12 Nisan 2024, Cuma 08:30:42

Sunexpress uçağında kavga!

Birleşik Krallık’ın Manchester kentinden Türkiye'ye gelen bir uçak, yolcu kavgası nedeniyle Sırbistan'a inmek zorunda kaldı.
  • Degerli Airporthaber yöneticileri yorumlarin hepsine aciktiniz neden cogu yorumlari kapatiyorsunuz veya yayinlamiyorsunuz.
  • BUGÜN OKUDUGUM KADARI ILE BILD GAZETESI ILE SUNEXPRESS IS BIRLIGI YAPMISLAR ACIK ACIK ARTIK GIZLENMELERINE GEREK KALMADI BAZI PUZZLE LAR KENDILIGINDEN CÖZÜLÜR OLDU .ISBIRLIGINIZ HAYIRLI OLSUN, TEBRIK EDERIM BILD VE SUNEXPRESS
  • Kendi içinde başlı başına gavga içinde. Bir ara teknik e gelin

Birleşik Krallık’ın Manchester kentinden Türkiye'ye gelen bir uçak, yolcu kavgası nedeniyle Sırbistan'a inmek zorunda kaldı. Kavgaya karışan yolcuların yerel polis tarafından gözaltına alındığı açıklandı. SunExpress ise olaya ilişkin bir açıklama yayınladı.

Antalya merkezli SunExpress Havayolları'na ait bir uçak 9 Nisan 2024’te yerel saatle 19.30 sularında Manchester Havalimanı'ndan havalandı.

Muğla'nın Dalaman ilçesine inmesi planlanan uçak, havada yaşanan yolcu kavgası nedeniyle Sırbistan'ın Belgrad şehrine zorunlu iniş gerçekleştirdi.

Sosyal medyada paylaşılan ve uçuş sırasında çekildiği iddia edilen görüntülerde bir erkeğin başka bir yolcuyu işaret ederek küfrettiği görülüyor. Tartışmanın büyüdüğü ve olaya bir kadının da dahil olduğu belirtildi.

Zorunlu inişin ardından kavgaya karışan yolcuların Sırbistan polisi tarafından gözaltına alındığı öğrenildi.

SunExpress'ten açıklama geldi

SunExpress'ten İngiliz The Sun gazetesine yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:

* 9 Nisan'da Manchester'dan Dalaman'a yapılması planlanan XQ505 sefer sayılı uçuşumuz, yolcu tartışması nedeniyle Belgrad'a divert etmek zorunda kalmıştır.

* Varışta problemli yolcular yerel polis tarafından uçaktan indirilmiş ve uçak yolcuların inişinden sonra Dalaman'a devam etmiştir. Yolcularımızın ve mürettebatımızın emniyeti ve güvenliği SunExpress için en yüksek önceliğe sahiptir.

Sunexpress uçağında kavga!

Yorumlar

Yorumcu ~ 3 ay önce
Degerli Airporthaber yöneticileri yorumlarin hepsine aciktiniz neden cogu yorumlari kapatiyorsunuz veya yayinlamiyorsunuz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BILD GAZETESI ~ 3 ay önce
BUGÜN OKUDUGUM KADARI ILE BILD GAZETESI ILE SUNEXPRESS IS BIRLIGI YAPMISLAR ACIK ACIK ARTIK GIZLENMELERINE GEREK KALMADI BAZI PUZZLE LAR KENDILIGINDEN CÖZÜLÜR OLDU .ISBIRLIGINIZ HAYIRLI OLSUN, TEBRIK EDERIM BILD VE SUNEXPRESS

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bu şirket ~ 3 ay önce
Kendi içinde başlı başına gavga içinde. Bir ara teknik e gelin

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000