09 Kasım 2023, Perşembe 09:51:50

THY 21 uçak daha kiralayacak

Türk Hava Yolları, filo yenileme ve büyüme planları doğrultusunda 20 adet dar gövde ve 1 adet geniş gövde uçak kiralayacak.
  • Hani nerede personel alımı
  • Dil bilmeyen yöneticileri dyned e sokun ayıklayın artık . Senelerdir yabancı yolcularla hep memur , sorumlu memurlar muhatap oluyor . Artık gerçekten tk yi temsil eden ,yabancı dil bilen memurlar şef olsun . Minibüsçünün yanına binenler olmasın artık . Tgs Tk yi temsil ediyor . Dil bilmeyenlere yol verin artık . Yoksa bunları gideceği yok . Hak etmedikleri paraları almay devam ediyorlar
  • Çok sayıda tecrübeli EASA lisanslı teknisyen yurt dışına gitti ve gidiyor. Maaşa cücük kadar zam yapa yapa, pandemide kazık atarak buralara getirdiniz durumu. Filonuz büyürken teknik tecrübeniz geriliyor. Hatalar zincirinin başlangıcı sizin bu hatanız olabilir.
  • Aha geliyo yine cins cins uçaklar
  • Pilot alımı da yapın o zaman !
  • Gitti bizim çekler
  • Maaşlar yetmiyor yetmiyor yet mi yor. Geçinemiyoruz geçinemiyoruz ge çi ne mi yo ruz! Üst merciilere duyurulur
  • 320 mi

Türk Hava Yolları, filo yenileme ve büyüme planları doğrultusunda 20 adet dar gövde ve 1 adet geniş gövde uçak kiralayacak.

Türk Hava Yolları devam eden büyüme sürecinin desteklenmesi ve filo yenilemeleri için uçak üreticileri ve muhtelif uluslararası kiralama şirketleri ile görüşmelere devam ettiğini, bildirdi.

Şirket bu çerçevede CDB Aviation firmasından 2025 yılı 1. çeyreği ve 2026 yılı 1. çeyreği arasında teslim alınmak üzere 6 adet, JSA firmasından 2025 yılı 1. çeyreğinde teslim alınmak üzere 4 adet ve DAE Capital firmasından 2024 yılı 4.çeyreği ve 2025 yılı 1. çeyreği arasında teslim alınmak üzere 10 adet olacak şekilde toplam 20 adet dar gövde uçak kiralayacak. Uçakların kira süreleri 144 ay olacak.

Ayrıca CDB firmasından 2024 yılının 2. çeyreğinde teslim alınmak üzere 1 adet geniş gövde uçak 72 ay süre ile kiralanacak.

THY 21 uçak daha kiralayacak

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Personel ~ 8 ay önce
Hani nerede personel alımı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yatırım güzel de , değişim şart BagajTgs ~ 8 ay önce
Dil bilmeyen yöneticileri dyned e sokun ayıklayın artık . Senelerdir yabancı yolcularla hep memur , sorumlu memurlar muhatap oluyor . Artık gerçekten tk yi temsil eden ,yabancı dil bilen memurlar şef olsun . Minibüsçünün yanına binenler olmasın artık . Tgs Tk yi temsil ediyor . Dil bilmeyenlere yol verin artık . Yoksa bunları gideceği yok . Hak etmedikleri paraları almay devam ediyorlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Teknisyen ~ 8 ay önce
Çok sayıda tecrübeli EASA lisanslı teknisyen yurt dışına gitti ve gidiyor. Maaşa cücük kadar zam yapa yapa, pandemide kazık atarak buralara getirdiniz durumu. Filonuz büyürken teknik tecrübeniz geriliyor. Hatalar zincirinin başlangıcı sizin bu hatanız olabilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
!! ~ 8 ay önce
Aha geliyo yine cins cins uçaklar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
xyz ~ 8 ay önce
Pilot alımı da yapın o zaman !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aha ~ 8 ay önce
Gitti bizim çekler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tgs ~ 8 ay önce
Maaşlar yetmiyor yetmiyor yet mi yor. Geçinemiyoruz geçinemiyoruz ge çi ne mi yo ruz! Üst merciilere duyurulur

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hopilop ~ 8 ay önce
Başka iş bakmanızı tavsiye ederim Başarılar
Türk Yer Hizmetleri ~ 8 ay önce
içcisine 12.500 memuruna max 18bin veren bir şirketin yüklemesini balansını emanet ettigi harekatcısına,yolcunun önüne sürdügü yhm personeline acıdıgı yada merhameti oldugunu düşünen mi var en ufak olayda alakalı alakasız tüm ihale size atılacak 3 kuruşa devam köleligin hakki bu ha dışarı çok mu iyi hayır degil gelin esb ist limanlarına bakın herkes mutsuz ama herkes dışarda iş bulamıyor çeşme başları tutulmuş iş bulamazsan 2 gün kimse ekmek vermez oyüzden Allah korkusu bol yöneticilerimiz lütfen kullanın bizi kullanabildiginiz kadar hakkınız hatta bu maaş bile fazla bize el mecbur gelecegiz dahada kısın kısın ki herkes rahat etsin (ingilizcesi ve havacılık bilgisi ile göz yaşartan ve bu bilgiyle nasıl girdigi sadece mucize ile açıklanabilecek torpilli şefimiz müdürümüz hariçtir)
Öneri ~ 8 ay önce
İşten ayrilabilirsin. Ticarete atilabilirsin.
Tgs ve cümle çalışanlara ~ 8 ay önce
Hep aynı nakarat,birlik olup işverene adam gibi tepki verin yoksa kaderinize razı olun. Burada yorum yazmakla sorunlar çözülmez,sorunu onları yaratanlarla çözemezsiniz !!!
Pilot ~ 8 ay önce
320 mi

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000