25 Eylül 2023, Pazartesi 22:26:27

THY kapıdan kapıya kargo hizmeti sunacak

Türk Hava Yolları, yeni iştirak şirketi THY Hava Kargo Taşımacılığı A.Ş. ile kapıdan kapıya kargo hizmeti sunacağını duyurdu.
  • Daha mevcut işi yapamıyorsunuz bu depo kaderiniz olacak farkında değilsiniz. Porto’ya kargo seferi başlatmıştınız birde şef atadınız nerde kargo uçuşları, Viyana’ya neden bir senedir kargo uçuşu yapılmıyor. Capetown johaneaburgdan yönetilemiyormuydu da bir tanede oraya şef atandı, kaç kargo uçuşu var capetown’ın söyleyin. İnsan kaynakları kargodaki tüm şef müdür başkan herkesi mülakata almalı. Daha kendini ifade edemeyen operasyonu görmemiş insanlara ünvan veriyorsunuz, kul hakkıdır..
  • Siz daha adam gibi kargo yüklemeyi öğrenemediniz bırakın bu işleri yaw
  • Olarak battık bittik tukendik
  • Widect diye isim mi olur ya? Kim bulmuş, kim "efendim mükemmel bir isim bulmuşsunuz, tebrik ederim" demiş? Bir kişi de uyarmamış mı "efendim isim bulmuşsunuz ama bu isim hıyar gibi" diye? Widect! Ba ba ba ba ba
  • Vardı böyle şeyler bir aralar.
  • Masalı bıraksınlar da önce kripto fetocuları temizlesinler,kargodaki şefler,müdürlerin çoğunun hele yurtdışında bilhassa da Abd ve avrupadakilerin cv'leri,geçmişleri ortada...Diğer tarikat ve cemaatlerin güç savaşları da ayrı. Koskoca şirket bunların eline kaldı yazık...

Türk Hava Yolları, yeni iştirak şirketi THY Hava Kargo Taşımacılığı A.Ş. ile kapıdan kapıya kargo hizmeti sunacağını duyurdu. E-ticaret sektörünün ihtiyaçlarına özel olarak kurulan THY Hava Kargo Taşımacılığı A.Ş., ‘Widect’ markasıyla e-ticaret lojistiği sektöründe hizmet veren kurumsal müşterileri için entegre hava kargo çözümleri sunacağı belirtildi.

‘Wide-direct-connect’ söylemiyle yola çıkan Widect, sağladığı geniş uçuş ağı ve doğrudan bağlantı imkanlarıyla Türkiye’nin uluslararası ekspres pazarındaki potansiyelini en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyor.

Türk Hava Yolları’nın yeni yatırımı ile ilgili değerlendirmede bulunan Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat, “Lojistik ve hava kargodaki uzmanlığımızı e-ticaret için özelleştirilmiş çözümler ve inovasyonla birleştirdiğimiz yeni markamız Widect’i duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Widect’i dinamik ve büyüyen e-ticaret sektöründe iş birliğini artırmak ve e-ticaret ekosistemini genişletmek için önemli bir itici güç olarak görüyoruz. Bugüne kadar gördük ki, Türk Hava Yolları’nın bir ülkeye uçuş başlatması, ilgili ülkeyle olan ticaret hacminin artmasına önemli katkılar sunmaktadır. Bu yaklaşım ile ülkemiz ihracatçısına ihtiyacı olan çözümleri sunmak, yeni pazarları ulaşılabilir kılmak ve bu sayede yeni fırsatlar oluşturarak ülkemizi e-ihracat hedefi olan toplam ihracatın yüzde 10’una eriştirmeyi hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.

Türk Hava Yolları’nın geniş uçuş ağı ve Turkish Cargo’nun lojistik uzmanlığını birleştirerek kapsamlı çözümler sunmayı vadeden Widect; kapıdan toplama, ihracat gümrüklemesi, hava kargo, ithalat gümrüklemesi, kapıya teslim, iade süreçleri, depolama hizmetleri ve e-ticaret sektörünün ihtiyacı olan tüm lojistik gerekliliklerin sağlanacağı uçtan uca bir hizmet vereceği belirtildi.

Widect, e-ticaret lojistiği için aktarma merkezi İstanbul’un avantajını kullanarak hızlı ve kaliteli servisi optimum maliyetlerle sağlayacak. Türkiye çıkışlı e-ticaret lojistiği için güvenilir bir çözüm ortağı olmayı hedefleyen Widect, mikro ihracatı da destekleyecek. Yüksek güvenirlik, şeffaflık, hız ve maliyet avantajlarını bir araya getiren Widect, faaliyetlerine 2024 yılı ilk çeyreğinde başlayacağı açıklandı.

THY kapıdan kapıya kargo hizmeti sunacak

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Cargo ~ 10 ay önce
Daha mevcut işi yapamıyorsunuz bu depo kaderiniz olacak farkında değilsiniz. Porto’ya kargo seferi başlatmıştınız birde şef atadınız nerde kargo uçuşları, Viyana’ya neden bir senedir kargo uçuşu yapılmıyor. Capetown johaneaburgdan yönetilemiyormuydu da bir tanede oraya şef atandı, kaç kargo uçuşu var capetown’ın söyleyin. İnsan kaynakları kargodaki tüm şef müdür başkan herkesi mülakata almalı. Daha kendini ifade edemeyen operasyonu görmemiş insanlara ünvan veriyorsunuz, kul hakkıdır..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kargo ~ 10 ay önce
Siz daha adam gibi kargo yüklemeyi öğrenemediniz bırakın bu işleri yaw

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tgs ~ 10 ay önce
Olarak battık bittik tukendik

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çok rahat, çok profesyonel ~ 10 ay önce
Widect diye isim mi olur ya? Kim bulmuş, kim "efendim mükemmel bir isim bulmuşsunuz, tebrik ederim" demiş? Bir kişi de uyarmamış mı "efendim isim bulmuşsunuz ama bu isim hıyar gibi" diye? Widect! Ba ba ba ba ba

Yanıtla

Kalan karakter 1000
MiNiGo ~ 10 ay önce
Vardı böyle şeyler bir aralar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Thy kargo ~ 10 ay önce
Masalı bıraksınlar da önce kripto fetocuları temizlesinler,kargodaki şefler,müdürlerin çoğunun hele yurtdışında bilhassa da Abd ve avrupadakilerin cv'leri,geçmişleri ortada...Diğer tarikat ve cemaatlerin güç savaşları da ayrı. Koskoca şirket bunların eline kaldı yazık...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000