04 Temmuz 2024, Perşembe 09:01:41

Yunanistan'da havalimanı personeliyle tartışan milletvekili partisinden ihraç edildi

Yunanistan'da iktidar partisi Yeni Demokrasi'nin milletvekili Lefteris Avgenakis, havalimanında bir görevliyle yaşadığı tartışma nedeniyle Yunanistan Başbakanı ve Yeni Demokrasi lideri Kiryakos Miçotakis'in kararıyla partisinden ihraç edildi.
  • Ya nasil uzuldum. Yazik. Burda olsa havalimani personelini isten atar, sulalesiyle ugrasirlardi. Arkadas yanlis yerde millitvekli olmus. Bir de sey vardi yaa. Bir gun bir polis memuru bir milletvekilini trafikte cevirmis. Sonra polis memurunu ordan oraya surmusler. Fikra bu kadar!
  • Aynı şeyin bu ülkede olması hayal bile edilemez,fazla bagaj ücreti talep ettiği yani işini yaptığı için iktidar vekilinin hakaret ettiği personelin işinden olduğu,vekil, bakan için uçak bekletildiği bir ülke asla muasır medeniyetler seviyesine gelemez,biz de bir çok konuda ona buna gıpta eder dururuz.
  • Bizde olsa o milletvekilini taaaaa fizana suererlerdi.... mesela yani

Yunanistan'da iktidar partisi Yeni Demokrasi'nin milletvekili Lefteris Avgenakis, havalimanında bir görevliyle yaşadığı tartışma nedeniyle Yunanistan Başbakanı ve Yeni Demokrasi lideri Kiryakos kararıyla partisinden ihraç edildi.

Avgenakis, X sosyal medya platformunda yaptığı paylaşımda, "Parti Başkanı ve Başbakan Miçotakis'in beni partinin meclis grubundan ihraç kararına tamamen saygı duyuyorum. Olaya ilişkin açıklama yaptım ve kamuoyundan özür diledim" ifadesini kullandı.

Yeni Demokrasi iktidarında daha önce Spor Bakanı, Tarımsal Kalkınma ve Gıda Bakanı olarak da görev yapan Avgenakis, meclisteki görevine bağımsız milletvekili olarak devam edeceğini açıkladı.

Sosyal medyaya yansıyan videoda Avgenakis'in havalimanında bir personelle tartıştığı ve tartıştığı kişiyi ittiği görülmüştü.

 

Yunanistan'da havalimanı personeliyle tartışan milletvekili partisinden ihraç edildi

Yorumlar

Yazik ~ 11 gün önce
Ya nasil uzuldum. Yazik. Burda olsa havalimani personelini isten atar, sulalesiyle ugrasirlardi. Arkadas yanlis yerde millitvekli olmus. Bir de sey vardi yaa. Bir gun bir polis memuru bir milletvekilini trafikte cevirmis. Sonra polis memurunu ordan oraya surmusler. Fikra bu kadar!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Muasır medeniyet ~ 12 gün önce
Aynı şeyin bu ülkede olması hayal bile edilemez,fazla bagaj ücreti talep ettiği yani işini yaptığı için iktidar vekilinin hakaret ettiği personelin işinden olduğu,vekil, bakan için uçak bekletildiği bir ülke asla muasır medeniyetler seviyesine gelemez,biz de bir çok konuda ona buna gıpta eder dururuz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fizan ~ 12 gün önce
Bizde olsa o milletvekilini taaaaa fizana suererlerdi.... mesela yani

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000