Öz Taşıma İş Sendikası İstanbul İl Başkanlığı görevine Yavuz Güver getirildi. Güver'in bir önceki görevi Özçelik-İş Sendikası Havacılık Şube Başkanlığıydı.
Bir süre önce Türk Hava Yolları (THY) Teknik A.Ş. çalışanlarının bağlı olduğu Özçelik-İş Sendikası Havacılık Şube Başkanlığı görevini yapan ancak bu görevinden istifa eden Güver'in yeni görevi belli oldu. Öz Taşıma İş İstanbul İl Başkanı (Temsilcisi) olarak görevlendirilen Güver, yeni vazifesine başladı.
Güver'in görevi Yasin Sevgili'den devraldığı öğrenildi.
Yorumlar Tüm Yorumlar (6)