa Havalimanı'nda bu gecikme nedeniyle yolcular ile görevliler arasında gerginlik yaşandı.

Olayla ilgili AJet yetkililerinden resmi bir açıklama gelmezken, Şanlıurfa'ya seyahat etmek isteyen yolcular, yaşanan bu rötar nedeniyle mağduriyetlerini dile getirdi.

 

Vatandaşların AJet çilesi devam ediyor!

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

GÜNAH KEÇİSİ ~ 8 gün önce
İŞ BİLMEYEN ADAMLARI BÜNYESİNE ALIRSA BÖYLE OLUR TABİ. İŞ BİLEN ADAMLARADA DÜŞMANLIK YAPIYOLAR :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SAW AJET ~ 9 gün önce
Tecrübe sıfır, iş bilgisi sıfır, OPERASYON YÖNETİMİ SIFIR kişilerle operasyon yapılmaz. Havaalanının yanından geçeni işe almışlar. Bu işin profesyonelleri yerine daha karar vermeyi bilemeyen kişilere birde istasyon yetkilisi olarak getirmişsiniz. havacılığın sadece H harfini öğrenmek tecrübe demek değildir. Kendiniz çok biliyormuş gibi birde işi bilen insanları beğenmiyorsunuz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tgs ~ 9 gün önce
Ajet ikinci bir tgs vakasıdır. Nasıl hergün bi tgs olayı duyuyorsak şimdi de ajet olayı duyuyoruz. Liyakatsız yöneticiler tgs den sonra şimdi de ajeti bitiriyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bakanlık, shgm, dhmi ne iş yapar? ~ 10 gün önce
Kendi vatandaşınıza yaptığınızı elin yabancısı bile yapmaz.Aldığınız maaşlar haram haram

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Thy ~ 10 gün önce
Türk havayollari ekiplerinin başarısı bu gecikmeler bu rezaletlerle ortaya çıkıyor! Ne tgs ne teknik ne pilot. Thy Kabin ekibi kalitesi ortada!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Thy kalitesi:)) Sesli güldüm ~ 10 gün önce
Uçağın kalktığı saatte uçaktan olmaktan başka görevi olmayan komilerin bu şekilde konuşması çok normal.
İleri zeka ~ 10 gün önce
Bunun thy ile ne alakası var...gecikmeyi kaptan mı yapıyor keyfine...sen de yolcu olarak kaliteni koy mantık yürüt
TGS ~ 9 gün önce
alt tarafı uçakta çay dağıtıyosun gelmişsin burada operasyonu A'dan Z'ye yönlendiren TGS ye Tekniğe Kokpite laf ediyosun. Şuan maaşına zam ve ikramiyeni alabiliyosan TGS sayesinde alıyorsun. Öyle çay dağıtmakla tekniğe kokpite laf sallamakla bir yere varamazsın

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000