17 Ağustos 2011, Çarşamba 23:27:22

PKK KAMPLARINA BOMBA YAĞDIRMAYA BAŞLADIK

Diyarbakır 2'inci Hava Kuvvet Komutanlığı 8'inci Ana Jet Üssü'nden bu akşam ard arda F-16 savaş uçakları havalandı.
  • yillardir degismemisdir ve halkin buyuk kismi bunu yiyor....Corc vatandas kan istiyo musade rica ederiz, istihbaratimiza gore x/y/z koordinatlarda bos arazi varmis, bombalayabilirmiyim lutfen. Corc'ta hiiiii yok lem orasi olmaz, orada bizim Jii Ay Ey var size kuyu kaziyor sonra 'da kafaniza cuval gecirecegiz. a/b/c/ koordinatlar daha musait.....Bizde yuttuk.
  • ARTIK DURSUN HAREKATTAN ÖNCE HAVAALANLARI ETRAFINDAKİ HABERLEŞMEYİ KESMEK GEREKİR TÜM ASKERİ HAVAALANLARININ ETRAFINDA TERÖRİST EVLERİ VAR UÇAKLAR KALKINCA DİREKT HABER VERİYORLAR SÖZ KONUSU TERÖRİSTLER YERİN OTUZ METRE ALTINDA SIĞINAKLARDA SAVAŞ UÇAKLARININ ATTIĞI BOMBA ON METRELİK ÇUKUR AÇSA DAHİ ZAYİAT VERDİRMİYOR SAVAŞ UCAKLARIMIZ KALKMADAN TERÖR YANLISI HABER KAYNAKLARI YAYINA BAŞLADI BU DURUMDA NE BAŞARI BEKLİYORSUNUZ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİNİ YÜKSEK ASKERİ ŞÜRADA TAMAMIYLE KENDİ İSTEĞİ DOĞRULTUSUNDA ŞEKİLLENDİREN ÜST YÖNETİM HATIRLARSANIZ YENİ ANAYASA ÇALIŞMALARINA BAŞLADIK DEDİ ŞİMDİ BU ANAYASAYLA OLMUYOR ŞEHİTLER GELİYOR DİYEREK İSYEĞİ DOĞRULTUDA ANAYASA YAPIP ONAY İSTEYECEK BU NAKŞİBENDİ ANAYASASI OLACAK SAYGILARIMLA ŞARHOŞAHTAPO
  • Eşkiya çoktan oraları tahliye etmiştir,doldur boşalt doldur boşalt sık mermileri at bombalaarı boş dağlara bu mendeburlar gelişmişler bide kontrol noktaları kurmuşlar işe bak bizimkiler ne yapıyomuş bu adamlar kontrol noktaları oluştururken acaba.gelmeden önce BAK BOMBALAMAYA GELİYORUZ haber bile veriyoruz,adamları vurmak çözüm değilki para kaynaklarını kurutmak lazım isviçrede sayısı belirsiz lokanta,bar,market ve çeşitli şirketler oluk oluk para basıyor bunlara .Almanya,Fransa,ingiltere,İsrail kısaca türkü sevmeyen kim varsa para akıtıyor onlar PKK lıları besliyor bizde yabancılara iş veriyoruz kardeş bak sende kriz var burda çalış bendede işsiz var ama sen gel onlar aç kalmaya alışkın diyor bizim devlet işte bu kadar.
  • Sadece bubla kalmamalı , birliklerin karadan girip ne kadar pislik varsa temizlemesi gerekli. Yoksa at havadan bombayı gitsin. hedeflerde birileri var mı nereden biliyorsunuz ki ? İHA lardan bilgi alıp nokta atışı yapıyorsanız eyvallah. öbür türlü kör atış yapmayın boşu boşuna. Bu caydırıcı değil . Akıllı olun azıcık ya.
  • niye doğrulansın ya , uçtuk bile demeyeceksin , yok böyle bir şey diyeceksin , naklen yayın yapıyoruz şimdi şurayı bombalayacağız diye , neredeyse.
  • gene boş dağları taşları bombaladık desenize..
  • ohoooo,atı alan üsküdarı geçmiş,ölen ölmüş.şimdi bombalama yapılıyor.kardeşim ne bombalaması yaa..oranın her metrekaresine mehmetçiği çakacaksın.gerçi farketmiyor bombalamak.ne de olsa onlar bizden nerenin ne zaman bombalanacağını daha iyi biliyor.
  • milletin cocugunu leblebi gibi heba ettikten sonra ki halada edecek gibi gorunuyo, neye yararki bos daglari bombalamak... millette cok saf zaten...
  • Can Mehmetcikler Kökleri kuruyana kadar ateş yağdırın Allah yolunuzu açık sağlıkla geri dönüş nasip etsin.
  • Amerikadan aldığınız boş istihbaratla boş dağlara bomba yağdırarak milletin yüreğini soğutmaya mı çalışıyosunuz yemezler !!! biz ceset istiyoruz baş istiyoruz baş !!!!!!!!! TC-JGA UCUYORUM.COM ailesinden
Jetlerin, sınırı geçerek terör örgütü PKK'nın Kuzey Irak'ta bulunan kamplarını bombaladığı ileri sürüldü. Ancak, resmi makamlar henüz PKK kamplarının bombalandığını doğrulamadı.

Diyarbakır'da 2'inci Hava Kuvvet Komutanlığı 8'inci Ana Jet Üssü'nde bugün son ayların en yoğun hava hareketliliği yaşandı. Öğleden sonra başlayan haraketlilik saat 20.30 sıralarında en üst seviyeye ulaştı. Üsten ard arda havalanan yaklaşık 10 F-16 savaş uçağı Irak sınırına doğru yöneldi. Uçakların kalkışından bir süre sonra Hakkari'nin Irak sınırda bulunan Çukurca, Şemdinli ile Yüksekova ilçeleri semalarında da yoğun uçak hareketliği görüldü. Uçakların Irak sınırının sıfır noktasına gittikleri gözlemlendi.

KAMPLAR BOMBALANDI İDDİASI
Diyarbakır'dan kalkan jetlerin PKK'nın Kuzey Irak'ta bulunan kamplarını bombaladığı iddia edildi. PKK'ya yakın internet siteleri uçakların başta Kandil Dağı olmak üzere, Türkiye-İran sınırındaki Hinere, Türkiye sınırına yakın olan Zap, Hakurk kamplarını bombaladığını duyurdu.

Jetlerin, Kuzey Irak'taki kamplarını bombadığı iddiaları, henüz resmi makamlar tarafından doğrulanmadı.

(Hürriyet)
PKK KAMPLARINA BOMBA YAĞDIRMAYA BAŞLADIK

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Misafir ~ 13 yıl önce
yillardir degismemisdir ve halkin buyuk kismi bunu yiyor....Corc vatandas kan istiyo musade rica ederiz, istihbaratimiza gore x/y/z koordinatlarda bos arazi varmis, bombalayabilirmiyim lutfen. Corc'ta hiiiii yok lem orasi olmaz, orada bizim Jii Ay Ey var size kuyu kaziyor sonra 'da kafaniza cuval gecirecegiz. a/b/c/ koordinatlar daha musait.....Bizde yuttuk.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
ARTIK DURSUN HAREKATTAN ÖNCE HAVAALANLARI ETRAFINDAKİ HABERLEŞMEYİ KESMEK GEREKİR TÜM ASKERİ HAVAALANLARININ ETRAFINDA TERÖRİST EVLERİ VAR UÇAKLAR KALKINCA DİREKT HABER VERİYORLAR SÖZ KONUSU TERÖRİSTLER YERİN OTUZ METRE ALTINDA SIĞINAKLARDA SAVAŞ UÇAKLARININ ATTIĞI BOMBA ON METRELİK ÇUKUR AÇSA DAHİ ZAYİAT VERDİRMİYOR SAVAŞ UCAKLARIMIZ KALKMADAN TERÖR YANLISI HABER KAYNAKLARI YAYINA BAŞLADI BU DURUMDA NE BAŞARI BEKLİYORSUNUZ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİNİ YÜKSEK ASKERİ ŞÜRADA TAMAMIYLE KENDİ İSTEĞİ DOĞRULTUSUNDA ŞEKİLLENDİREN ÜST YÖNETİM HATIRLARSANIZ YENİ ANAYASA ÇALIŞMALARINA BAŞLADIK DEDİ ŞİMDİ BU ANAYASAYLA OLMUYOR ŞEHİTLER GELİYOR DİYEREK İSYEĞİ DOĞRULTUDA ANAYASA YAPIP ONAY İSTEYECEK BU NAKŞİBENDİ ANAYASASI OLACAK SAYGILARIMLA ŞARHOŞAHTAPO

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Eşkiya çoktan oraları tahliye etmiştir,doldur boşalt doldur boşalt sık mermileri at bombalaarı boş dağlara bu mendeburlar gelişmişler bide kontrol noktaları kurmuşlar işe bak bizimkiler ne yapıyomuş bu adamlar kontrol noktaları oluştururken acaba.gelmeden önce BAK BOMBALAMAYA GELİYORUZ haber bile veriyoruz,adamları vurmak çözüm değilki para kaynaklarını kurutmak lazım isviçrede sayısı belirsiz lokanta,bar,market ve çeşitli şirketler oluk oluk para basıyor bunlara .Almanya,Fransa,ingiltere,İsrail kısaca türkü sevmeyen kim varsa para akıtıyor onlar PKK lıları besliyor bizde yabancılara iş veriyoruz kardeş bak sende kriz var burda çalış bendede işsiz var ama sen gel onlar aç kalmaya alışkın diyor bizim devlet işte bu kadar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Sadece bubla kalmamalı , birliklerin karadan girip ne kadar pislik varsa temizlemesi gerekli. Yoksa at havadan bombayı gitsin. hedeflerde birileri var mı nereden biliyorsunuz ki ? İHA lardan bilgi alıp nokta atışı yapıyorsanız eyvallah. öbür türlü kör atış yapmayın boşu boşuna. Bu caydırıcı değil . Akıllı olun azıcık ya.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
niye doğrulansın ya , uçtuk bile demeyeceksin , yok böyle bir şey diyeceksin , naklen yayın yapıyoruz şimdi şurayı bombalayacağız diye , neredeyse.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
gene boş dağları taşları bombaladık desenize..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
ohoooo,atı alan üsküdarı geçmiş,ölen ölmüş.şimdi bombalama yapılıyor.kardeşim ne bombalaması yaa..oranın her metrekaresine mehmetçiği çakacaksın.gerçi farketmiyor bombalamak.ne de olsa onlar bizden nerenin ne zaman bombalanacağını daha iyi biliyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
milletin cocugunu leblebi gibi heba ettikten sonra ki halada edecek gibi gorunuyo, neye yararki bos daglari bombalamak... millette cok saf zaten...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Can Mehmetcikler Kökleri kuruyana kadar ateş yağdırın Allah yolunuzu açık sağlıkla geri dönüş nasip etsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Amerikadan aldığınız boş istihbaratla boş dağlara bomba yağdırarak milletin yüreğini soğutmaya mı çalışıyosunuz yemezler !!! biz ceset istiyoruz baş istiyoruz baş !!!!!!!!! TC-JGA UCUYORUM.COM ailesinden

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000