17 Mart 2023, Cuma 10:20:55

İstanbul Havalimanı'na bir ödül daha

İGA İstanbul Havalimanı, Skytrax tarafından düzenlenen “World Airport Awards 2023” ödüllerinde “Dünyanın En Aile Dostu Havalimanı” ve “Güney Avrupa’nın En İyi Havalimanı” unvanlarına layık görülerek büyük bir başarıya imza attı.
  • Skytraşa ödül için ne kadar ödendi acep;)))la kirayı ödeyin kirayıııııı
  • Bugün radar gitti yarım saat geç indik üç kez iniş pisti değişti.Yorum yok
  • Aaaa kravatlı çalışanlarda varmış demek ki
  • Bu kuruluşun mama karşılığı herşeyi yaptığını herkes biliyor o yüzden geçin bu şöyle ödül aldık böyle birinci olduk masallarını. Ayrıca İga hala utanmadan sıkılmadan devlete ödemesi gereken kira bedelini ödemiyor, iktidar sürekli erteliyor. Madem ödül alıyorlae kirasını da ödesinler!

İGA İstanbul Havalimanı, Skytrax tarafından düzenlenen “World Airport Awards 2023” ödüllerinde “Dünyanın En Aile Dostu Havalimanı” ve “Güney Avrupa’nın En İyi Havalimanı” unvanlarına layık görülerek büyük bir başarıya imza attı. İGA İstanbul Havalimanı’nın ayrıca Dünyanın En İyi 10 Havalimanı listesinde sekizinci sıradan altıncı sıraya yükseldiği açıklandı.

Dünyanın en önemli küresel aktarma merkezlerinden biri olan İGA İstanbul Havalimanı, 15 Mart 2023 tarihinde Hollanda’nın Amsterdam şehrinde Passenger Terminal EXPO’da İngiltere merkezli havacılık derecelendirme kuruluşu Skytrax tarafından düzenlenen World Airport Awards’a havayolu kullanıcılarının oylarıyla Güney Avrupa’nın En İyi Havalimanı seçildi.

Ödül töreninde, İGA İstanbul Havalimanı aynı zamanda Dünyanın En Aile Dostu Havalimanı ödülüne layık görüldü. İGA İstanbul Havalimanı’nın 60 milyon üzeri yolcu kategorisinde ise Dünyanın En İyi Havalimanı seçildiği belirtildi.

World Airport Awards tarafından belirlenen Dünyanın En İyi Havalimanları listesinde geçtiğimiz yıl sekizinci sırada yer alan İGA İstanbul Havalimanı, bir başka başarıya imza atarak bu yıl altıncı sıraya yükseldi.

Uluslararası Havalimanları Konseyi tarafından 1989 yılında kurulan Londra merkezli havacılık enstitüsü Skytrax’ın 2000 yılından bu yana düzenlediği ödüllerde “5 Yıldızlı Havalimanı” olarak 2020 ve 2022’de tescil edilen İGA İstanbul Havalimanı, ayrıca 2022 World Airport Awards ödüllerinde 550 havalimanını geride bırakarak üç ödülün sahibi olmuştu.

Skytrax CEO’su Edward Plaisted de “Güney Avrupa’nın En İyi Havalimanı” ve “Dünyanın En Aile Dostu Havalimanı” seçilen İGA İstanbul Havalimanı’nı başarısı nedeniyle tebrik etti. Plaisted alınan ödüller neticesinde, “Geçtiğimiz birkaç yıl, dünya çapındaki havalimanları için son derece zorlu geçti. Covid-19 pandemisinden uzaklaşırken, yolcu sayılarının normale dönmesi ve İGA İstanbul Havalimanı’nın müşterileri tarafından lider bir havalimanı olarak tanınması sevindirici” ifadelerini kullandı.

İstanbul Havalimanı'na bir ödül daha

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Plt ~ 1 yıl önce
Skytraşa ödül için ne kadar ödendi acep;)))la kirayı ödeyin kirayıııııı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
F/O ~ 1 yıl önce
Sana ödenenden azdır
37 ~ 1 yıl önce
Bugün radar gitti yarım saat geç indik üç kez iniş pisti değişti.Yorum yok

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Nobody ~ 1 yıl önce
Dünyada bu sorunun yaşandığı tek yer gibi lanse etmen, some iq problems..
İga ~ 1 yıl önce
Aaaa kravatlı çalışanlarda varmış demek ki

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Skytraş ~ 1 yıl önce
Bu kuruluşun mama karşılığı herşeyi yaptığını herkes biliyor o yüzden geçin bu şöyle ödül aldık böyle birinci olduk masallarını. Ayrıca İga hala utanmadan sıkılmadan devlete ödemesi gereken kira bedelini ödemiyor, iktidar sürekli erteliyor. Madem ödül alıyorlae kirasını da ödesinler!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Akytraş ~ 1 yıl önce
Mayıstan sonra fazlasıyla ödeyecekler. İçimiz rahat olsun

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000