31 Ağustos 2021, Salı 11:12:14

Sunexpress İzmir-St Petersburg seferlerine başlıyor

SunExpress, 1 Eylül’den itibaren başlayacak İzmir-St. Petersburg uçuşlarını pazar ve çarşamba günleri olmak üzere haftada iki kez düzenleyecek
  • Artık sunexpreste uçmak ne kadar güvenli!!! İşten çıkarmalar sunex te de başladı, yüksek baskı mobing altında yırtık kıyafet delik ayakkabılarla çalışan işçiler şimdide işten atılma kaygısı ile çalışacak, sunexpress ten 120 kişi nin işten atılacağı haberi geldi, yönetimin bu ilkel davranışları bakalım neye mal olacak, artık sunexpress te büyük kazalara gebe.. En başarılı 0 safa bulgusu oranını sağlayan tecrübeli ekip daha ucuz işçi alabilmek adına işten çıkarılacak!!!!
  • Vizesiz seyahat oh ne rahat;haydi cankuş koldur koltukları.

SunExpress, 1 Eylül itibarıyla İzmir'den Rusya'nın turizm kenti St. Petersburg'a direkt karşılıklı seferlerine yeniden başlıyor.

Şirket açıklamasına göre, Türk Hava Yolları ve Lufthansa'nın ortak kuruluşu SunExpress, 2021 yazında Türkiye-Avrupa uçuş ağını genişletmeye devam ediyor. Bu kapsamda, tarifeli seferlerle Ege Bölgesi'ne en fazla turist getiren hava yolu SunExpress, Avrupa'nın pek çok kentinden Türkiye’nin gözde turizm merkezlerinden İzmir'e düzenlediği uçuşlarla Türk turizmini desteklemeye devam ediyor.

1 Eylül’den itibaren yeniden başlayacak İzmir-St. Petersburg uçuşlarını pazar ve çarşamba günleri olmak üzere haftada iki kez düzenleyecek olan SunExpress, bu yaz İzmir'den dış hatlarda 28, iç hatlarda ise 14 destinasyona uçuş sunuyor.

SunExpress, 2019 yılında İzmir ile St. Petersburg arasında düzenlediği uçuşlarla toplamda 9,7 bin yolcuya hizmet vermişti.

Bu arada, SunExpress misafirleri, sunexpress.com web sitesini veya mobil uygulamasını ziyaret ederek SunExpress'in yaz sezonu tekliflerini inceleyip avantajlı fiyatlarla rezervasyon yapabiliyor.

Sunexpress İzmir-St Petersburg seferlerine başlıyor

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Mağdur ~ 3 yıl önce
Artık sunexpreste uçmak ne kadar güvenli!!! İşten çıkarmalar sunex te de başladı, yüksek baskı mobing altında yırtık kıyafet delik ayakkabılarla çalışan işçiler şimdide işten atılma kaygısı ile çalışacak, sunexpress ten 120 kişi nin işten atılacağı haberi geldi, yönetimin bu ilkel davranışları bakalım neye mal olacak, artık sunexpress te büyük kazalara gebe.. En başarılı 0 safa bulgusu oranını sağlayan tecrübeli ekip daha ucuz işçi alabilmek adına işten çıkarılacak!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kim bu ~ 3 yıl önce
Kim bu çıkarılacak işçiler?
Cpt ~ 3 yıl önce
Yaw şirket içindeyim bu dediklerinin hiçbirini duymadım.nerden sallamışssın hepsini.doğru olmayan ,dedikodu bile olmayan cümleler.
Ayak ~ 3 yıl önce
İş arkadaşlarının ayakkabılarına da mı bakmadın hiç, Ya yırtılmış pantolonları ı da mı görmedin, O zaman iniş takımların toplanmadığın da yada açılmadığın da aklın başına gelir.
Volker Heybach ~ 3 yıl önce
Muhtemelen teknikte cemil ya da tekin in mobbbingine maruz kalan biridir diye tahmin ediyorum.Öyle 150 kişi olsa haberi duyulurdu.kaldı ki teknikte zaten her daim mobbing olmuştur gayet sıradan herdaim var olagelmiş birşey orada.kabinin base maaşı indrilirken teknikte herkes tıkır tıkır maaşını almaya devam etti sonuçta.
worker ~ 3 yıl önce
ya arkadaş Sunexpress gibi şirket var mı TR'de, hiçbir olumlu eleştiri yok hep kötü yorumlar.
insider ~ 2 yıl önce
cemil ve tekin beylerin tıpkı ülke siyasetindeki dikta rejimine benzer estirdiği havaya bilmeyen mi var ? gerçeklerle yüzleşmek çok mu zor ? babalarının çiftliği gibi at koşturup sırf o megaloman egolarını garibanı ezerek tatmin eden sözümona yöneticilerle bir noktadan sonra uçuş güvenliğini de etkileyecek duruma gelinmesi çok mu uçuk bir bakış açısı ? bu iki zatın çevresindekilerin “saldır” komutunu bekleyen yağcılardan oluştuğunu da bilmeyen yok.
Leningrad ~ 3 yıl önce
Vizesiz seyahat oh ne rahat;haydi cankuş koldur koltukları.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
LTBJ ~ 3 yıl önce
Rusya Türk vatandaşlarından vize istiyor.
Stalin ~ 3 yıl önce
Yalnız Rusyaya hâlâ vize var dostum ;)

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000