10 Aralık 2014, Çarşamba 08:20:12

KABİN AMİRİNİ UÇAKTAN İNDİREN YETKİLİ İSTİFA ETTİ

Hostesin servisini beğenmeyip kabin amirini uçaktan indiren Kore Hava Yolları Genel Müdür Yardımcısı Cho Hyun-a istifa etti.
  • Hangisi kız hangisi erkek olduğunu anlamak ne zor ya :) ho yu mo... bunlar da bizden belli, baba-kız saltanatı. oh bee..saltanat incheon'a iyi gelecek :)
  • özel şirket, sahibi canı ne istiyorsa yapar, ne var ki bunda. istese pilotları da indirirdi kim ne diyebilir. gn.md.yard. istifa etmiş, şirketin sahibi ve gn md. zaten babası. grubun bi sürü şirketi daha var gider başka birine bakar... çok müşkül durumda kalmış canım :) ... hanjin group subsdiary: Korean Air Co.,LTD (KRX : 003490) Hanjin Shipping Co.,LTD (KRX : 117930) Hanjin Transportation Co.,LTD (KRX : 005430) Korea Airport Service Co.,LTD (KRX : 005430) JungSeok Enterprise Co.,Ltd Hanjin Travel Service Co.,Ltd Hanjin Transportation Co., Ltd Hanjin Information Systems & Telecommunication Co.,Ltd Total Passenger Service System Co.,Ltd Jin Air Co.,Ltd KAL Hotel Network Co.,Ltd Air Total Service Co.,Ltd CyberSky Co.,Ltd Global Logistics System Korea Co.,Ltd Homeo Theraphy Hanjin SM Cyber Logitec Co.,Ltd Inha University Korea Aerospace University Inha University Hospital Jungseok Education Foundation Il Woo Foundation Uniconverse Co.,Ltd
  • haber eksik, bu sirket devlet sirketi degil .. bu aile sirketin ortagi 10 % sahibi, en buyuk ortak onlar.. ayrica kendi holdingleri var,turizm sektorunde otelleri,kumarhaneleri vs var..
  • Bende muhtemelen sizin gariban olduğunuzu düşünüyorum :) kadın Koreli, senin en kral halinden iyidir muhtemelen
  • Atatürk'ün yazdığı bir satırı okumamış tipler çıkıp internet anketlerinde Atatürk Erdoğan'ı geçti diye övünüyorlar ya, bununla övünen o cahil koyunlar Atatürk'ün kemiklerini sızlatıyorlar. Konuşmayı bırakın da OKUYUN artık kardeşim OKUYUN!!!
  • Erdoğan yeminle fazla size. Şu olayda bile istifaya değil akrabalığa takılan komedyenler sürüsü. Dinime küfreden müslüman olsa. Siz iyisi mi gülücüğe odaklanın zeka seviyenize daha uygun.
  • Beyler baba kız diyor!! Nerede demokrasi?? Adam kızını yardımcı atamış aile şirketi mi? Bide bizde olsa diyosunuz!!!
  • o kız gariban olsaydı o saniye kapının önündeydi. her yerde aynı hikaye
  • Bizde olsa yedirmem diye sahip cıkılır. İslami ahlak ve değerlerde uzak olan koredeki davranışla bizdekini kıyaslayınca insan düşünmekte kendini alamıyor
  • Bu durumun demokrasi ile hiç bir ilgisi yok. Genel mudur ile yardımcısı baba kız. Bu nasıl demokrasi. Bu durum toplumsal ahlak kuralları ile bu sonuca ulaşmış durumda. Olay d Amerika da başladığı için tüm dünya duymuş. Abartılı bir kibir ve ego krizi olduğu için de toplumsal baskı, utanç kadını istifaya getirmiş. Demokrasi niye yok?Dikkat edin Pilotlar yöneticilerine karşı çıkıp saçmalıyorsunuz böyle sudan sebeplerle bu uçağı gecikmeye sokamayız diyememişler.

Hostesin servisini beğenmeyip kabin amirini uçaktan indiren Kore Hava Yolları Genel Müdür Yardımcısı Cho Hyun-a, istifa etti.

'Kuruyemiş olayı' diye bilinen Kore Hava Yolları'nda yaşanan skandal istifa ile sonuçlandı. Geçen hafta sonu ABD'nin Los Angels şehrinden Güney Kore'nin İncheon şehrine gidecek olan Kore Hava Yolları'nın uçağına VIP olarak binen Kore Hava Yolları Genel Müdür Yardımcısı Cho Hyun-a, hostes ile tartışmıştı. Kuruyemişi tabakta değil de, pakette sunan hostese kızan Genel Müdür Yardımcısı Cho, kabin şefine yönetmelikte servisin nasıl yapılacağını göstermesini istemişti. Kabin şefinin yönetmeliği bulamaması üzerine Cho, havalanmak üzere piste doğru yol alan uçaktan kabin şefini indirmişti.

Skandalın medyada geniş yer alması ile Kore Hava Yolları bugün resmi açıklamada bulunmuştu. Şirket yaşananlardan dolayı özür dilerken, Güney Kore Trafik ve Ulaştırma Bakanlığı Cho'nun skandal davranışında yasalara aykırı bir husus olup olmadığı üzerine yasal inceleme başlatmıştı.

Olayların büyümesi üzerine Cho'dan flaş istifa haberi geldi. Yaşananlardan dolayı üzgün olduğunu ifade eden Cho, genel müdür yardımcılığı görevinden istifa ettiğini açıkladı. Cho'nun babası Genel Müdür Cho Yong-ho ise kızının sebep olduğu rahatsız verici olaylardan dolayı halktan özür diledi. (Zaman)

KABİN AMİRİNİ UÇAKTAN İNDİREN YETKİLİ İSTİFA ETTİ

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

KOREAN AIRLINES ~ 10 yıl önce
Hangisi kız hangisi erkek olduğunu anlamak ne zor ya :) ho yu mo... bunlar da bizden belli, baba-kız saltanatı. oh bee..saltanat incheon'a iyi gelecek :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yok artık ~ 10 yıl önce
özel şirket, sahibi canı ne istiyorsa yapar, ne var ki bunda. istese pilotları da indirirdi kim ne diyebilir. gn.md.yard. istifa etmiş, şirketin sahibi ve gn md. zaten babası. grubun bi sürü şirketi daha var gider başka birine bakar... çok müşkül durumda kalmış canım :) ... hanjin group subsdiary: Korean Air Co.,LTD (KRX : 003490) Hanjin Shipping Co.,LTD (KRX : 117930) Hanjin Transportation Co.,LTD (KRX : 005430) Korea Airport Service Co.,LTD (KRX : 005430) JungSeok Enterprise Co.,Ltd Hanjin Travel Service Co.,Ltd Hanjin Transportation Co., Ltd Hanjin Information Systems & Telecommunication Co.,Ltd Total Passenger Service System Co.,Ltd Jin Air Co.,Ltd KAL Hotel Network Co.,Ltd Air Total Service Co.,Ltd CyberSky Co.,Ltd Global Logistics System Korea Co.,Ltd Homeo Theraphy Hanjin SM Cyber Logitec Co.,Ltd Inha University Korea Aerospace University Inha University Hospital Jungseok Education Foundation Il Woo Foundation Uniconverse Co.,Ltd

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ztk ~ 10 yıl önce
haber eksik, bu sirket devlet sirketi degil .. bu aile sirketin ortagi 10 % sahibi, en buyuk ortak onlar.. ayrica kendi holdingleri var,turizm sektorunde otelleri,kumarhaneleri vs var..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
.....'ya ~ 10 yıl önce
Bende muhtemelen sizin gariban olduğunuzu düşünüyorum :) kadın Koreli, senin en kral halinden iyidir muhtemelen

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 10 yıl önce
Atatürk'ün yazdığı bir satırı okumamış tipler çıkıp internet anketlerinde Atatürk Erdoğan'ı geçti diye övünüyorlar ya, bununla övünen o cahil koyunlar Atatürk'ün kemiklerini sızlatıyorlar. Konuşmayı bırakın da OKUYUN artık kardeşim OKUYUN!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 10 yıl önce
Erdoğan yeminle fazla size. Şu olayda bile istifaya değil akrabalığa takılan komedyenler sürüsü. Dinime küfreden müslüman olsa. Siz iyisi mi gülücüğe odaklanın zeka seviyenize daha uygun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İste demokrasi mi? ~ 10 yıl önce
Beyler baba kız diyor!! Nerede demokrasi?? Adam kızını yardımcı atamış aile şirketi mi? Bide bizde olsa diyosunuz!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
... ~ 10 yıl önce
o kız gariban olsaydı o saniye kapının önündeydi. her yerde aynı hikaye

Yanıtla

Kalan karakter 1000
... ~ 10 yıl önce
yanlış anlamışsınız, kabin görevlisi bayan muhtemelen gariban zaten. Anladığım kadarıyla GM Yardımcısı bayan, ve bir de onun babası var GM :)
iPhone Uygulaması ~ 10 yıl önce
Bizde olsa yedirmem diye sahip cıkılır. İslami ahlak ve değerlerde uzak olan koredeki davranışla bizdekini kıyaslayınca insan düşünmekte kendini alamıyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Demokrasi? ~ 10 yıl önce
Bu durumun demokrasi ile hiç bir ilgisi yok. Genel mudur ile yardımcısı baba kız. Bu nasıl demokrasi. Bu durum toplumsal ahlak kuralları ile bu sonuca ulaşmış durumda. Olay d Amerika da başladığı için tüm dünya duymuş. Abartılı bir kibir ve ego krizi olduğu için de toplumsal baskı, utanç kadını istifaya getirmiş. Demokrasi niye yok?Dikkat edin Pilotlar yöneticilerine karşı çıkıp saçmalıyorsunuz böyle sudan sebeplerle bu uçağı gecikmeye sokamayız diyememişler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000