25 Haziran 2024, Salı 08:30:16

THY'ye Skytrax'tan ödül

Türk Hava Yolları, havacılık sektörünün Oscar’ları olarak da bilinen 2024 Dünya Hava Yolu Ödülleri’nde Skytrax tarafından ‘Avrupa’nın En İyi Hava Yolu’ seçildi.
  • TK da çalışıyorum inanmadım. Keza personel kalitesi yerlerde. Erkekler daha temiz daha yakışıklı artık. Kızlarımız kendisine bakmıyor doğruya doğru. Orta doğu coğrafyasında arz-talep dengesinden dolayı kızlar kendisini bulunmaz hint kumaşı zannediyor. Bi lojman yapılsa 2000 kisilik mesela polonyadan ukraynadan kızları doldursan kalite arşa yükselir.
  • Ödül verse ne vermese ne?
  • kimsenin umrunda olan bir ödül değil. Parayı veren düdüğü çalıyor
  • Anca böyle boş işlerde ödül alabilir ve skytraş'ın nasıl ödül verdiğini de herkes iyi bilir! Thy sadece mobbing,baskı,işsizlikle tehdit haksızlık,torpil gibi konularda en iyi olabilir gerisi havagazı...

Türk Hava Yolları, havacılık sektörünün Oscar’ları olarak da bilinen 2024 Dünya Hava Yolu Ödülleri’nde Skytrax tarafından ‘Avrupa’nın En İyi Hava Yolu’ seçildi.

24 Haziran’da Londra’da Fairmont Windsor Park’ta düzenlenen Dünya Hava Yolu Ödülleri’nde Türk Hava Yolları, Avrupa’nın En İyi Hava Yolu olmasının yanı sıra ‘Dünyanın En İyi Business Class İkram Servisi’ ve ‘Güney Avrupa’nın En İyi Hava Yolu’ ödüllerinin de sahibi oldu. Skytrax’in gerçekleştirdiği bağımsız araştırma sonuçlarına göre Türk Hava Yolları, hem Avrupa’nın hem de Güney Avrupa’nın en iyi hava yolu şirketi seçildi.

“BU PRESTİJLİ ÖDÜLLERİ ALMAKTAN BÜYÜK MUTLULUK DUYUYORUZ”

Ödüllere ilişkin değerlendirmede bulunan Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi, “Skytrax’ten bu prestijli ödülleri almaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Avrupa’nın En İyi Hava Yolu ve Güney Avrupa’nın En İyi Hava Yolu olarak seçilmek ve birinci sınıf ikram servisimizin mükemmelliğiyle tanınmak, tüm ekibimizin sıkı çalışmasının ve adanmışlığının bir kanıtıdır. Türk Hava Yolları ailesi olarak bizi bu harika ödüllere layık gören değerli yolcularımıza ve bu değerlendirmeyi hayata geçiren Skytrax ekibine teşekkür ederiz. DNA’mızdaki Türk misafirperverliğiyle, yolcularımıza eşsiz bir seyahat deneyimi sunmaya kararlıyız ve hizmetlerimizi yenilemeye ve geliştirmeye devam edeceğiz" dedi.

“TURKISH DO&CO, BU BAŞARIDAN BÜYÜK GURUR DUYMALIDIR”

Skytrax CEO’su Edward Plaisted ise "Böyle rekabetçi bir bölgede dokuzuncu kez başarı sağlayan ve müşterilerinin favorisi olduğunu gösteren Türk Hava Yolları’nı, Avrupa’nın En İyi Havayolu Şirketi olarak seçildiği için tebrik ediyoruz. Türk Hava Yolları daha önce de bunu tekrarlamıştı. Dünyanın En İyi Business Class İkram Servisi ödülünü kazanarak yılın başarılı hava yolu ve ikram ortağı Turkish DO&CO, bu başarıdan büyük gurur duymalıdır" diye konuştu.

THY'ye Skytrax'tan ödül

Yorumlar

Truuuh Bruuuh ~ 21 gün önce
TK da çalışıyorum inanmadım. Keza personel kalitesi yerlerde. Erkekler daha temiz daha yakışıklı artık. Kızlarımız kendisine bakmıyor doğruya doğru. Orta doğu coğrafyasında arz-talep dengesinden dolayı kızlar kendisini bulunmaz hint kumaşı zannediyor. Bi lojman yapılsa 2000 kisilik mesela polonyadan ukraynadan kızları doldursan kalite arşa yükselir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Skytraş ~ 21 gün önce
Ödül verse ne vermese ne?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
skytrax ~ 21 gün önce
kimsenin umrunda olan bir ödül değil. Parayı veren düdüğü çalıyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Torpil airlines ~ 21 gün önce
Anca böyle boş işlerde ödül alabilir ve skytraş'ın nasıl ödül verdiğini de herkes iyi bilir! Thy sadece mobbing,baskı,işsizlikle tehdit haksızlık,torpil gibi konularda en iyi olabilir gerisi havagazı...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000