15 Nisan 2014, Salı 08:14:17

ANADOLUJET REKORA UÇURDU

AnadoluJet'in Ankara-Çorlu arasında düzenlediği uçak seferleri, Çorlu Havalimanı'nı rekora taşıdı.
  • SunExpress taşeron falan değil, Anadolujet te SunExpress te THY nın şirketi. THY ne isterse onu yapıyor. Özel bir şirket olupta Anadolujet için taşeronluk yapmıyor.
  • Anadolujetin tüm bölgelere servis uygulaması ve yoğun reklam çalışmaları netice vermiş anlaşılan.
  • Yıllarca Çorlu'da eğtim aldık sonrada ilk Line uçuşumuz Çorlu'ya çıktı :)
  • sunexpress anadolujetle uğraşacağına izmir'e antalya'ya yeni hat açsın bırak taşeronluğu kendin büyü. izmir - çorlu açılmalı kesinlikle haftada 3-4 sefer olmalı
  • Fly away Yeni açılan bir havalimanının artışı olağan değil mi? Bu veriler sadece şekil olur :)
  • Çorlu uçuyor kimse durduramaz .
  • Çorlu seferleri yetersiz, izmir'e de sefer istiyoruz. Atatürk Havalimanı'na yakın diye Çorlu'dan sefer yapılmaması çok anlamsız. Çorlulu vatandaşlar olarak izmir'e sefer istiyoruz, İstanbul'a gidip oradan uçmaktan bıktık...!!!
  • günde 300 kişinin kullandığı havalimanı rekor kırsa ne olur?

Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürlüğü 2014 Mart ayı verilerine göre Çorlu Havalimanı iç hatlarda yüzde 379 yolcu artışıyla en fazla trafik alan havalimanı oldu. Çorlu'yu yine AnadoluJet'in uçtuğu Antalya, Gazipaşa ve Adıyaman Havalimanları izledi.

Anadolu Jet'ten yapılan yazılı açıklamaya göre AnadoluJet'in geçen yıl Mayıs ayında günde iki frekansa çıkarttığı Çorlu yatı seferleri, yolcular tarafından büyük ilgi gördü. Haftanın her günü günde iki kez düzenlenen AnadoluJet Ankara - Çorlu seferleri nedeniyle söz konusu hattın yolcu trafiğinde rekor artış yaşandı.

DHMİ'nin mart ayı verilerine göre Çorlu Havalimanı iç hatlarda yüzde 379 yolcu artışıyla en fazla trafik alan havalimanı oldu. Aynı verilere göre Çorlu Havalimanı'nı AnadoluJet'in sefer düzenlediği diğer bir lokasyon olan Antalya, Gazipaşa Havalimanı izledi. Antalya Gazipaşa Hava Limanı 2014 Mart ayında yüzde 176 artışla en çok yolcu trafiği alan ikinci havalimanı olarak belirlendi. AnadoluJet, Antalya ve çevresinin dünyaya açılan kapısı Gazipaşa Havalimanı ile Ankara Esenboğa Havalimanı arasındaki karşılıklı seferlerini 22 Ocak 2014 tarihinde başlatmıştı.

İç hatlarda en fazla trafik alan üçüncü havalimanı ise yine AnadoluJet'in haftanın her günü sefer gerçekleştirdiği Adıyaman Havalimanı oldu. Adıyaman, geçen ay içinde yüzde 87 yolcu artışı yaşadı.

ANADOLUJET REKORA UÇURDU

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

iPhone Uygulaması ~ 10 yıl önce
SunExpress taşeron falan değil, Anadolujet te SunExpress te THY nın şirketi. THY ne isterse onu yapıyor. Özel bir şirket olupta Anadolujet için taşeronluk yapmıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 10 yıl önce
Anadolujetin tüm bölgelere servis uygulaması ve yoğun reklam çalışmaları netice vermiş anlaşılan.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 10 yıl önce
Yıllarca Çorlu'da eğtim aldık sonrada ilk Line uçuşumuz Çorlu'ya çıktı :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
izmirli ~ 10 yıl önce
sunexpress anadolujetle uğraşacağına izmir'e antalya'ya yeni hat açsın bırak taşeronluğu kendin büyü. izmir - çorlu açılmalı kesinlikle haftada 3-4 sefer olmalı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 10 yıl önce
Fly away Yeni açılan bir havalimanının artışı olağan değil mi? Bu veriler sadece şekil olur :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 10 yıl önce
Çorlu uçuyor kimse durduramaz .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çorlu ~ 10 yıl önce
Çorlu seferleri yetersiz, izmir'e de sefer istiyoruz. Atatürk Havalimanı'na yakın diye Çorlu'dan sefer yapılmaması çok anlamsız. Çorlulu vatandaşlar olarak izmir'e sefer istiyoruz, İstanbul'a gidip oradan uçmaktan bıktık...!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
trakyalı ~ 10 yıl önce
günde 300 kişinin kullandığı havalimanı rekor kırsa ne olur?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000