19 Eylül 2023, Salı 17:01:02

Emirates ve United güçlerini birleştirdi

Emirates, United ile olan ortak uçuş anlaşmasını Meksika’daki 9 uçuş noktasını kapsayacak şekilde genişlettiğini duyurdu.

Emirates, United ile olan ortak uçuş anlaşmasını Meksika’daki 9 uçuş noktasını kapsayacak şekilde genişlettiğini duyurdu. Emirates yolcuları artık, havayolunun mevcut uçuş noktaları arasında yer alan Mexico City’nin yanı sıra, Meksika’daki 8 uçuş noktasına daha erişim sağlayabilecek.

Emirates ile United arasındaki mevcut geniş ortak uçuş ağı ABD’deki bir dizi şehri içerirken; Meksika, iki havayolu arasındaki büyüyen ortaklık ağına ABD dışında eklenen ilk ülke oldu.

Ortak uçuş anlaşması, yolculara esneklik ve kolay bağlantı seçenekleri arasından seçim yapma fırsatı tanırken, Emirates ile ABD'deki iki uçuş noktası Chicago veya Houston üzerinden Meksika'daki heyecan verici uçuş noktalarına bağlantı imkanı sağlıyor. Yeni eklenen Meksika’daki uçuş noktaları arasında; Cancun, Cozumel, Monterrey, Puerto Vallarta, Guadalajara, San Jose Del Cabo, Leon/Guanajuato ve Queretaro yer alıyor.

Ayrıca, ortak uçuş anlaşması Mexico City’e uçan Emirates yolcularına  uçuşlarını seçerken sefer zamanlaması açısından daha fazla esneklik tanıyor. Seyahat planlarına bağlı olarak, yolcular Meksika’nın başkentine Emirates’in merkezi olan Dubai’den Barselona aktarmalı olarak gerçekleştirilen günlük seferlerini kullanarak uçabilecekleri gibi, ayrıca Mexico City’e gerçekleşen ortak uçuş seferlerini de tercih edebilirler. Ortak uçuş ağının genişlemesi aynı zamanda, Meksika’daki 9 uçuş noktasından yola çıkan yolcuların Chicago veya Houston üzerinden havayolunun ağında yer alan uçuş noktalarına uçmasına da olanak tanıyor.

14 Eylül ve sonrasında Meksika'daki ortak uçuş noktalarına başlayacak seyahatler için biletler emirates.com adresinden ve  seyahat acentelerinden satın alınabilir.

Emirates yolcularının hizmetine sunulan, yeni genişletilmiş Meksika ağının, özellikle Orta Doğu, Hindistan ve Güney Afrika'daki yolcular arasında popüler olması bekleniyor. Meksika'daki uçuş noktalarından yola çıkan global gezginlerin en sık gittiği destinasyonlar arasında Hindistan, İsrail, BAE, Güney Afrika ve Güneydoğu Asya'daki belirli lokasyonlar yer alıyor.

Meksika'ya ilave olarak yeni uçuş noktalarının eklenmesiyle, gelişmiş ortak uçuş ağı artık United'ın ABD'deki ağından erişilebilen 134 uçuş noktasını içeriyor. Ayrıca; ABD, Kanada, Orta ve Güney Amerika ile Karayipler'de yaklaşık 100 ek uçuş noktası yolcuların interline olarak seçim yapmasına fırsat tanıyor.

Emirates ikonik A380 model uçaklarıyla Houston’a günlük seferler düzenliyor. Emirates, kısa süre önce Houston seferlerinde Premium Economy sınıfını hizmete soktu. Dünyanın en büyük uluslararası havayolu şirketi ayrıca Dubai ile Chicago arasında bir diğer geniş gövdeli modeli olan Boeing 777 uçaklarıyla haftada 7 sefer düzenlerken yolcularının global destinasyonlara seyahatlerini kesintisiz bağlantıyla planlamalarına olanak tanıyor.

Emirates ve United güçlerini birleştirdi

Yorumlar

Bu haber için henüz yorum gönderilmedi.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000