28 Temmuz 2023, Cuma 09:21:14

Pegasus'tan yurt dışı uçuşlarda indirim kampanyası

Pegasus Havayolları, yurt dışı uçuşlar için yüzde 50 indirimli kampanya başlattı.
  • 3 kişi gidiş dönüş, belirtilen tarih aralığında, 15.000'den 14.000'e düştü, %50 indirim ile. Hadi vergiler, harçlar, vs 10.000 olsa neyse de külliyen yalan. Şunu %50'ye varan indirim diye güncellesinler önce.
  • PGS capraz ucus mu yapmaya basladi? dahil olmayan hatlari anlayamadim..
  • Hem personeline daha fazla veriyor hemde daha uygun fiyata bilet satıyor. Pegasus uzun vade de THY den daha çok tercih edilen havayolları olma yolunda ilerliyor.

Pegasus Havayolları, yurt dışı uçuşlar için yüzde 50 indirimli kampanya başlattı.

Pegasus'un internet sitesinde yer alan duyuruya göre; 30 Temmuz'a kadar internet üzerinden alınan biletlerde geçerli olacak kampanyada uçuş tarihleri ise 16 Ekim – 14 Aralık olarak belirlendi

Pegasus duyurusu:

 Satış Tarihi: 28 Temmuz- 30 Temmuz 2023 (Türkiye yerel saatine göre 28 Temmuz 2023 saat 00:00’dan itibaren 30 Temmuz 2023 saat 23:59’a kadar satışın, ödemenin ve biletlemenin tamamlanmış olması şartıyla geçerlidir.)

·       Uçuş Tarihi: 16 Ekim – 14 Aralık 2023  (Kalkış saati Türkiye yerel saatine göre 16 Ekim 2023 saat 00:01’den itibaren 14 Aralık 2023 saat 23:59 tarihine kadar olan uçuşlarda geçerlidir.

·       Kampanyanın Geçerli Olduğu Satış Kanalı: Sadece flypgs.com ve Pegasus Mobil uygulamasından satın alınan biletlerde geçerlidir.

·       Kampanyanın Geçerli Olduğu Hatlar: Yurt Dışı Uçuşları (Kıbrıs uçuşları ve aşağıda belirtilen yurt dışı hatları kampanya kapsamında değildir.)

·       Kampanya İndirim Oranı: Kampanya tarihlerinde, ilgili yurt dışı uçuşlarında vergiler hariç %50 İndirim İndirim (Vergiler ilgili tarifeli uçuşlar ile ilgili olarak seyahat gerçekleştirilen havalimanı/terminal işletmecisine geçerli tarifeler uyarınca ödenen yolcu servis ücreti veya benzer içerikli maliyet/vergi kalemlerini kapsar.)

·       İndirim oranı: İndirim oranı, seyahat edilecek hat için görüntülenme anında geçerli a) Baz Ücret, (b) Yakıt Harcı, (c) Havalimanı Vergisi, (d) Check-in Bedeli ve (e) Hizmet Bedeli’nden oluşan Taşıma Ücreti üzerinden hesaplanacaktır. Ödeme adımına doğru ilerleyip, ilgili kampanyalar başlığı altındaki Pegasus Mobil uygulamasından “Uçuran Yaz’la Yurt Dışı %50 İndirimli!" butonuna tıklandığında, söz konusu indirim bilete yansıyacaktır.

·       Kampanyadan yararlanmak isteyen tüm misafirlerimizin Pegasus BolBol üyesi olması ve yolcu bilgileri girilirken her bir misafirimizin kendi Pegasus BolBol üyelik numarasını (üyelikte kayıtlı olan cep telefonu numarası) girmesi gerekmektedir.

·       Henüz Pegasus BolBol üyesi olmayan misafirlerimiz kampanya süresi içinde Pegasus BolBol üyesi olarak kampanya kurallarına uygun biletleme yaptıkları takdirde kampanyadan faydalanabilirler.

·       Kampanyadan bebek yolcular (0-2 yaş) yararlanamaz. Kampanyadan çocuk misafirlerimiz ise 18 yaşından büyük bir üyemiz üzerinden bağlı üyelik oluşturarak faydalanabilir.

·       İndirim kapsamında düzenlenecek olan dış hat biletleri Süper Eko paket ücret içeriğini kapsar. Dış hatlarda Süper Eko paket dışındaki paketler için sadece bilet fiyatı üzerinden indirim uygulanacaktır. Bilet fiyatı üzerine eklenecek ek hizmetler (koltuk seçimi, yemek, bagaj gibi) ve paketler ayrıca ücretlendirilecektir.

·       Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.

·       Kampanya sadece Pegasus'un taşıyıcı olduğu uçuşlarda geçerlidir. Farklı hava yolları ile ortak icra edilen uçuşlar kampanya kapsamı dışındadır.

·       Kampanya direkt ve aktarmalı uçuşlarda geçerlidir.

·       Kampanya kapsamında düzenlenen tüm biletler ile ilgili değişiklik, iptal ve iade kuralları ilgili ücret sınıfı için Pegasus Genel Kurallarında belirtilen değişiklik, iptal ve iade şartlarına tabidir.

·       Burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.

·       Pegasus, kampanya süresince kurallarda tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya şartları, değişiklik öncesinde gerçekleştirilmemiş işlemler ile ilgili olarak herhangi bir hak oluşturmaz. Böyle bir durumda kazanılmış hak iddiasında bulunulamaz.

Kampanya Dahilinde Olmayan Hatlar

Roma - Bari - Roma

Roma - Cenevre - Roma

Roma - Katanya - Roma

Roma - Lamezia Terme - Roma

Roma - Napoli - Roma

Roma - Palermo - Roma

Roma - Torino - Roma

Roma - Venedik - Roma

İstanbul Sabiha Gökçen - Cidde - İstanbul Sabiha Gökçen

İstanbul Sabiha Gökçen - Kahire - İstanbul Sabiha Gökçen

Trabzon - Cidde - Trabzon

Trabzon - Riyad - Trabzon

Bodrum - Riyad - Bodrum

Hatay - Riyad - Hatay

Pegasus'tan yurt dışı uçuşlarda indirim kampanyası

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Özgür ~ 12 ay önce
3 kişi gidiş dönüş, belirtilen tarih aralığında, 15.000'den 14.000'e düştü, %50 indirim ile. Hadi vergiler, harçlar, vs 10.000 olsa neyse de külliyen yalan. Şunu %50'ye varan indirim diye güncellesinler önce.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
? ~ 12 ay önce
PGS capraz ucus mu yapmaya basladi? dahil olmayan hatlari anlayamadim..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
a ~ 12 ay önce
Kod paylaşımı yapılan diğer havayolları tarafından icra edilen uçuşlar. ITA Havayolları, Air Nile ve Flynas
pegasuslu olmak güzel ~ 12 ay önce
Hem personeline daha fazla veriyor hemde daha uygun fiyata bilet satıyor. Pegasus uzun vade de THY den daha çok tercih edilen havayolları olma yolunda ilerliyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
XnX ~ 12 ay önce
Personeline neye gore daha fazla veriyor orasi muamma
Xyz ~ 12 ay önce
Kime daha fazla veriyor pardon? Boş yaptığın çok belli. Sen gel sahada çalışanların halini sor. Yazık. Başkaları adına yorum yapma.
BAGAJ ARABASI ~ 10 ay önce
Personel sahada alnının terini alamıyorum hemşerim davulun sesi uzakdan hoş gelir herhangi bi personele sor sana anlatsın neler olup bittiğini

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000