19 Haziran 2023, Pazartesi 11:36:34

Sunexpress hizmet ihracatında ilk 3 şirket arasına girdi

SunExpress, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından bu yıl 30.’su düzenlenen İhracatın Şampiyonları Ödül Töreni'nde, Türkiye’nin hizmet ihracatına katkıları dolayısıyla ödül aldı.
  • Tebrik ederiz, başarılarının devamını dilerken çalışanlarla da bu başarıyı paylaşmanızı istiyoruz. Çalışanlar olarak zam istediğimizde ik tarafından bir dövülmediğimiz kalıyor. Teknik müdürler villarında keyfi yerinde fakat çalışanlar olarak zam taleplerimizi insan kaynaklarına yönlendirerek kenara çekilmekteler. Artık insanlar yavaş yavaş sunexpressin boğucu ve baskıcı yönetiminden kaçmaya başladı... Umarım daha güzel günler bizi bekler

SunExpress, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından bu yıl 30.’su düzenlenen İhracatın Şampiyonları Ödül Töreni'nde, Türkiye’nin hizmet ihracatına katkıları dolayısıyla ödül aldı. Hava yolu, 2022 yılında Türkiye genelinde hizmet ihracatına en fazla katkı sağlayan ilk 3 şirket arasında yer aldı.

Türk Hava Yolları ve Lufthansa'nın ortak kuruluşu SunExpress, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından bu yıl 30.’su düzenlenen İhracatın Şampiyonları Ödül Töreni'nde, Türkiye’nin hizmet ihracatına katkıları dolayısıyla ödül aldı. Hava yolu, 2022 yılında Türkiye genelinde hizmet ihracatına en fazla katkı sağlayan ilk 3 şirket arasında yer aldı.

11 milyon yolcuyla rekora koştu

SunExpress, geçtiğimiz yıl yaklaşık 11 milyon yolcu taşıyarak bir rekora imza atmış, ayrıca Skytrax tarafından gerçekleştirilen küresel yolcu anketinde ‘Dünyanın En İyi Tatil Hava Yolu' seçilmişti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve bakanların katılımıyla İstanbul’da gerçekleşen törende SunExpress Genel Müdür Yardımcısı Tuncay Eminoğlu ödülü Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu’ndan aldı.

Ödül ile ilgili değerlendirmede bulunan SunExpress Genel Müdür Yardımcısı Tuncay Eminoğlu, “Bu değerli ödülü SunExpress adına almaktan gurur duyuyorum. Türkiye’nin turizm elçisi olarak ülkemizi başarıyla temsil etmeye ve ekonomimiz için değer yaratmaya devam ediyoruz. Bu yıl uçuş ağımıza 26 yeni rota ekledik ve 12 milyondan fazla yolcu taşıyarak 2023 yılında da yeni bir rekora imza atmayı hedefliyoruz” dedi.

Koltuk kapasitesinde yüzde 13'lük artış
SunExpress, 2023 yaz sezonunda eklenen yeni rotalar ile tarihindeki en geniş uçuş ağına ulaştı.  Türkiye’ye yönelik artan talebi karşılamak amacıyla koltuk kapasitesini bu yıl için %13 artıran SunExpress, Türkiye’den 30 ülkede 60 destinasyona ve 175’ten fazla rotaya aktarmasız uçuş sunarak Türkiye’nin lokomotif sektörlerinden turizme değer katmaya devam ediyor. 

Sunexpress hizmet ihracatında ilk 3 şirket arasına girdi

Yorumlar

Sxs teknik ~ 1 yıl önce
Tebrik ederiz, başarılarının devamını dilerken çalışanlarla da bu başarıyı paylaşmanızı istiyoruz. Çalışanlar olarak zam istediğimizde ik tarafından bir dövülmediğimiz kalıyor. Teknik müdürler villarında keyfi yerinde fakat çalışanlar olarak zam taleplerimizi insan kaynaklarına yönlendirerek kenara çekilmekteler. Artık insanlar yavaş yavaş sunexpressin boğucu ve baskıcı yönetiminden kaçmaya başladı... Umarım daha güzel günler bizi bekler

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000