01 Haziran 2011, Çarşamba 15:15:35

BORAJET'TEN BİR İLK DAHA

5 yıl aradan sonra Ankara’dan Kayseri’ye ilk seferi Borajet düzenliyor…
  • Tek bilmek istediğim vergi levhasınında haberi yapılsın çok büyük bir şey değilki çek levhayı koy haberin altına;THY'nin ki flag carrier ziyanı ortada ama bir şekilde sübvanse ediliyor.Bu beyler bu işi nasıl yapıyor ?Yapıyorsa hangi maddi güçle...İleri demokrasi olan ülkemde şirketlerde açık olsun,ne kazanır kim sübvanse eder vb.?Bu yakıt fiyatları bu maaşlarla buna can dayanmaz kışın yat, yazın program açıkla sonra belli bir süre sonra emekçilerin parasının üzerine yat.Birde yıllardır en güldüğüm bu yorumların altına şu an çalışanlar kahramanca cevap yazar, kendilerine bir şey olduğu anda küfür,isyan ilk onlardan gelir araştırın beyler nasıl oluyor bu iş?
  • Sen git yiyecek baska birsey bul para benim pul benim saat 09.50 de saw a indim cok da keyifli oldu benim tercihim seni ilgilendirmez sen caninin istedigi ile uc amaben uca n beygire binmiyorum
  • kayseriden istanbula ankara aktarmali ucacaksiniz demek.. aklinizi yiyim ben sizin. ne diyimki allah akıl fikir versin. thy nin saati uymuyormuş. pegasusla da o ucmak istemiyormuş .borajet super olmuş :)))) ne akıl var insanlar da ya.. Allah hepinize akıl fikir versin. pegasusla yada thy ile 1 saatte gitmek varken. ankara aktarmali 4 saatte gideceksiniz demek :) aklınızı yiyim ben sizin.:)
  • Bence borajet bu uçağı boşuna harcamasın... sivas-izmir kullansın....
  • Ankara Kayseri ucuslari Anadolu Jet ile ortak ucus.Cok fazla avantaj var.Ankara aktarmali yurt disi ucuslarin hepsine baglanti veriyor, ayni durum gelisler icin de soz konusu.AHL ye gitmeden daha kisa ve ucuz yol.Ayrica Kayseriden hergun ucus olmayan Izmir-Antalya ve tum dogu illerine mukemmel baglantilar var ve fiyatlar THY ile AHL baglantisinin yarisi, super.Ayrica Anadolu Jet SAW a aksamlari ucuyordu.Sabah SKY vardi ama her gun degil.Pegasus ile ucmak istemeyenlere Ankaradan hemen baglanti var ve bekleme suresi cok kisa.Yani sabahlari Pegasusa her ne kadar SKY varsa da cok iyi bir alternatif cikti.Kayserili olarak cok memnunuz.Yarin sabah ASR-ESB-SAW ucacagim, SKY biraz gec saatte Pegasusla da ucmak istemiyorum 10 numara oldu.
  • borajet ucuyor ucmasınada kacta kacı borajet yolcusu bunların K.marası örnek vermek gerekirse tas catlasın 10 borajet 30 Anadolu jet yolcusu uçmakta ..Zaten seferın 1 tanesınde iptal ettiler hhaftanın 4 günü artık ama bu 3 e kadar düşecektir .
  • kayseri ankara mı şaka gibi yakında çorlu sabiha gökçen de başlar o zaman
  • Kayseri olarak uçuşların iyi olacağını umuyoruz. Sahip çıkmamız lazım. Bir daha bu fırsatı yakalayamayabiliriz
  • Kadir bey sizin ve ekibinizi kutluyoruz. Gerçekten sizler sayesinde insanlar bölgsel uçuşlar yapabilecekler.
  • Fiyatlar makul arkadaşalar 84 TL'den başlıyor sanırım
Uçuş ağını her geçen gün genişleten BORAJET, bundan sonra Ankara- Kayseri arasında düzenlediği karşılıklı tarifeli seferlerle haftanın her günü yolcularını uçuracak.

Kayseri’ye yapılacak ilk sefer Bugün saat 22.55’te Ankara Esenboğa Havalimanından gerçekleştiriliyor…
BORAJET'TEN BİR İLK DAHA

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Misafir ~ 13 yıl önce
Tek bilmek istediğim vergi levhasınında haberi yapılsın çok büyük bir şey değilki çek levhayı koy haberin altına;THY'nin ki flag carrier ziyanı ortada ama bir şekilde sübvanse ediliyor.Bu beyler bu işi nasıl yapıyor ?Yapıyorsa hangi maddi güçle...İleri demokrasi olan ülkemde şirketlerde açık olsun,ne kazanır kim sübvanse eder vb.?Bu yakıt fiyatları bu maaşlarla buna can dayanmaz kışın yat, yazın program açıkla sonra belli bir süre sonra emekçilerin parasının üzerine yat.Birde yıllardır en güldüğüm bu yorumların altına şu an çalışanlar kahramanca cevap yazar, kendilerine bir şey olduğu anda küfür,isyan ilk onlardan gelir araştırın beyler nasıl oluyor bu iş?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Sen git yiyecek baska birsey bul para benim pul benim saat 09.50 de saw a indim cok da keyifli oldu benim tercihim seni ilgilendirmez sen caninin istedigi ile uc amaben uca n beygire binmiyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
kayseriden istanbula ankara aktarmali ucacaksiniz demek.. aklinizi yiyim ben sizin. ne diyimki allah akıl fikir versin. thy nin saati uymuyormuş. pegasusla da o ucmak istemiyormuş .borajet super olmuş :)))) ne akıl var insanlar da ya.. Allah hepinize akıl fikir versin. pegasusla yada thy ile 1 saatte gitmek varken. ankara aktarmali 4 saatte gideceksiniz demek :) aklınızı yiyim ben sizin.:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Bence borajet bu uçağı boşuna harcamasın... sivas-izmir kullansın....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Ankara Kayseri ucuslari Anadolu Jet ile ortak ucus.Cok fazla avantaj var.Ankara aktarmali yurt disi ucuslarin hepsine baglanti veriyor, ayni durum gelisler icin de soz konusu.AHL ye gitmeden daha kisa ve ucuz yol.Ayrica Kayseriden hergun ucus olmayan Izmir-Antalya ve tum dogu illerine mukemmel baglantilar var ve fiyatlar THY ile AHL baglantisinin yarisi, super.Ayrica Anadolu Jet SAW a aksamlari ucuyordu.Sabah SKY vardi ama her gun degil.Pegasus ile ucmak istemeyenlere Ankaradan hemen baglanti var ve bekleme suresi cok kisa.Yani sabahlari Pegasusa her ne kadar SKY varsa da cok iyi bir alternatif cikti.Kayserili olarak cok memnunuz.Yarin sabah ASR-ESB-SAW ucacagim, SKY biraz gec saatte Pegasusla da ucmak istemiyorum 10 numara oldu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
borajet ucuyor ucmasınada kacta kacı borajet yolcusu bunların K.marası örnek vermek gerekirse tas catlasın 10 borajet 30 Anadolu jet yolcusu uçmakta ..Zaten seferın 1 tanesınde iptal ettiler hhaftanın 4 günü artık ama bu 3 e kadar düşecektir .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
kayseri ankara mı şaka gibi yakında çorlu sabiha gökçen de başlar o zaman

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Kayseri olarak uçuşların iyi olacağını umuyoruz. Sahip çıkmamız lazım. Bir daha bu fırsatı yakalayamayabiliriz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Kadir bey sizin ve ekibinizi kutluyoruz. Gerçekten sizler sayesinde insanlar bölgsel uçuşlar yapabilecekler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Fiyatlar makul arkadaşalar 84 TL'den başlıyor sanırım

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000