30 Haziran 2011, Perşembe 16:48:04

EVLİ VE İKİ ÇOCUK BABASIYDI

İşte önceki gün akşam saatlerinde Afganistan'ın Kabil şehrinde bulunan ve Taliban saldırısına uğrayan otelde hayatını kaybeden İspanyol Pilot Anotonio Planas...
  • Tüm sorumlular en ağır sekılde yargı önunde hesap vermeli..''
  • kelimelerle tarif edilemiyecek bir pozitif enerjiye sahip güleryüzlü yardımsever anlayışlı kompleksiz melek ruhlu kaptanımız planas sen örnek bir insandın senden öğrenilecek çok şey vardı sen her zaman bizimlesin kaptanım .................
  • EN GÜZEL PSİKOLOJİK DESTEK İNSANLARIN PARASINI VERMEK OLACAKTIR.. BU İNSANLAR HARCIRAH ALMADAN GİDİYORLAR...2 AYLIK MAAŞLARI VE ÇOK MİKTARDA ALACAKLARI DURUYOR( KALKIPTA AHKAM KESMEYİN ) MANGALDA KÜL KALMADI !!!!
  • Yıllardır göreve gittiğimiz terör ülkeleri kalmasa da Afganistan da yaşadığımız zorlukları yönetimde dahil dilede getirsek,herşey tozpembe geldi onlara...Yıllar önce tekrar bir terör ülkesine gönderildiğimde (üstelik zorla gönderildim)iç savaşların olduğu bölgede , yaşadığım zorlukları size anlatamam..Üstelik tek suçum bölgenin düşman gördüğü ülkenin vatandaşı olmamdı...Bunları dile getirdik,sonra aradan yıllar geçti Afganistanda da aynı olayları yaşadım ben ve ekip arkadaşlarım bunları tekrar dile getirdi..İnsanın hayatını hiçe sayan eski ve beni meslekten soğutan bu şirket,artık lütfen cezasını çeksin..Kimse kaptanımızı geri getiremicek..
  • Hangi dine mensup olursa olsun, pilot kardesimize Allah rahmet eylesin, topragi bol olsun. Onu olduren musluman kardeslerimizde cehennemde yansinlar sonsuza kadar. Onlardan nefret ediyorum sucsuz insanlari boyle katlederek yuce dinimizi ve hepimizin adini kotuye cikariyorlar. Yuce Allah onlarinin hesabini gorecektir.Kimse kimseyi kandirmasin o ve ya bu sekilde.Ama O'nu kandiramazsiniz.
  • tanımaktan mutluluk duyduğum en beyefendi,en mütevazi kaptanlardan biriydi o.herşeyden önce sevgi dolu 2 çocuk babası melek gibi bi adamdı.böle acımasız bi olayda ölmeyi hiç haketmemişti.üzüntümü kelimelerle ifade edemiyorum:(((mekanın cennet olsun,ruhun şad olsun sevgili cpt.ANTONİO. (SEDA KIRÖMEROĞLU)
  • Arkadaşım RAHMETLİ olan şahsın inancını, Allah sevgisinin seviyesini nereden biliyorsun ? Hz. İsa'da tum hak peygamberler de Kuran'da geçmiyor mu ? Allah tek, RAHMETLİ belkide çok inançlı bir hristiyandi nereden biliyorsun ? Allah'ın rahmeti kendisine inananlaradır, hangi hak peygamberin yolundan inanirsa inansin Allah kendisine inananlari rahmetinden esirgemez. Yorumunun son derece yalnış ve fanatikçe.
  • hayatımda tanıdığım en kibar en beyefendi pilotdu o.herşeyden önemlisi İNSANDI.arkasından ne desek azdır arkadaşlar.RUHUN ŞAD OLSUN,TOPRAĞIN BOL OLSUN SEVGİLİ ANTONİO!SENİ UNUTMAYACAĞIZ!S.KIRÖMEROĞLU
  • 8 yıllık meslek hayatımda gördüğüm nadir insanlardan biriydi, ülkesinde havacılık sektörünün çıkmaza girmesiyle ev taksitlerini ödeyebiilmek için ülkesini eşini 2 güzel çocuğunu bırakıp sen gel afganistana burda can ver ..:( o kadar iyi bir insandı ki anlatmak kelimelerle ifade etmek çok zor nur içinde yat Serhad SİNAN
  • O gülen yüzünüzü soldurdular sizi aramızdan ayırdılar,tanıdığım en beyefendi en nazik ,en kaprissiz ve kalbi engüzel insanlardan biriydin .Diyolarki o müslümanmı ,hristiyanmı hangisi olduğunun ne önemi vardıki kaptanım keşke bütün kalpler senin kadar güzel olsaydı insandın kaptanım hemde insanın insanı.Toprağın bol olsun mekanın Cennet olsun huzur içinde uyu.Yüce Rabbim ailene ve sevdiklerine sabırların en büyüğünü versin.Dualarım sizinle.G.Mekik
Geçtiğimiz gece Intercontinental Otel'in restaurantında yemek yediği sırada silah sesi duyan ve kaçarken canlı bombanın kendini imha etmesi sonucu hayatını kaybeden Anotonio Planas evli ve iki çocuk babasıydı.

Airbus A310 pilotu olarak 6 aydır Saga Havayolları'nda uçan ikinci pilot Planas, Temmuz ayı itibariyle Brezilya'da bulunan bir havayolu şirketiyle anlaşmıştı ve işe başlayacaktı.

Yaşanan olayın ardından tüm Saga çalışanlarını yasa boğan Planas, çevresi tarafından da güler yüzüyle tanınan bir pilottu.

Üç dakika önce birlikte yemek yediği Saga Havayolları'nın Afganistan'a giden ve olaylar sırasında odalarında bulunan Kabin amiri Emine Bağıt, Kabin memuru Ayşe Dağcı, Hareket memuru Kayhan Ayıklar, Teknisyen Dursun Haltun, Teknisyen Turgay Çetin ve Hüseyin Sayın'a yönetim tarafından psikolojik destek verileceği ifade edildi.

©AirportHaber.com Özel


EVLİ VE İKİ ÇOCUK BABASIYDI

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Misafir ~ 13 yıl önce
Tüm sorumlular en ağır sekılde yargı önunde hesap vermeli..''

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
kelimelerle tarif edilemiyecek bir pozitif enerjiye sahip güleryüzlü yardımsever anlayışlı kompleksiz melek ruhlu kaptanımız planas sen örnek bir insandın senden öğrenilecek çok şey vardı sen her zaman bizimlesin kaptanım .................

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
EN GÜZEL PSİKOLOJİK DESTEK İNSANLARIN PARASINI VERMEK OLACAKTIR.. BU İNSANLAR HARCIRAH ALMADAN GİDİYORLAR...2 AYLIK MAAŞLARI VE ÇOK MİKTARDA ALACAKLARI DURUYOR( KALKIPTA AHKAM KESMEYİN ) MANGALDA KÜL KALMADI !!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Yıllardır göreve gittiğimiz terör ülkeleri kalmasa da Afganistan da yaşadığımız zorlukları yönetimde dahil dilede getirsek,herşey tozpembe geldi onlara...Yıllar önce tekrar bir terör ülkesine gönderildiğimde (üstelik zorla gönderildim)iç savaşların olduğu bölgede , yaşadığım zorlukları size anlatamam..Üstelik tek suçum bölgenin düşman gördüğü ülkenin vatandaşı olmamdı...Bunları dile getirdik,sonra aradan yıllar geçti Afganistanda da aynı olayları yaşadım ben ve ekip arkadaşlarım bunları tekrar dile getirdi..İnsanın hayatını hiçe sayan eski ve beni meslekten soğutan bu şirket,artık lütfen cezasını çeksin..Kimse kaptanımızı geri getiremicek..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Hangi dine mensup olursa olsun, pilot kardesimize Allah rahmet eylesin, topragi bol olsun. Onu olduren musluman kardeslerimizde cehennemde yansinlar sonsuza kadar. Onlardan nefret ediyorum sucsuz insanlari boyle katlederek yuce dinimizi ve hepimizin adini kotuye cikariyorlar. Yuce Allah onlarinin hesabini gorecektir.Kimse kimseyi kandirmasin o ve ya bu sekilde.Ama O'nu kandiramazsiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
tanımaktan mutluluk duyduğum en beyefendi,en mütevazi kaptanlardan biriydi o.herşeyden önce sevgi dolu 2 çocuk babası melek gibi bi adamdı.böle acımasız bi olayda ölmeyi hiç haketmemişti.üzüntümü kelimelerle ifade edemiyorum:(((mekanın cennet olsun,ruhun şad olsun sevgili cpt.ANTONİO. (SEDA KIRÖMEROĞLU)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Arkadaşım RAHMETLİ olan şahsın inancını, Allah sevgisinin seviyesini nereden biliyorsun ? Hz. İsa'da tum hak peygamberler de Kuran'da geçmiyor mu ? Allah tek, RAHMETLİ belkide çok inançlı bir hristiyandi nereden biliyorsun ? Allah'ın rahmeti kendisine inananlaradır, hangi hak peygamberin yolundan inanirsa inansin Allah kendisine inananlari rahmetinden esirgemez. Yorumunun son derece yalnış ve fanatikçe.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
hayatımda tanıdığım en kibar en beyefendi pilotdu o.herşeyden önemlisi İNSANDI.arkasından ne desek azdır arkadaşlar.RUHUN ŞAD OLSUN,TOPRAĞIN BOL OLSUN SEVGİLİ ANTONİO!SENİ UNUTMAYACAĞIZ!S.KIRÖMEROĞLU

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
8 yıllık meslek hayatımda gördüğüm nadir insanlardan biriydi, ülkesinde havacılık sektörünün çıkmaza girmesiyle ev taksitlerini ödeyebiilmek için ülkesini eşini 2 güzel çocuğunu bırakıp sen gel afganistana burda can ver ..:( o kadar iyi bir insandı ki anlatmak kelimelerle ifade etmek çok zor nur içinde yat Serhad SİNAN

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
O gülen yüzünüzü soldurdular sizi aramızdan ayırdılar,tanıdığım en beyefendi en nazik ,en kaprissiz ve kalbi engüzel insanlardan biriydin .Diyolarki o müslümanmı ,hristiyanmı hangisi olduğunun ne önemi vardıki kaptanım keşke bütün kalpler senin kadar güzel olsaydı insandın kaptanım hemde insanın insanı.Toprağın bol olsun mekanın Cennet olsun huzur içinde uyu.Yüce Rabbim ailene ve sevdiklerine sabırların en büyüğünü versin.Dualarım sizinle.G.Mekik

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000