10 Mart 2011, Perşembe 18:07:47

İSG'DE ÖNEMLİ ZİRVE

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı Yatırım Yapım ve İşletme A.Ş., 15 seyahat acentası ve 14 havayolunun katılımıyla ‘Satışta İşbirliği ve Satış Ağı Geliştirme Zirvesi’ne ev sahipliği yaptı.
  • Asiyat Hanim'a basarilar diliyoruz.
Yolcu konforunu ve güvenliğini ön planda tutan kaliteli hizmet anlayışı, teknolojinin tüm imkanları ile donatılmış modern dizayna sahip terminal binasıyla dikkatleri üzerine çeken İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı, 10 Mart 2011 Perşembe günü (Bugün) önemli bir etkinliğe daha ev sahipliği yaptı. Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan uçuş yapan 14 havayolu şirketi ve 15 seyahat acentasının katıldığı ‘Satışta İşbirliği ve Satış Ağı Geliştirme Zirvesi’ İSG’nin ev sahipliğinde Airport Hotel’de gerçekleştirildi.

Bir havalimanı işletmesinin organizasyonuyla Türkiye’de ilk kez yapılan toplantının açılış konuşmasını İSG CEO’su Gökhan Buğday yaptı. Toplantının öğleden önceki kısmında zirveye katılan havayolları sunumlarını yaparken, öğleden sonraki oturumda ise 15 seyahat acentası, Pegasus, Anadolujet, Spanair, Sunexpress, Blu-express gibi önde gelen 14 havayolu şirketiyle ikili görüşmelerde bulundu. Görüşmeler sırasında havayolu şirketleriyle acentalar arasında çok sayıda anlaşma imzalandı. Toplantıya katılan gerek havayolları gerekse seyahat acentaları bu imkanı tanıdıkları için İSG’ye teşekkür etti.
İSG'DE ÖNEMLİ ZİRVE

Yorumlar

Misafir ~ 13 yıl önce
Asiyat Hanim'a basarilar diliyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000