22 Nisan 2019, Pazartesi 14:29:07

TAV Teknoloji ödüllendirildi

International Data Corporation (IDC) Türkiye ofisinin onuncusunu düzenlediği zirvede TAV Teknoloji’nin TGS için geliştirdiği yazılım ödüllendirildi.
  • ödül küçük kalmış elemanlar
  • Gerçekten mi
  • Eeee bu terminalde dolasan bilgi islem personeli ne is yapiyor? Madem baskasindan satin alcaksaniz bunlari neden ise aldiniz?

International Data Corporation (IDC) Türkiye ofisinin onuncusunu düzenlediği zirvede TAV Teknoloji’nin TGS için geliştirdiği yazılım ödüllendirildi. Maliyet verimliliği yaratan bilişim çözümleri kategorisinde ödül alan “TGS RMS” uygulaması yer hizmetlerinde kaynakların en uygun şekilde kullanılmasını sağlıyor.

Antalya’da düzenlenen IDC Türkiye CIO Zirvesi’ne bilişim teknolojileri sektöründe görev yapan 500’den fazla üst düzey yönetici katıldı.

TAV Teknoloji Genel Müdürü Kerem Öztürk “Havacılık ve teknoloji tüm dünyada büyüyen iki sektör ve TAV Teknoloji olarak bu iki sektörün kesiştiği noktada, havalimanı işletmeciliği alanında çözümler sunarak tüm dünyada tercih edilen bir marka olma yolunda ilerliyoruz. Kendi mühendislerimizle geliştirdiğimiz çözümler, yolcu deneyimi geliştirerek ve operasyonel verimliliği artırarak paydaşlarımız için değer yaratıyor. Bugün sahip olduğumuz çözümler üç kıtada dokuz ülkede kullanılıyor. IDC’den aldığımız bu ödül, tamamen kendi kaynaklarımızla geliştirdiğimiz bir ürüne verilmiş olması nedeniyle bizim için ayrıca değerli” dedi.

TGS Kaynak Yönetim Sistemi (RMS) uygulaması yolcu hizmetleri personeli, yükleme boşaltma ekibi, temizlik ekibi, otobüs ve push-back araçları gibi mobil kaynakların mesafe, eşit iş yükü dağılımı, minimum kaynak kullanımı ve benzeri kriterleri gözeterek en verimli şekilde görev yapacak şekilde planlanmasını sağlıyor. 

TAV Teknoloji ödüllendirildi

Yorumlar

igalı ~ 5 yıl önce
ödül küçük kalmış elemanlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tav ~ 5 yıl önce
tavin ekmeğini yiyip sektöre kazandırdığı insanlar tavi sevmiyor beğenmiyor burasi türkiye 24 saat de çok şey değişir devran dönerse napcaksiniz merak ediyorum
Ffg ~ 5 yıl önce
Gerçekten mi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tgs mi ~ 5 yıl önce
Eeee bu terminalde dolasan bilgi islem personeli ne is yapiyor? Madem baskasindan satin alcaksaniz bunlari neden ise aldiniz?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000