12 Temmuz 2021, Pazartesi 09:58:30

American Airlines uçağında olay!

Dallas'tan Charlotte şehrine uçan Amerika Havayollarına ait uçakta psikolojik sorunları olduğu belirtilen bir kadın, uçağın kapısını açmaya çalıştı.
  • Baklava kutusu yapmislar
  • Kabinde duck tape'i nereden bulmuşlar yahu? :)
  • Vicdansızlığın, merhametsizliğin ülkesi ABD. Sorarsan dünyanın en demokratik ülkesi.

Dallas'tan Charlotte şehrine uçan Amerika Havayollarına ait uçakta psikolojik sorunları olduğu belirtilen bir kadın, uçağın kapısını açmaya çalıştı. Kendisine engel olmak isteyen yolcu ve kabin ekibini ısırmaya çalışan kadını, uçak inene kadar koltuğa koli bandı ile bağlayıp sabit tutmaya çalıştılar.

Video paylaşım uygulaması TikTok'ta paylaşılan bir video, sosyal medyada gündem oldu. ABD'de Dallas'tan uçağa binen bir kadın nedeniyle uçağın ön taraflarında bir kargaşanın meydana geldiğini anlatan kullanıcı, pilotun olayın kontrol altında olduğunu ve herkesin yerine oturmasını istediğini söyledi.

Amerika Havayollarının sözcüsü yaptığı açıklamada, psikolojik sorunları olan kadının uçuş esnasında uçağın kapısını açmaya çalıştığını kendisine engel olmaya çalışan kabin ekibine fiziksel saldırıda bulunduğunu bu nedenle kabin görevlilerinin kendisini uçak inene kadar koltuğa koli bandı ile bağlamak zorunda kaldıklarını söyledi.

Videoda yer alan görüntülere göre; kadının kontrol almakta zorlanan uçuş ekibi yolcuyu koli bandı ile koltuğuna bağladı. Uçak güvenli bir şekilde iniş yaptıktan sonra piste gelen ambulansla hastaneye kaldırılan kadının uçuş yasağı listesine eklenmesi bekleniyor.Bu hareketli anlar yolculardan birinin çektiği videoyu TikTok'a eklemesiyle ortaya çıktı.

 

American Airlines uçağında olay!

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Rumuz ~ 3 yıl önce
Baklava kutusu yapmislar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
duck ~ 3 yıl önce
Kabinde duck tape'i nereden bulmuşlar yahu? :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kadir ~ 3 yıl önce
Vicdansızlığın, merhametsizliğin ülkesi ABD. Sorarsan dünyanın en demokratik ülkesi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
He o zamn ~ 3 yıl önce
Vicdanimiz yuzunden birakalim kapiyi acsin kadin oyle mi yapalim?
Ne alaka ~ 3 yıl önce
Ordaki insanların hayatını tehlikeye mi atsın ? Yolcu gibi yolcu ol yoksa ABD de kelepçeyi de takarlar, kafana silahı da dayarlar, gerekirse tetiği de çeker. Özgürlük kavramını oturtamadığınız için sadece limitsizlik sanıyorsunuz.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000