17 Aralık 2014, Çarşamba 15:39:53

BELÇİKA'DA UÇUŞ NOKTASI 9'A ÇIKARILDI

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü yetkililerinin dün Ankara’da ev sahipliği yaptığı ikili müzakerelerde uçuş gerçekleştirilen hatlar ve ticari haklar yeniden düzenlendi.
  • Polonya ile Polonya tarafı yüzünden arttırılamıyor. O iş çözülünce günde 3 seferi rahat yapar THY.. İnş görmek kısmet olur
  • Pegasus'un zaten Charleroi seferleri vardi. Yeni anlasma ise nasil oluyor bu?
  • Eindhoven, Maastricht ve Groningen de isteriz.
  • Hangi hatlar?
  • Suexpress izmir brüksel umarım dolu gidip gelir
  • Polonya ile neden frekans sayısı artırılmıyor ?

Sivil Havacılık Genel Müdür Yardımcısı Bahri Kesici ve Belçika Sivil Havacılık Genel Müdür Yardımcısı Nathalie Dejace tarafından imzalanan mutabakat zaptı ile Belçika’da uçuş noktalarının sayısı 2’den 9’a çıkartıldı.

Brüksel ve Liege’ye ilave olarak Charleroi, Ostend, Antwerp ve Kortrıjk-Brugge ve sonradan belirlenecek 3 nokta daha uçuş noktalarına dahil edildi.

Taraflar ayrıca, içinde bulunulan Kış Tarife Dönemi’nde haftada 42 frekans olarak gerçekleştirilen yolcu seferlerinin 80 frekansa kadar çıkartılması ve haftada 14 frekans kargo uçuşu düzenlenmesi konusunda anlaşma sağladı.

Anlaşmaya ayrıca, tayin edilen taşıyıcıların üçüncü taraf dâhil olmak üzere; kod paylaşımı, bloke yer ve diğer ticari uygulamalar gibi pazarlama uygulamalarına katılabilmesi ve hava aracı kiralaması ile ilgili hususlar da eklendi.

Charter seferlerinin de ele alındığı müzakerelerde, tarafların karşılıklı iyi niyet ve yasal düzenlemeler esas alınarak olumlu değerlendirme yapması konusunda görüş birliğine varıldı.BELÇİKA'DA UÇUŞ NOKTASI 9'A ÇIKARILDI

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

iPhone Uygulaması ~ 10 yıl önce
Polonya ile Polonya tarafı yüzünden arttırılamıyor. O iş çözülünce günde 3 seferi rahat yapar THY.. İnş görmek kısmet olur

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Global ~ 10 yıl önce
Pegasus'un zaten Charleroi seferleri vardi. Yeni anlasma ise nasil oluyor bu?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Nederland ~ 10 yıl önce
Eindhoven, Maastricht ve Groningen de isteriz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 10 yıl önce
Hangi hatlar?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 10 yıl önce
Suexpress izmir brüksel umarım dolu gidip gelir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Polonya ~ 10 yıl önce
Polonya ile neden frekans sayısı artırılmıyor ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000