16 Mayıs 2017, Salı 10:06:29

IFATCA toplantısı başladı

Dünya Hava Trafik Kontrolörleri Teşkilatı’nın (IFATCA) Kanada’nın Toronto kentinde gerçekleştirilen yıllık olağan toplantısı dün başladı.
  • Ardaa görüşemiyoz be=(
  • Faturalara bakin kimin otellerinde kaliyor THY yolculari, kimlere onbinlerce dolar peskes cekiliyor. Fetoden baska otel mi kalmadi koca Amerikada. Vay anasini be.
  • Bu beyaz saçlı siyah bıyıklı emmi halen emekli olmadı mıı yaavvvv??
  • Eyy orhan birdal dhmi genel mudurlugunden ayrilirken hakkinizi helal edin dedigin personeller le kalan hakkinizi mi tamamlamay gittiniz.yatacak yerin yok yok yok..hava kontrollerine ayricalik yaparken yerin altinda seni bekleyenler de var unutma.onlar kurtarmayacak seni...anladin sen onu.....
  • Irtica toplantisi hayirli olsun

Dünya Hava Trafik Kontrolörleri Teşkilatı’nın (IFATCA) Kanada’nın Toronto kentinde gerçekleştirilen yıllık olağan toplantısı dün başladı.

Türkiye Hava Trafik Kontrolörleri Derneği (TATCA) yönetim kurulunun da katıldığı IFATCA yıllık olağan toplantısının 56’ncısı Toronto’da başladı.

Müsteşar Yardımcısı Orhan Birdal’ın da katıldığı konferansta, mesleki verimliliğin artırılmasına yönelik görüşler vurgulandı.
Konferans 19 Mayıs günü sona erecek.

IFATCA toplantısı başladı

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

GP ~ 7 yıl önce
Ardaa görüşemiyoz be=(

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Houston Feto ~ 7 yıl önce
Faturalara bakin kimin otellerinde kaliyor THY yolculari, kimlere onbinlerce dolar peskes cekiliyor. Fetoden baska otel mi kalmadi koca Amerikada. Vay anasini be.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
. ~ 7 yıl önce
Bu beyaz saçlı siyah bıyıklı emmi halen emekli olmadı mıı yaavvvv??

Yanıtla

Kalan karakter 1000
trtr ~ 7 yıl önce
Eyy orhan birdal dhmi genel mudurlugunden ayrilirken hakkinizi helal edin dedigin personeller le kalan hakkinizi mi tamamlamay gittiniz.yatacak yerin yok yok yok..hava kontrollerine ayricalik yaparken yerin altinda seni bekleyenler de var unutma.onlar kurtarmayacak seni...anladin sen onu.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İnanç ~ 7 yıl önce
Bu inançlı arkadaşların gelip buralara yorum yapması çok manidar. Ne yani hak yedi diye! adamın cehennemde azap çekeceğini mi düşünüyorsun? Onunla mı avunuyorsun? Saf! Salak! Özürlü! Kim söyledi ise doğru söylemiş " Dinler fakirler zenginleri öldürmesin diye var" Sen öbür dünyaya hazırlan. Ona göre oy ver, ona göre yaşa. Bu dünyada götüren götürene. Vah safım vah.
tr ~ 7 yıl önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.
eğer ~ 7 yıl önce
memnun değilsen altı üstü bir dilekçeye bakar.
Yaw hehe ~ 7 yıl önce
Adam hak etmediğiniz eurocontrol parasından tüm personele para aktardı. Herkesin maaşlarını arttırmaya çalıştı. Hiç zam almasan yeriymiş. İlla kontrolörlerin hakkı tek onlar alsın demiyorum ama şu bir gerçek az yada çok herkesin maaşına zam yaptı adam. Kamuda muadillerinin hepsinden fazla kazanıyor dhmi personeli halen toprak bilmem ne muhabbeti yapıyorsunuz. Varmı maaşına başka zam yapan oldumu bir daha!
Hayirli olsun ~ 7 yıl önce
Irtica toplantisi hayirli olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000