08 Şubat 2011, Salı 15:04:00

UÇAK BİLETİ FİYATLARI YÜKSELİYOR!

İngiliz havayolu şirketi British Airways, yükselen petrol fiyatları sebebiyle uzun mesafeli uçuşlarından bugünden itibaren ek ücret alacağını açıkladı.
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.
  • o fakir gormek istemiyoruz diyen hayatinda hic ucaga bindimi acaba fakir gormek istemiyormus Allah akil fikir versin sana cunku coooooooook ihtiyacin var
  • uzun menzilden bahsediyorlar sen ne bileceksin ER nedir. otobusle gidilmiyor uzun menzil surekli yaptigin ic hatlarla karistirma mr than yo (bakalim bunu anlamaya ingilizcen yetecek mi)
  • uçaklarda fakir görmek istemiyoruz artık. siz otobusle gidin fakir çipler :)) ahhahahahahaa imza: bir zengin

Açıklamada, havayolunun petrol fiyatlarının sürekli yükselişi ve jet yakıtının spot piyasada Aralık 2010 tarihinden bu yana yüzde 14 artması gerekçe gösterildi. İngiliz havayolunun uzun uçuş bilet fiyatları ekonomi sınıfında gidiş-dönüşte 24 pound, tek yönde 12 sterlin arttı. First class biletlerine ise gidiş dönüşte 34 sterlin, tek yönde 17 sterlin eklendi.

Şirket, artışları kısa mesafeli uçuşlarına yansıtmayacak. Uluslararası Hava Taşımacıları Birliği (IATA), geçtiğimiz günlerde artan petrol fiyatlarının havayollarının kârlılığını olumsuz etkileyeceğini ve havacılık endüstrisinin toparlanması önünde engel oluşturacağını kaydetmişti. (HaberTürk)

UÇAK BİLETİ FİYATLARI YÜKSELİYOR!

Yorumlar

Misafir ~ 13 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
o fakir gormek istemiyoruz diyen hayatinda hic ucaga bindimi acaba fakir gormek istemiyormus Allah akil fikir versin sana cunku coooooooook ihtiyacin var

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
uzun menzilden bahsediyorlar sen ne bileceksin ER nedir. otobusle gidilmiyor uzun menzil surekli yaptigin ic hatlarla karistirma mr than yo (bakalim bunu anlamaya ingilizcen yetecek mi)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
uçaklarda fakir görmek istemiyoruz artık. siz otobusle gidin fakir çipler :)) ahhahahahahaa imza: bir zengin

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000