16 Haziran 2015, Salı 08:41:21

'Kayıp Malezya uçağı okyanusun dibinde'

Kayıp Malezya uçağı için matematikçiler, şu tezi savunuyor: "90 derecelik açıyla burun üstü çakılınca gövde tek parça kaldı ve birkaç saniyede okyanusun dibine çöktü"
  • Uydurma bir haber.Olmayacsk sey, ve fizikteki etki-tepki teorisinide unutmus gorunup adam yeme.
  • Bu ucagin uctugu bolgede cin hava kuvvetlerine ait savas ucaklari gorev yapiyormus ya bu ucakla carpistilar yada yanlislikla dusurduler Ve bu olayi guzelce gizlediler ....
  • Bunlar tayyör gibi sahte diplomalı herhalde. Hiç mi kaza belgeseli izlemediler? 300 küsür ton ağırlığın 30 bin civarı feetten kontrollü bir düşüşündeki momentumu ile hangi gövde başa çıkabilir. Ayrıca 90 derece açı ile deniz seviyesine gelmeden parçalanır böyle bir uçak, VMO var. 90 dereceyi satıha çok yakın elde etmiş, o zamana kadar çok aşırı hızlanmamış desek, intihar etmek isteyen biri için NEDEN? deriz. Özetle tutarlı bir yanı yok.
  • Ucagin o kutle ile suya carpip tek parca kalmasi imkansiz. Bilmem kac bin feet'den serbest dusmus ise ucak suya vurdugu andaki carpis kuvveti ucagin agirliginin kac yuz kati bile olabilir, arti su o hizla carpilinca mermer etkisi yapan bir yuzeye sahip. Ucak degil tek parca kalmak, tuzla buz olur. Videosu var euthiopian airlines 767'i yavasca suya indireyim derken paramparca oldu o ucak 30 kusur bin feetden serbest dusup mu tek parca kalcak... Tamam
  • uçakta en az 3-4 tane elt si var ve 777 gibi bir uçak hala yok ortada.. Teknoloji o kadar da gelişmedi belki de . Belki de boeing buldu ama zarar etmemek için bulunduğunu açıklamıyor. Sonuçta tüm 777 ler zan altında kalacak. Teoriler bitmez
  • 1 yili gecti uyuz uzmanlar Normsl isci olsa isten atilir ... Hainler
  • 10000 metre yükseklikten bir Boeing 777 90 derecelik açıyla denize düşecek ve tek Parça halinde olacak,yaa hee hee.yatay olarak ditching yapıp slidelar açılmadan tek Parça olarak batması daha yüksek ihtimal.saçma Saçma ihtimaller üzerinden konuşacaksak eğer.
  • Yıllardır burada yorum yazıyorum daha öncede bir kaç kez bu uçakla ilgili yorum yazmıştım. Dediklerimin bugün yine arkasındayım. Bu uçak yanlış yerde aranıyor. Ayrıca uçak düşmedi denize inmek istedi ama inmeyi gerçekleştiremediği için bütün olarak battı. . Matamatikçilerin dediklerine katılmak mümkün değil. O açı ile düşse bile yine bütün olarak kalmaz parçalara ayrılır. Er geç dediklerim çıkacak kamu oyuna saygılarımla.
  • Belirli bir mesafeden ve hızdan sonra su da beton etkisi yapar,siz daha önce bir yere 90 derece açı 1200 km/h hızla vurmuş bir uçak gördünüzmü?oradan Parça toplamaya çalıştınız mı?ben Yaptım,sayın Matematikçiler,evinizdeki hesap maalesef çarşı ile aynı değil.
  • ROTSCHİLDLER

Kayıp Malezya uçağı için matematikçiler, şu tezi savunuyor: "90 derecelik açıyla burun üstü çakılınca gövde tek parça kaldı ve birkaç saniyede okyanusun dibine çöktü"

Katar'daki Teksas A&M Üniversitesi'nden matematikçiler, sivil havacılık tarihinin en gizemli olaylarından birine ışık tutan bir teori ortaya attı. Bilim insanları, Malezya'dan Çin'e doğru yola çıktıktan 20 dakika sonra kaybolan uçağın, burun üstü denize çakıldığı tezini dile getirdi. Bu senaryoya göre; MH370 sefer sayılı uçak, içindeki 239 kişiyle birlikte Hint Okyanusu'nun dibinde yatıyor.

'YATAY DÜŞSE PARÇALANIRDI'

8 Mart 2014'te kaybolan uçağı arama çalışmaları, birçok ülkenin katılımıyla yürütülen operasyonlara rağmen herhangi bir sonuç vermedi. Bu süre boyunca da komplo teorisyonleri boş durmadı. "Uzaylılar kaçırdı", "Teröristler sakladı" ve "Yolcuları bilimsel deneylerde kullandılar" gibi senaryolar sosyal medyada bolca paylaşıldı. Teksas A&M Üniversitesi'nden bir ekip, konuyla ilgili bilimsel bir çalışma yürüttü. Prof. Goong Chen'e göre; uçak yatay bir açıyla denize düşseydi kesinlikle parçalanırdı. Gövdeden kopan parçalar su yüzüne çıkar ve arama ekiplerinin dikkatini çekerdi. Boeing 777 tipi uçağın denize 90 derecelik açıyla çakıldığını öne süren Chen, "Böylelikle gövde tek parça kaldı ve birkaç dakikada suyun dibini boyladı" diyor.

'Kayıp Malezya uçağı okyanusun dibinde'

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

hah hah hahooo(!) ~ 9 yıl önce
Uydurma bir haber.Olmayacsk sey, ve fizikteki etki-tepki teorisinide unutmus gorunup adam yeme.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
F100 ~ 9 yıl önce
Bu ucagin uctugu bolgede cin hava kuvvetlerine ait savas ucaklari gorev yapiyormus ya bu ucakla carpistilar yada yanlislikla dusurduler Ve bu olayi guzelce gizlediler ....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Diploma? ~ 9 yıl önce
Bunlar tayyör gibi sahte diplomalı herhalde. Hiç mi kaza belgeseli izlemediler? 300 küsür ton ağırlığın 30 bin civarı feetten kontrollü bir düşüşündeki momentumu ile hangi gövde başa çıkabilir. Ayrıca 90 derece açı ile deniz seviyesine gelmeden parçalanır böyle bir uçak, VMO var. 90 dereceyi satıha çok yakın elde etmiş, o zamana kadar çok aşırı hızlanmamış desek, intihar etmek isteyen biri için NEDEN? deriz. Özetle tutarlı bir yanı yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Ucagin o kutle ile suya carpip tek parca kalmasi imkansiz. Bilmem kac bin feet'den serbest dusmus ise ucak suya vurdugu andaki carpis kuvveti ucagin agirliginin kac yuz kati bile olabilir, arti su o hizla carpilinca mermer etkisi yapan bir yuzeye sahip. Ucak degil tek parca kalmak, tuzla buz olur. Videosu var euthiopian airlines 767'i yavasca suya indireyim derken paramparca oldu o ucak 30 kusur bin feetden serbest dusup mu tek parca kalcak... Tamam

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Teknoloji ~ 9 yıl önce
uçakta en az 3-4 tane elt si var ve 777 gibi bir uçak hala yok ortada.. Teknoloji o kadar da gelişmedi belki de . Belki de boeing buldu ama zarar etmemek için bulunduğunu açıklamıyor. Sonuçta tüm 777 ler zan altında kalacak. Teoriler bitmez

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Nemo ~ 9 yıl önce
1 yili gecti uyuz uzmanlar Normsl isci olsa isten atilir ... Hainler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Matematikmifizikmi ~ 9 yıl önce
10000 metre yükseklikten bir Boeing 777 90 derecelik açıyla denize düşecek ve tek Parça halinde olacak,yaa hee hee.yatay olarak ditching yapıp slidelar açılmadan tek Parça olarak batması daha yüksek ihtimal.saçma Saçma ihtimaller üzerinden konuşacaksak eğer.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KAİLE ALINAN ~ 9 yıl önce
Yıllardır burada yorum yazıyorum daha öncede bir kaç kez bu uçakla ilgili yorum yazmıştım. Dediklerimin bugün yine arkasındayım. Bu uçak yanlış yerde aranıyor. Ayrıca uçak düşmedi denize inmek istedi ama inmeyi gerçekleştiremediği için bütün olarak battı. . Matamatikçilerin dediklerine katılmak mümkün değil. O açı ile düşse bile yine bütün olarak kalmaz parçalara ayrılır. Er geç dediklerim çıkacak kamu oyuna saygılarımla.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ditching ~ 9 yıl önce
denize inemedi (sizin deyiminizle inmeyi gerçekleştiremedi) parçalandı ise yüzen parçalar bulunmaz mıydı? Hemen hemen tek parça inip battıysa en azından bikaç life vest bot, slide vs olması beklenmez mi? Uçak ikiye bölünmediği sürece tuğla gibi batmıyor ne de olsa bi süre yüzüyor.
kaile alınan ~ 9 yıl önce
ditching rumuzlu arkadaşım. Dedikleriniz kısmen de olsa doğru olabilir ama bu böyle büyük uçaklarda ne yazık ki dediğiniz gibi olmuyor. Dikkat ederseniz ben parçalandı felan demedim. Bütün olarak battı ve kaldı. Öyle ki o bölgede derinlik 10350 metreyi hatta ve hatta 11500 e kadar çıkıyor . dolayı sı ile 8000 metreden sonra sinyal zaten kendiliğinden kesiliyor. Göreceksiniz zaman için bütün olarak bulunduğunu hep beraber göreceğiz. Saygılarımla...
Yanlis! ~ 9 yıl önce
Etiyopya'nin ditching videosunu bir izle istersen. Denize yapilan inis denemesi basarisiz olursa ucagin tek parca kalmasi imkansiz. Basarili olsaydi da zaten kurtulanlar olurdu. Kisacasi denize inis teorisi yanlis.
KAİLE ALINAN ~ 9 yıl önce
Yanlış rumuzlu arkadaşa binaen . Sizde amerikada nehre inen uçağı izleyin isterseniz ne demek istediği daha iyi anlarsınız. Havacılıkta aktif olmadığınız kesin.
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Belirli bir mesafeden ve hızdan sonra su da beton etkisi yapar,siz daha önce bir yere 90 derece açı 1200 km/h hızla vurmuş bir uçak gördünüzmü?oradan Parça toplamaya çalıştınız mı?ben Yaptım,sayın Matematikçiler,evinizdeki hesap maalesef çarşı ile aynı değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hesap çimento demir ~ 9 yıl önce
Zaten bizim hesaplar genelde cimento demir üzerine. Üniversitedeki matematikciler tabiki de bakkal defterine dayandırmışlardır teorilerini.
? ~ 9 yıl önce
nerde yaptın
misafir ~ 9 yıl önce
7 nisan1999 THY B737-TRAKYA Uçak boş, 6 mütettebat feci bir kaza.
yorum ~ 9 yıl önce
yok su beton etkisi yapıyormuş felan ne kadar klasik basit kelime bunlar. geçiniz efendim.
İLYA ~ 9 yıl önce
ROTSCHİLDLER

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000