27 Eylül 2014, Cumartesi 20:08:43

FREKANSA TİYATRO KARIŞTI BODRUM'DA!

Türkiye Hava Trafik Kontrolörleri Derneği tarafından organize edilen Frekansa Tiyatro Karıştı isimli tiyatro oyunu bu defa Bodrum'da sahnelenecek.
  • insanların 08-17 arası dışında kalan 16 saatlik bir hayat dilimleri var,bu süreçte sizin yanınızdaki işini ciddi yapan adam değil,çok eğlenceli bir baba, maceraperest bir eş ya da içine kapalı evden çıkmayan bir insan olabiliyorlar, ve gerçek kişilikleri o 16 saatlik zaman dilimindeki insanda yaşıyor, bu yüzden sanat müziğiyle uğraşan cerrahlar, tiyatro yapan pilotlar ,balık tutan öğretmenler ,evinde çocuklarıyla ve bebeklerle oyunlar oynayan ciddi iş kadını anneler ,bu insanların hobilerini acımasızca eleştiren sizlerden çok daha gerçek ve çok daha sahici insanlar.
  • Bu kadar güzel bir oluşuma bu kadar çirkin bir yaklaşım ancak bizim ülkemizde olur herhalde. Bu yorumlarin sahiplerinin mesai arkadaslarimiz pilotlar olduguna inanmiyorum. Öyle olsaydi altina isim yazabilecek cesaretleri olurdu. Arkadaslarima basarilar diliyorum, moralinizi bozmayin sahne sizin ;) Çağdaş Bahçekapılı
  • uçağı arıza yapıp teknik iniş yapınca beklemeye giren ve uçuş saatim doldu diyerek yolcuyu indiği meydanda bırakıp otele giden pilot efendiler birine söz söylemeden önce kendi icraatlarınızı değerlendirin.
  • Bu arkadaşlarımın hiçbiri işlerini ihmal ederek bu oyunu çıkarmış değiller. biz hepimiz evlerimizde istirahat ederken onlar nöbet çıkışlarında, tüm boş günlerinde uğraşarak ve çalışarak bizler için müthiş bir oyun ortaya koydular. Üstelik oyun günlerini bile boş günlerine denk gelecek şekilde planladılar. Bu oyunu ortaya çıkarabilmek için ne işlerini ihmal ettiler ne de bir arkadaşlarına yük oldular. tabii biz hep iyi yapılan şeyi takdir etmek yerine kötüleriz ya aynen o duruma düşmüşsünüz. Uçakların yerde veya havada beklemelerinin sebebi hiç bir hava trafik kontrolörü arkadaşımın suçu olmadığı gibi tiyatrodaki ardaşlarımın suçu hiç değildir. Bu yüreklliğinizi ve açık sözlülüğünüzü buna sebep olan mercilerin önünde gösterirseniz daha doğru bir şey yapmış olursunuz...
  • Bence arkadaslar haklilar elestirmekte. Once ortaligi bir toparlasinlar Ataturk Havalimaninda. Ayrica pilotlarda ne hobiler var akliniz şaşar. Birakin pilotlara karsi kompleks yapmayi, herkes isini yapsin
  • Terbiyesiz ve fesatsiniz ! Kontrolörler havaciligin en zeki ve en çok çalışan personelleri.hepsi pırıl pırıl insanlar. Hiç mi stres atıp, hobi yapmayacaklar. Bu yüzden ruhları sağlıklı , sizin gibi hasta değiller. Pilotlar gibi emekli olunca "ben ne yapacağım bir hobim bile yok" demeyecekler en azından. Oyun bir harika ve sitelerinde de var.basarilarini kutluyorum tüm emeği geçen güzel insanların. .içinde fesatlik olanlar kendi etrafında holda devam :)
  • Çok değerli kontrolör arkadaşlar, temaaşa yapmayı bırakıp, tiyatroyu da profesyonel tiyatroculara teslim edip, havada holding paterninde, yerde kalkış sırasında bekleyen uçaklara hizmet verselerde iniş kalkış olsa. Koskoca yaz boyunca milletin imanı gevredi yaşanan gecikmelerden. Sorarsanız sebeplerden biri için yeterli eleman yok diyorlar, olmaz tabi zira mevcut olanlar güldürükçülüğe özenmiş turne turne geziyorlar. Bir koltukta iki karpuz taşınmıyor işte, çok güzel tiyatro yapmaya başladınız ancak, hava trafiği rezil duruma düştü. Allah akıl fikir versin size.
  • Millet gebersin AHL de yoğunluktan,siz işten kaçmanın tiyatrosunu yapın.oh ne ala memleket.şimdi bu arkadaşlar izinli sayılırlar,diğer insancıklarda çalışırlar.Hayırlı tiyatrolar...
  • biri de çıkıp demiyorki aga şu oyunu videoya çekip internete koyallımda herkes izleyebilsin.
  • Bodruma nasıl gidebiliriz canlı yayın fırsatı sunsalardı yeterliydi. Bilet vermesi işimize yaramaz.

Türkiye Hava Trafik Kontrolörleri Derneği tarafından organize edilen Frekansa Tiyatro Karıştı isimli tiyatro oyunu bu defa Bodrum'da izleyicilerle buluşacak.

Hava Trafik Kontrolörleri'nin mesai saatlerinden arta kalan zamanda prova yaparak hazırlandığı ve tamamı Atatürk Havalimanı'nda görevli hava trafik kontrolörlerinden oluşan bir ekiple sergilenen oyun, 28 Eylül Pazar günü saat 20.00'da Bodrum Belediyesi Bodrum OASİS Nurol Kültür Merkezi`nde sahnelenecek.

Tekrar izlemek ya da oyunu daha önce izleyemeyenler Türkiye Hava Trafik Kontrolörleri Derneği'nin (TATCA) internet sitesindeki forumu doldurarak Frekansa Tityatro Karıştı oyununu izleyebilirler.

Form sayfasına ulaşmak için tıklayın.

FREKANSA TİYATRO KARIŞTI BODRUM'DA!

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

?? ~ 10 yıl önce
insanların 08-17 arası dışında kalan 16 saatlik bir hayat dilimleri var,bu süreçte sizin yanınızdaki işini ciddi yapan adam değil,çok eğlenceli bir baba, maceraperest bir eş ya da içine kapalı evden çıkmayan bir insan olabiliyorlar, ve gerçek kişilikleri o 16 saatlik zaman dilimindeki insanda yaşıyor, bu yüzden sanat müziğiyle uğraşan cerrahlar, tiyatro yapan pilotlar ,balık tutan öğretmenler ,evinde çocuklarıyla ve bebeklerle oyunlar oynayan ciddi iş kadını anneler ,bu insanların hobilerini acımasızca eleştiren sizlerden çok daha gerçek ve çok daha sahici insanlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 10 yıl önce
Bu kadar güzel bir oluşuma bu kadar çirkin bir yaklaşım ancak bizim ülkemizde olur herhalde. Bu yorumlarin sahiplerinin mesai arkadaslarimiz pilotlar olduguna inanmiyorum. Öyle olsaydi altina isim yazabilecek cesaretleri olurdu. Arkadaslarima basarilar diliyorum, moralinizi bozmayin sahne sizin ;) Çağdaş Bahçekapılı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mağdur yolcu ~ 10 yıl önce
uçağı arıza yapıp teknik iniş yapınca beklemeye giren ve uçuş saatim doldu diyerek yolcuyu indiği meydanda bırakıp otele giden pilot efendiler birine söz söylemeden önce kendi icraatlarınızı değerlendirin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
atc/ltba ~ 10 yıl önce
Bu arkadaşlarımın hiçbiri işlerini ihmal ederek bu oyunu çıkarmış değiller. biz hepimiz evlerimizde istirahat ederken onlar nöbet çıkışlarında, tüm boş günlerinde uğraşarak ve çalışarak bizler için müthiş bir oyun ortaya koydular. Üstelik oyun günlerini bile boş günlerine denk gelecek şekilde planladılar. Bu oyunu ortaya çıkarabilmek için ne işlerini ihmal ettiler ne de bir arkadaşlarına yük oldular. tabii biz hep iyi yapılan şeyi takdir etmek yerine kötüleriz ya aynen o duruma düşmüşsünüz. Uçakların yerde veya havada beklemelerinin sebebi hiç bir hava trafik kontrolörü arkadaşımın suçu olmadığı gibi tiyatrodaki ardaşlarımın suçu hiç değildir. Bu yüreklliğinizi ve açık sözlülüğünüzü buna sebep olan mercilerin önünde gösterirseniz daha doğru bir şey yapmış olursunuz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 10 yıl önce
Bence arkadaslar haklilar elestirmekte. Once ortaligi bir toparlasinlar Ataturk Havalimaninda. Ayrica pilotlarda ne hobiler var akliniz şaşar. Birakin pilotlara karsi kompleks yapmayi, herkes isini yapsin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 10 yıl önce
Terbiyesiz ve fesatsiniz ! Kontrolörler havaciligin en zeki ve en çok çalışan personelleri.hepsi pırıl pırıl insanlar. Hiç mi stres atıp, hobi yapmayacaklar. Bu yüzden ruhları sağlıklı , sizin gibi hasta değiller. Pilotlar gibi emekli olunca "ben ne yapacağım bir hobim bile yok" demeyecekler en azından. Oyun bir harika ve sitelerinde de var.basarilarini kutluyorum tüm emeği geçen güzel insanların. .içinde fesatlik olanlar kendi etrafında holda devam :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hold ~ 10 yıl önce
Çok değerli kontrolör arkadaşlar, temaaşa yapmayı bırakıp, tiyatroyu da profesyonel tiyatroculara teslim edip, havada holding paterninde, yerde kalkış sırasında bekleyen uçaklara hizmet verselerde iniş kalkış olsa. Koskoca yaz boyunca milletin imanı gevredi yaşanan gecikmelerden. Sorarsanız sebeplerden biri için yeterli eleman yok diyorlar, olmaz tabi zira mevcut olanlar güldürükçülüğe özenmiş turne turne geziyorlar. Bir koltukta iki karpuz taşınmıyor işte, çok güzel tiyatro yapmaya başladınız ancak, hava trafiği rezil duruma düştü. Allah akıl fikir versin size.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ff ~ 10 yıl önce
cevap vermeyin...
read back ~ 10 yıl önce
Yahu en iyi yaptığınız şey o işte. biraz komplike durum oldu mu far görmüş tavşan gibi kala kalıyorsunuz. Yalan mı? ATC hizmetini bırakıp Güldürükçü olmuşsunuz. Sağda solda sakın "Sanat yapıyoruz" falan demeyin bu ülkede içine tükürmeye hazır politikacılar var haaa. Cevap falanda beklemiyoruz, maksadımız mesaj vermek. İlginç değil yaptığınız bilesiniz. Sanatın her türüne saygımız elbette vardır. Emekli olup hobi diye yaparsanız ne mutlu en ön sıradan biletimi alırız. İyisi mi ihtiyaç varken siz işinize dönün.
Başka ~ 10 yıl önce
Millet gebersin AHL de yoğunluktan,siz işten kaçmanın tiyatrosunu yapın.oh ne ala memleket.şimdi bu arkadaşlar izinli sayılırlar,diğer insancıklarda çalışırlar.Hayırlı tiyatrolar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iyi güzel de ~ 10 yıl önce
biri de çıkıp demiyorki aga şu oyunu videoya çekip internete koyallımda herkes izleyebilsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
.... ~ 10 yıl önce
Bodruma nasıl gidebiliriz canlı yayın fırsatı sunsalardı yeterliydi. Bilet vermesi işimize yaramaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000