06 Ocak 2020, Pazartesi 10:45:06

Singapur Havayolları'ndan yeni iş birliği anlaşması

Multinet Up ile Singapur Havayolları’nın kazandıran iş birliği sayesinde Highflyer kullanıcıları puanlarını, MultiGift anlaşmalı perakende satış mağazası ve süpermarkette kullanabilecek.

Yeni nesil finansal teknoloji şirketi Multinet Up ile Singapur Havayolları’nın gerçekleştirdiği iş birliği kapsamında, Highflyer programına dahil olan işletmeler, yaptıkları uçuşlardan biriktirdikleri Highflyer puanlarını MultiGift bakiyesi olarak kullanabilecekler. MultiGift bakiyeleri ile kullanıcılar Türkiye genelinde 7000’in üzerinde anlaşmalı noktada giyim, ayakkabı, ev eşyası, elektronik, market ve benzer tüm ihtiyaçlarında bakiyelerini özgürce harcayabilecekler.

Singapur Havayolları’nın küçük ve orta ölçekli işletmelerin yaptıkları uçuşlardan daha fazla mil kazanmasını sağlayan kurumsal sadakat programı Highflyer’a üye olan işletmeler uçak bileti alımlarında hem şirket hesabına Highflyer puanı kazanıyor hem de şirket çalışanları kendi Krisflyer/Star Alliance kart hesaplarına mil kazanmaya devam ediyorlar.

Şimdi programa dahil olan işletmeler, Multinet Up ve Singapur Havayolları’nın yaptığı iş birliği sayesinde biriktirdikleri mil puanlarını Multinet Up’ın kurumsal hediye kartı MultiGift’e aktarabilecek; giyim, ayakkabı, market ve benzer tüm alışverişlerinde kullanabilecekler. MultiGift, Türkiye’de 7000’in üzerinde market, giyim ve alışveriş noktasında kullanılabiliyor.

Multinet Up CEO’su Demirhan Şener konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Multinet Up olarak müşterilerimize sunduğumuz avantajların çeşitli iş birlikleri ile çoğaltılmasını önemsiyoruz. Kurumsal Seyahat Platformumuz MultiTravel dahilinde iş birliği içinde olduğumuz Singapur Havayolları ile bu sefer farklı bir çalışma yaptık. Singapur Havayolları ile seyahat eden işletmeler Highflyer ile kazandıkları puanları artık MultiGift noktalarında özgürce kullanılabilecek. Highflyer üyesi olan Multinet Up’ın ayrıcalıklarından faydalanan işletmelere özel bu yeni uygulama ile yine bir kazan kazan iş birliğine imza atıyoruz; ekosistemimiz içerisinde yer alan kurumlara kazandırmaya devam edeceğiz. ” dedi.

Singapur Havayolları Türkiye Genel Müdürü Mark SEAH ise yaptığı açıklamada "Singapur Havayolları’nın HighFlyer Programı küçük ve orta ölçekli işletmelerin yurtdışına açılmalarını desteklemek ve ödüllendirmek amacıyla 2 yıl önce başlatılmıştır.  Singapur Havayolları Türkiye ekibi olarak hem 1 Aralık 2019 tarihi itibariyle İstanbul’dan Singapur’a uçuşlarımızı yepyeni Airbus 350-900 uçaklarımız ile gerçekleştirmeye başlamamız hem de Multinet Up ile ortaklığımızın Highflyer programımızı daha da ileriye taşımasından dolayı çok heyecanlıyız.  HighFlyer Programımıza üye olan şirketler, aldıkları biletler karşılığında puan kazanmakta ve bu puanlarını gelecekteki bilet satınalımlarında kullanabilmektedirler. Buna ek olarak, HighFlyer üyesi şirketlere, birer HighFlyer hesap kartı gönderilecek ve bu kart HighFlyer puanlarını Multinet Up’ın anlaşmalı olduğu aralarında Boyner, Network, Koton, Namlı Market gibi çok kullanılan markaların da yer aldığı 7000’den fazla perakende satış mağazası ve süpermarkette kullanılabilecek para puana çevirebileceklerdir.“ dedi.

Türkiye’nin ilk kurumsal hediye kartı MultiGift nedir?

Türkiye’nin ilk kurumsal hediye kartı olan MultiGift, çalışanların ve firmaların ihtiyacına göre özelleştirebiliyor. Firmaların çalışan yardımları,  ödüllendirme, bayram yardımları, doğum günü hediyeleri, yılbaşı hediyleri, esnek yan haklar satış motivasyon hediyeleri gibi bir çok ihtiyacında kullanılmaktadır. Firmalara operasyonel kolaylık ve vergi avantajı sunan MultiGift, giyim, gıda, anne bebek ürünleri, ev eşyası, elektronik olmak üzere 81 ilde 7000’in üzerinde noktada çalışanlara seçme özgürlüğü sunuyor.

Singapur Havayolları'ndan yeni iş birliği anlaşması

Yorumlar

Bu haber için henüz yorum gönderilmedi.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000