14 Nisan 2022, Perşembe 10:08:26

Qatar Airways'ten yeni işbirliği

Qatar Airways, dünya yeniden açılırken ve gezginler bir kez daha yeni deneyimler ve anılar aramak için gökyüzüne çıkarken insanları 'Haydi Uçalım’'a davet eden ilham verici yeni bir marka yenileme kampanyası başlattı.
  • Arapları çağırıyor bizi değil. Reklamını arabistanda yap
  • Bizim cocuklari niye almiyon hala

Qatar Airways, dünya yeniden açılırken ve gezginler bir kez daha yeni deneyimler ve anılar aramak için gökyüzüne çıkarken insanları 'Haydi Uçalım’'a davet eden ilham verici yeni bir marka yenileme kampanyası başlattı. Son iki yılda ertelenen seyahatler, kaçırılan aile toplantıları ve arkadaşları ile bağlantısı kopanlar için yeni kampanya, insanları Qatar Airways uçağına bindikleri andan itibaren olağanüstü bir keşif yolculuğuna başlamaya teşvik ediyor. Yaratıcı ajans ortağı McCann London ile bu, havayolunun yedi yıl içindeki en büyük marka işbirliği.

İkonik Qatar Airways rengini benimseyen bordo halı, gezginlere hayallerindeki yerlere seyahat etmeleri için ilham verirken, aynı zamanda ' Let's Fly ' başlıklı yeni bir özel şarkı onları havayolunun 'sizi yeni bir yere götürmesine' izin vermeye davet ediyor. ‘Bordo günbatımı gökyüzü', yine havayolunun kendine özgü marka renginden yararlanıyor. Yolcular uçağımıza bindiklerinde, yolculukları gerçek oluyor ve beş yıldızlı hizmetimizin somut örneği olan ödüllü kabin ekibimiz tarafından karşılanmaları ile anılar başlıyor ve Qatar Airways'i altı kez rekor kıran bir uçak kazananı yapıyor. (Skytrax 'Yılın Havayolu' unvanı)

Pandemi sırasında uçmayı asla bırakmayan tek havayollarından biri olan Qatar Airways, ağını yaklaşık 150 küresel destinasyona yeniden genişletti ve günde yaklaşık 500 uçuş ile insanları gitmek istedikleri yere götürüyor. Unutulmaz bir şehir molasında parklarda gezinmek, hayatınızın rahatlatıcı bir plaj tatilinde kumların üzerinde parmak uçlarında yürümek, bir Afrika safarisinde vahşi yaşamla yakınlaşmak ya da sadece bir süre sonra aileniz ve arkadaşlarınızla tekrar bir araya gelmek gibi her formun ilham ve heyecanı sizi bekliyor. Hayalinizdeki kaçış ne olursa olsun, sizi bekleyen bir fırsatlar dünyası var ve Qatar Airways sizi oraya götürecek.

Qatar Airways Group CEO'su Sayın Akbar Al Baker şunları söyledi: “Dünya son iki yılda birçok zorlukla karşılaştı ve insanlar bir kez daha eğlence amaçlı seyahat etmeye başladıkça, bu son marka kampanyasının insanlara ilham vermesini umuyoruz. Bir kez daha gökyüzüne çıkma güvenine sahip olun ve Dünyanın En İyi Havayolu ile sıra dışı bir yolculuk yaşayın. Dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar yolcuları davet etmek, yolcularımız için hatıralar yaratmak ve yolculuğun sadece varış noktalarına ulaşmanın bir yolu değil, deneyimlerinin bir parçası olmasını sağlamak bizim görevimizdir. Qatar Airways ile uçarken deneyimlenen benzersiz ürün ve hizmet mükemmelliğini sergilemek için uçaktaki herkese gerçekten bordo halıyı seriyoruz.”
 

Qatar Airways'ten yeni işbirliği

Yorumlar

Arap ~ 2 yıl önce
Arapları çağırıyor bizi değil. Reklamını arabistanda yap

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Qatar ~ 2 yıl önce
Bizim cocuklari niye almiyon hala

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000